NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Skausmingas analinis, ka daryti

Įrašai: 1
Parašyta: 5/06/2014 20:55
Sveiki, esu jaunutė mergina ir noriu paklausti kitu, ar jums taip pat analinis yra tikras košmaras. Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau, juk nenuvilsiu savo partnerio, bet man žveriškai skauda, nu tiesiog atrodo kad tuoj išprotėsiu iš skausmo, gal kas patartumėt ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?
Atsakymai (34)
-1
Įrašai: 1
Parašyta: 5/06/2014 22:13
Pasistenk atsipalaiduoti ir negalvoti apie skausma, beto tavo vaikinas turetu tave sujaudinti pries kisant, kad, susijaudinusi, pati to noretum. Tada analinis nebus toks skausmingas
+5
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 5/06/2014 22:48
[quote='Inse9']ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?[/quote]
Kad analinis nebūtų košmaru reikia tik vieno: nesiduoti dulkinamai į šikną nuo 19 metų. Jei taip ir toliau tęsi, būdama 40-ties nusičiaudėjus juodai apsišiksi.
Įrašai: 33
Parašyta: 5/06/2014 23:08
daug daug lubrikanto ir neskubeti...
Įrašai: 20
Parašyta: 5/06/2014 23:32
Klausimas gal ir gerai suformuluotas, bet kam dėl to kurti naują anketą (tik šiandien sukurta), ir dėti ne savo, o iš interneto ištrauktą nuotrauką?

http://goo.gl/gvpnQj
Įrašai: 2012
Parašyta: 5/06/2014 23:35
neklausyk situ senu kelmu,jie tau dar ir save pasiulys[f43].O jei rimtai,tai atsipalaiduokit,kalbekit,turit viens kita jaust ko norit,ir viena karta pajausit malonuma:),neskubekit.Kartais pasakyt Ne nereiskia kad nenoriu.Vaikinui reik daug daugiau pasistengt gundant kad uzeit ten kur nenoretum.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 5/06/2014 23:48
Gincia, ji juk aiškiai parašė>>> [i]Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau[/i]
Nugis ple apie kokį atsipalaidavimą ir tarpusavio supratimą kalba eina ? Ką daugiau galima patart apart geros kokybės lubrikantus ?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/06/2014 00:35
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
-1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/06/2014 00:39
Vyrams iš dalies dėl to ir patinka su merginomis mylėtis analiniu būdu, nes joms šiek tiek skauda.
Įrašai: 42
Parašyta: 6/06/2014 11:45
[quote='JonasJ1985']Vyrams iš dalies dėl to ir patinka su merginomis mylėtis analiniu būdu, nes joms šiek tiek skauda.[/quote]
Jei tiems vyrams, kurie sadistinių polinkių turi, tai taip. O kiti tai nemanau, kad nori merginai skausmą kelt.
Įrašai: 56
Parašyta: 6/06/2014 14:07
Na,patarė wisi,wiską protingai,lubrikantų,partnerį gerą..kad sujaudint. Bet tikrai,anketa nauja,su internetine foto...gal net ne panos..na,bet patarimų gawo gerų
+1
Įrašai: 115
Parašyta: 9/06/2014 07:50
[quote='Inse9']Sveiki, esu jaunutė mergina ir noriu paklausti kitu, ar jums taip pat analinis yra tikras košmaras. Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau, juk nenuvilsiu savo partnerio, bet man žveriškai skauda, nu tiesiog atrodo kad tuoj išprotėsiu iš skausmo, gal kas patartumėt ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?[/quote]

kodel tu vykdai jo norus ,o ne savo?
+2
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/06/2014 10:20
Dėl norų tai sutinku, pati turi to norėti, o ne tik tavo vaikinas. Turi jaustis "tai" darydama gerai. O prieš klausdama "ką daryti", manau turi įlysti į internetą ir gerai pasiskaityti, susirasti informacijos apie galimas neigiamas pasėkmes. Visi dabar nori išbandyti "viską", bet pagalvok iš kitos pusės, tai jei šitas tavo draugas bus 6mėn, o poto kitas ir vėl kitas, tai kai sutiksi gyvenime tikrajį, ką tada? Beto nelabai jis koks ir vaikinas jei mato, kad tau skauda ir vistiek "duok". Nu atsiprašau, galiu būti sukritikuotas, bet nėra kur skubėti manau.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/06/2014 23:18
Geriau nedaryti to analinio, ir kitaip padaryti ta pasitenkinima
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/06/2014 22:41
dekis liubrikanta dar
+1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/07/2014 13:39
Is savo patirties tai galiu pasakiti kad viskas priklauso nuo moters fiziologijos ir birkos didumo. Kai kuriom patinka ir jos gauna orgazma kai kurios jaucia tik skausma. Na ir pirma patirtis daug ka reiskia. Jaigu draugas ivaziavo is isibegejimo i anala tai pasaulis prarado 1 moteri analiniam seksui. Naudokite tepalus ir klausikite partneri
...