NE NARYS?
Registruokis

Forumas

apkuni moteris iesko draugo:)

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/10/2014 20:03
na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...
Atsakymai (135)
« 1 ... 6 7 8 9 »
Įrašai: 186
Parašyta: 25/10/2014 10:50
[quote='Valdone']Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)

Pagaliau!!!Genealu!!![f85][f41][s148][/quote]
neiziuriu cia jokio genialumo... visi esame tolkie,kokie uzgimeme buti .... didele dalis(dazniau moterys) nenori but tuo kuo neugime but...sakysim boba uzsimano but diedu,jei ,,butinai reikia"operaciju,o kad ji igyvendintu savo kvailiausias psichozes,turime moketi mes visi... okiek zmogeliu nepatenkinti savo isvaizda:vieniems akys ne i ta puse ziuri,kitims nosis per ilga,kitiems celiulitas ar dar koks velnias prota knisa...faktas tas,kad pries prigimti nepapusi...tad,jei uzgimei hipersteniku,niekada nebusi astenikas... nepades jokie begiojimai i penkta auksta,jokios dietos,ar proto bokstas,didesnis uz sava suni... todel turim dziaugtis ir didziuotis kuo esame uzgime but ir kuo (kokie)esame
Įrašai: 374
Parašyta: 25/10/2014 17:15
Bangini, kuo toliau tuo labiau matau tavo idiotizmą :) Dabar net lygini kreivą užgimusią nosi su nupenėta nuo ryjimo subine.. Tingėjimas irgi užgimtas..
Pakeitė 2014 Spalio 26 10:00
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 00:09
is asmenines patirties : kazkada man vyras priekaistavo, kad esu per stora..numeciau 40 kg, pasidariau nepanasi i zmogu , jo dzinsais galejau apsivinioti, bet vistiek jis man aiskino ta pati, nors visi aplinkiniai klause ar nesusirgau kartais.. dabar grazinau tuos 40 kg atgal, esu stora, grazi ir patenkinta gyvenimu ( be vyro ). Lakstau ten-atgal, pesciomis vaikstau po 10 km ir jokio diskomforto nejauciu, komplimentus is vyru girdziu kasdien, o nuejusi i kluba randu sau kompanija max per 10 min., kai visos mano lieknos drauges sekmingai isbuna visa vakara vienos.. tad apkuniom mergaitems patarimas -auksciau nosis, viskas ok, gyvenimas grazus, tik reikia save myleti ir neapsileisti. P.S. liekniems - tikrai gerbiu jusu valia ir groziuosi kuno linijomis, bet juk negali buti visi vienodai grazus :) Ir jus grazus ir mes grazus, tik kiekvienas savaip :)
Įrašai: 151
Parašyta: 26/10/2014 12:37
[quote='Tosca']is asmenines patirties : kazkada man vyras priekaistavo, kad esu per stora..numeciau 40 kg, pasidariau nepanasi i zmogu , jo dzinsais galejau apsivinioti, bet vistiek jis man aiskino ta pati, nors visi aplinkiniai klause ar nesusirgau kartais.. dabar grazinau tuos 40 kg atgal, esu stora, grazi ir patenkinta gyvenimu ( be vyro ). Lakstau ten-atgal, pesciomis vaikstau po 10 km ir jokio diskomforto nejauciu, komplimentus is vyru girdziu kasdien, o nuejusi i kluba randu sau kompanija max per 10 min., kai visos mano lieknos drauges sekmingai isbuna visa vakara vienos.. tad apkuniom mergaitems patarimas -auksciau nosis, viskas ok, gyvenimas grazus, tik reikia save myleti ir neapsileisti. P.S. liekniems - tikrai gerbiu jusu valia ir groziuosi kuno linijomis, bet juk negali buti visi vienodai grazus :) Ir jus grazus ir mes grazus, tik kiekvienas savaip :)[/quote]
mažiau fantazuok, klubinėtoja :D kuriame klube 120 kg sverianti moterėlė randa kompaniją per 10 min?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 12:58
Mergaites, nesipykit, nes abi esat teisios!
Svarbiausia, kad zmogus gerbia ir myli save. O storas jis ar plonas, cia jau kitas reikalas.
Asmeniskai man fiziskai neatsistoja ant storu moteru, bet tai nereiskia, kad as su jom negaliu maloniai praleisti vakaro besisnekant apie kulinarija ir klausantis Mocarto...
Įrašai: 2
Parašyta: 26/10/2014 15:51
putlute ziuzi, tu man patinki
Įrašai: 2
Parašyta: 26/10/2014 15:52
[f41][f1][s152]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 19:56
Maximali, is kur tiek agresijos ir pykčio??? Juk net nebandau su tavimi veltis į diskusijas.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 21:58
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 22:21
Laimonas--priespaskutinis tavo pasisakymas velniskai tiko epilogui,kaip grazus ir teisingas,bet...po to, praleidai proga patylet[s112].
Petriuksss-tikiu,kad nuotraukos tavo anketoje tikros?!Tad,kai turesi figura ,panasia i Laimonto ar Mato,gal ir galetumei tart zodi apie savo stovinti ar nestovinti bybi moteru atzvilgiu...Taciau,viesai kalbet vyrui apie tokius dalykus,nera vyriska.
Maximal-kad ir kokia tu grazi ir issimokslinusi(kaip save deklaruoji),bet issilavinusi nesi.Issilavinusiai moteriai privalu ir tolerancija.
Tosca-saunu,kad pasitiki ir myli save.Tada myles ir kiti[f79].
Skyenter-noreciau but putlute ir ne tetule[f41][f85]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 22:29
Malonek paaiskinti ka bendro turi mano nuotraukos su mano pasisakymu?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2014 23:08
[quote='Petriuksss']Malonek paaiskinti ka bendro turi mano nuotraukos su mano pasisakymu?[/quote]
"Asmeniskai man fiziskai neatsistoja ant storu moteru",-tai tavo pasisakymas,kuris izeidzia stambias moteris.Nusirenk nuogas,atsistok pries veidrodi,pasisukinek!...ypac, pazvelk is sono.Ar tu jau tokios idealios figuros,kad gali cia, garsiai kritikuoti moteris?!Tolerantiskas vyras,net idealios figuros ,to nedarys.
Įrašai: 1058
Parašyta: 27/10/2014 01:38
[quote='Valdone']Malonek paaiskinti ka bendro turi mano nuotraukos su mano pasisakymu?
"Asmeniskai man fiziskai neatsistoja ant storu moteru",-tai tavo pasisakymas,kuris izeidzia stambias moteris.Nusirenk nuogas,atsistok pries veidrodi,pasisukinek!...ypac, pazvelk is sono.Ar tu jau tokios idealios figuros,kad gali cia, garsiai kritikuoti moteris?!Tolerantiskas vyras,net idealios figuros ,to nedarys.[/quote]

Tai matai, žmogus net nenutuokia, kad kažką įžeidžia. Galiu spėt, kad kažkaip panašiai ir atrašys čia, su didžiausia nuostaba :) Gerai Petriukss, kad parašei čia visiems mums ir paaiškinai nuo ko tau pinpalas nestovi. Papasakok dar ką nors apie jįjį, kokia jo mėgstama spalva, ar dažnai vedi į lauką pavedžioti?
Įrašai: 9
Parašyta: 27/10/2014 09:01
[quote='Tosca']Maximali, is kur tiek agresijos ir pykčio??? Juk net nebandau su tavimi veltis į diskusijas.[/quote]
Mergyt, taigi visiems nuo senu senoves zinoma, kad kudos moterys - piktos moterys. O vat apkunios visda geresnes, linksmesnes, besisypsancios...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/10/2014 12:11
VALDONE, MEDUTI, niekada nesakiau, jog esu idealios figuros! Esu vidutines, siuo metu net I storuma.
Issakiau tik savo nuomone: lieknu moteru ir nuotraukos uztenka erekcijai, o storos turetu idet tam daug pastangu.
Ir nieko as neizeidziau: nesu tas korifejus, pagal kurii Moterys atliktu seksualumo testa "ar ant manes Petriukui stojasi" :)
...