NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Kodel jauni normaliai atrodantys vaikinai naudojasi plastakiu paslaugomis???

Įrašai: 170
Parašyta: 21/12/2015 22:13
Sveiki visi , taigi varinejau as cia po pazintis i kaire i desine , kol nedaejau iki skelbimu. Nesupratau kodel sitiek daug vaikinu 20-30 metu siulo susitikt uz parama merginoms ir pan. Kai kurie su foto i kurias paziurejus matosi kad normalus baxurai (ne kazkokie paryziaus katedros kupriai). Tai vat ir noreciau kad tokie parasytu kodel naudojasi ? Nes pats niekada nesinaudojau ir nesuprantu nx moket simtus euru jei susiradus savo ji tiek pat ir dar daugiau uz dyka padarys?
Atsakymai (141)
« 1 ... 9 10
Įrašai: 336
Parašyta: 24/01/2016 17:33
[quote='kalgaris']Nu kam tu toks piktas :) Prostitucija atsirado daug metu atgal kai zmogus islindo is urvo ir seksas taip pat tapo ir malonumu, ne vien reprodukcijos irankiu. Nuo to laiko vis atsiranda kovojonciu su prostitucija. Bet jei per tukstantmecius nieks to nenugalejo, tai nepvyks ir tau. Yra tik vienas budas-pakeisti pacia zmogaus prigimti.
Patarciau ziureti placiau ir uzsiimt savo reikalais. Daug laiko praleidziu salyje, kur prostitucija yra legalizuota. Ir zmones labai laisvai i viska ziuri. Tokiu kovotoju kaip tu, neteko sutikt :) Poziuris yra toks, buk kuom nori buti, daryk ka nori. Tik istatymu nepazeisk. Kai kurie vietiniai sako, turim viska ko reikia normaliai atsipust. T.y. alkoholis, zole ir kekses :) Ir minios turistu is viso pasaulio plusta i Amsterdama parukyt legaliai zoles ir po to nueit i Red Light District legaliai atsikrust :)
Taigi, atsiplaiduok ir megaukis tuom ka turi ir buk pakantus kitiem, kurie turi kita poziuri. Plius su prostitucija ne viskas taip paprasta kaip galbut atrodo. Kiek savo noru dirba, kiek ne. Pilni viesnamiai V.Europoje prekybos zmonemis auku. Geriau savo energija nukreipk kovai su tai :)[/quote]

Pabuve Zmones Amsterdame visi laisvi savo mintimis , nes pamato kita laisve... ir is tiesu kiekvieno asmeninis reikalas ka nori daryti, tik lietuvoje nera priimtina toks sex,,, arba kaip ansciau is vis jo nebuvo... prievarta sitam reikale yra tikrai pats baisiausias dalykas ....
Įrašai: 336
Parašyta: 24/01/2016 17:34
[quote='mesvede1']Na aš galiu pasakyti kodėl aš naudoju tokias paslaugas todėl ,kad aš vis dar judu pagal panetkes ir mano mergina niekada nečiulps bybio net gi man ,o jaigu ir pačiulps tai bus jos paskutinė diena su manim , o apie putės laižymą ižvis net kalbos nėra . Tai va susimoki išpisai per visus galus baigiai ant veido numetei poperiukus ir viso gero taip jas reik naudoti , bet čia puse asilų dar laižo tas pyzdas kur perdiena visas rajonas su bybiu pralekia :D skanaus vyrukai :D


Pasigilinus i sitoLondono negra, tai jis niekada netures merginos, nematys pyzdos ir drocins bybi iki smercies. Kaip neliks matomos rankoi venos, leisis i bybio vena-tai bus jo paskutinis orgazmas...[/quote]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/01/2016 13:01
[quote='erotomanas']Buvau aš pas kekšytes dėl sportinio intereso. Seksas buvo įsimintinas, bet... Aš joms nemokėjau ir jos net neprašė, o gal apsimetė, kad jos ne tokios.Kadangi tai jų versliukas, toliau likome draugais.[/quote]
Tu kaip jobstelsi kartais... net langai darbe suskilo [s185]
Įrašai: 6
Parašyta: 4/03/2016 19:20
jeigu rimtai sito klausi tai esi durnas ir nesupranti zmoniu
Įrašai: 1
Parašyta: 9/03/2016 01:25
Gal todel kad nedomina rimti santykiai ir tik todel nori visu , gi visgi ne visi vienodi esam ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/03/2016 16:50
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
...