NE NARYS?
Registruokis

Forumas

prostitucija

Įrašai: 134
Parašyta: 7/01/2016 19:54
ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada
Atsakymai (21)
Įrašai: 301
Parašyta: 10/01/2016 11:46
[quote='MILFSearcher']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?[/quote]
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.
Įrašai: 170
Parašyta: 10/01/2016 12:32
[quote='zepelinas']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.[/quote]

Oral , Vaginal , Facial , stai ko reikia kad as buciau laimingas ir dirbciau . HMMM bet as ta ir gaunu , o po kurio laiko jau LAZY pasidarau. Ahh per daug pasikeles esu SORRY.
+1
Įrašai: 301
Parašyta: 10/01/2016 12:37
[quote='MILFSearcher']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.

Oral , Vaginal , Facial , stai ko reikia kad as buciau laimingas ir dirbciau . HMMM bet as ta ir gaunu , o po kurio laiko jau LAZY pasidarau. Ahh per daug pasikeles esu SORRY.[/quote]
kam ko reikia,tas to ir iesko,o ieskodamas ir idedamas pastangu kiekvienas randa.
Koks nori ,toks ir esi.Panasu i tai,jei butumei lankstus,tai pats savo varpai padarytumei oralini ir tada kalbetum cia svetaineje-koki gera siandien turejau oralini.
-1
Įrašai: 134
Parašyta: 10/01/2016 20:56
o, aciux uz fainus zodzius
Įrašai: 9
Parašyta: 11/01/2016 12:49
tai čia tu moki, kad tave kas dulkintų?
Įrašai: 134
Parašyta: 11/01/2016 14:51
wtf ka tu cia dabar rasai, ne as ne
...