NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Nuolati ar valandinė?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 19:09
Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.
Atsakymai (17)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 20:16
Nuolatinė ar valandinė - geriausia ta, kuri nemuša per piniginę :DDDDDDDD
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 20:35
[quote='The_Mighty_Hulk']Nuolatinė ar valandinė - geriausia ta, kuri nemuša per piniginę :DDDDDDDD[/quote]

Pati tema pagrinde apie piniginę, nes kas negali sau to leisti, negali ir pasakyti nuomonės ;)
Įrašai: 28
Parašyta: 19/01/2016 20:41
manai atsiras daug norinciu?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 20:44
[quote='tomas412']manai atsiras daug norinciu?[/quote]

Skaityti moki ar mokyklos nebaigęs? Tau nieks nieko nesiūlė ar tiesiog per daug išgėrei ir nesupratai temos esmės?
Įrašai: 28
Parašyta: 19/01/2016 20:47
tai tau niekas nesiule ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 20:54
[quote='tomas412']tai tau niekas nesiule ;)[/quote]

tai norintys prie ko? sakau, dar kartą skaityk, kas parašyta - domina pirkusių patirtis (nes su tokiais nebendrauju) ir nuomonė užduotu klausimu!
-1
Įrašai: 28
Parašyta: 19/01/2016 21:26
taigi atsakyta jau ar skaityt nemoki
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/01/2016 21:34
[quote='tomas412']taigi atsakyta jau ar skaityt nemoki[/quote]

tau viskas gerai, nekarščiuoji - sako, gripas siautėja. ignore, laisvas, sėkmės.
-1
Įrašai: 28
Parašyta: 19/01/2016 22:03
tu manes nebuvai surisus, kad paleisti, gali aisku apie tai pasvajot
;)
+1
Įrašai: 146
Parašyta: 20/01/2016 13:57
Gal ilgalaikes ne cia "perka"?
Įrašai: 301
Parašyta: 21/01/2016 08:45
[quote='irenejaxxx']Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.[/quote]
cia pagal nuotaika,kartais tik valandines,o kartais siltos nuolatines:)
Įrašai: 146
Parašyta: 21/01/2016 17:34
[quote='zepelinas']Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.
cia pagal nuotaika,kartais tik valandines,o kartais siltos nuolatines:)[/quote]

nuolatine "silciau"? :) :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/01/2016 07:39
as neperku ir nemoku, bet manau geriau nuolatine, nes bent jau ligu neuznesa, ir nuolatinei geriau , nei kur prie stoties trainiotis, pavojinga visgi.
-1
Įrašai: 24
Parašyta: 23/01/2016 16:47
Man patinka valandinės. Susitinki maloniam laikui. Jei patiko, susitinki kitą kart ir pan.

Jeigu apsiimi išlaikyt, tuomet vistiek žmogų nori nenori pažinsi artimiau. O kai pažįsti artimiau, kažkas jame pradeda nepatinkt, erzint. Tada dar įsijungia toks instinktas "o kam aš čia ją taip išlaikau ir rūpinuos, lyg ji būtų kažkuo išskirtinė meilužė".
-1
Įrašai: 8
Parašyta: 23/01/2016 19:12
geriau nolatinė... tik reikia deramai prisijaukinti, išsidresiruoti,... ir tada abiems bus super! :)
...