NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Seksualines fantazijos

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 12/07/2010 16:35
Kvieciu visus pasidalinti savo seksualinemis fantazijomis.
Atsakymai (21)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/07/2010 16:39
Mane jaudina viskas, kas susije su botageliais. Gal noretum pabandyt, grazuole? ;]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/07/2010 16:53
Gal dekui bet ne... nors labai malonu kad pasiulei :)
Pakeitė 2010 Liepos 13 16:53
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/07/2010 17:18
Kito karto gali ir nebuti... ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 11:53
Nu ir kurgi tos fantazijos :)))?
Mano moteriškos pora fantazijų :) (kažkas kas nėra įgyvendinta :) )
.....
Savo mylimajį pririšu, užrišu akis :) Pasikviečiu į svečius mergaitę :) Ji miela, skaniai kvepia, bet ji tyli, gal būt tik koks atodūsis :)
Mylimasis nežino kuri jį liečia :) Nežino kas ta kita :) Po paišdykavimo ji išeina, nepasilieka :)

Ir mielai tokį siurprizą priimčiau iš saviškio :)

Galbūt tokia fantazija ir liks tik fantaziją :)))
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 12:00
[quote='Kristina777']Nu ir kurgi tos fantazijos :)))?
Mano moteriškos pora fantazijų :) (kažkas kas nėra įgyvendinta :) )
.....
Savo mylimajį pririšu, užrišu akis :) Pasikviečiu į svečius mergaitę :) Ji miela, skaniai kvepia, bet ji tyli, gal būt tik koks atodūsis :)
Mylimasis nežino kuri jį liečia :) Nežino kas ta kita :) Po paišdykavimo ji išeina, nepasilieka :)

Ir mielai tokį siurprizą priimčiau iš saviškio :)

Galbūt tokia fantazija ir liks tik fantaziją :)))[/quote]
Na cia jau kaip reikianr seksualine fanyazija, net nesugalvociau taip :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 12:37
[quote='larrea']Nu ir kurgi tos fantazijos :)))?
Mano moteriškos pora fantazijų :) (kažkas kas nėra įgyvendinta :) )
.....
Savo mylimajį pririšu, užrišu akis :) Pasikviečiu į svečius mergaitę :) Ji miela, skaniai kvepia, bet ji tyli, gal būt tik koks atodūsis :)
Mylimasis nežino kuri jį liečia :) Nežino kas ta kita :) Po paišdykavimo ji išeina, nepasilieka :)

Ir mielai tokį siurprizą priimčiau iš saviškio :)

Galbūt tokia fantazija ir liks tik fantaziją :)))
Na cia jau kaip reikianr seksualine fanyazija, net nesugalvociau taip :)[/quote]

Tu rimtai :)? Juokauji ar Tau atrodo tokia fantazija per grubi :)? Tarkim aš pati turiu fantaziją apie gerą sexą su nepažįstamuoju (aišku saugiai :) ) ir dažnas vyriškis turi fantazijų apie napažįstamąją :) Tai tokia situacija patenkintų tokį smalsumą :) Taip pat ir kitą smalsumą - ar du mylintys žmonės pažįzta vienas kitą taip gerai, kad tiksliai išrintų tinkamą ir teisingą "nepažįstamajį" :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 14/07/2010 12:57
Viena iš mano damos fantazijų, kai dama pririšama prie lovos, kojos ir rankos fiksuojamos švelniais pančiais (gink dieve, nesužeidžiant), akys užrišamos raiščiu. Fone groja grėsminga muzika. Ji sukaustyta, pajudėti stipriai negali, girdi įvairius garsus, jos vaizduotė įaudrinta, ji kažko tikisi, bet nežino, kaip tai bus...Tuo metu vyrai ją glamonėja, jaudina visas jos jautrias vieteles, bet, į ją neieina. Ji raitosi iš geismo, teka, maldauja, kad ją kas paimtų, bet vyrai laiko atstumą ir toliau ją jaudina, taip sakant, erzina. taip pat, gali jaudinti ir kitos moterys. Dama, negali nuspėti, kas ją glamonėja ir todėl jaučia dar didesnę aistrą. Kai iš kūno kalbos suprantame, kad ji jau artėja prie viršūnės - vyrai stipriai ja paima. Orgazmas bus netrukus, kai tik ją paims, o toliau seks ir antras, trečias. Ta nežinomybė, kuris ar kurie ją paims - jai dar sustiprins orgazmą.

Tikimės, kad tai taps tikrove ;)
Pakeitė 2010 Liepos 14 13:00
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 13:04
Erotomanai :)) Super :)) aprašei smulkiai dalį ir mano fantazijos :)) būtent su įkaitinimu iki negalėjimo :)))
Tikiuosi tos fantazijos virs realybe :)))
Įrašai: 2335
Parašyta: 14/07/2010 13:39
Kristina, o kodėl tik dalį :) Tai pasidalink likusia dalim ;)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 13:44
Gražios fantazijos Mielieji...Dar būna įdomiau kai jos virsta realybe...Kartą vienas vyrukas savo meilužei norėjo padaryti kažką nepaprasto...sutikau jam padėti.Kai aš atėjau jis buvo jau viska paruošęs....moteris maudėsi vonioje užristomis akimis...mėgaudamasi kvapais....as paėmusi jo rankas dariau viska kas buvo jai malonu....glamonės žvilgsniu parodytos vietos....kai atsidūrėm lovoje ir viskas tesėsi iki begalinio susijaudinimo aš išėjau net neprisilietusi prie jos...Kai jie aistringai pasimylejo ir jis tai moteriai papasakojo kaip tai buvo ji nepatikejo....dar iki šiol galvoja, kad tai buvo tik jos švelnaus, dėmesingo, nuostabaus meilužio nuostabi fantazija....
Nebijokime fantaziją paversti realybe...Kristina
Įrašai: 2
Parašyta: 14/07/2010 17:33
fantazijas įgyvendinti nėra sudetinga...
Ir Kristinos siužetas - l. švelnus ir realus:)
Užrišti akis, davesti iki "sprogimų" bangos....išaikyti pertrauką......vėl prisiliesti...keisti tempą...ritmą....žaisliukai.....
bet yra VIENA sąlyga - reikia žengti link to eksperimento ir nebijoti jo....
Antra - ne viskas pasiseka iš pirmo karto....
čia kaip SX-as - pirmas gyvenime.....
keista - kad tiek kompleksų turi žmonės.....kai pradėdi realiai kalbeti - išsigasta ir pasislepia savyje...
galima pagalvoti - kad SX-as su savim - atradimas ir geriausias variantas....
Nu - geriausiu atveju - bega pas sena draugą ar draugę...
nuobodu....

Kompleksai ir kompleksai, Arogancija ir Arogancija trukdo įgyvendintyi fantazijas....LT charakteristika SX-e....

ir paskutiniai žodžiai: neieškokite išorinio grožio ir SX-lumo...
Tikras SX-lumas - ne išorė......
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 18:20
Mielasis Barbarosai tu visiskai absoliuciai teisus...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 14/07/2010 18:24
[quote='erotomanas']Kristina, o kodėl tik dalį :) Tai pasidalink likusia dalim ;)[/quote]

Aš turėjau mintyse, kad aš nepraplėčiau savo pasakojimo :) O tu taip gražiai su smulkmenom :)
Aš tik muzikos norėčiau ne grėsmingos :) o visa kita taip pat :)

Kristina (Isdykusiu) :) respect :))) Šaunuolė :) graži fatazija ir jos įgyvenidinimas :)
Įrašai: 2
Parašyta: 14/07/2010 19:01
To : "Ishdyke, 35 & 42 , Vilnius "
Man bet kokioje erdvėje Jūs malonu matyti::)))
Nėra gyvenime nieko amžino, bet Draugystė, patvirtinta kraju (SEXU) - yra amžina::)))
Įrašai: 2335
Parašyta: 14/07/2010 20:24
Taip, fantazijas nesunku įgyvendinti, bet tam reikia laisvos, atsipalaidavusios draugų kompanijos ir aplinkos, žinoma :) Čia kalbu ne apie santykius dviese...
...