NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Nekomercine grupe :)

Įrašai: 11
Parašyta: 25/03/2016 10:11
Vienas nedidelis bet paprastas dalykelis labai pagelbetu ir sutrumpintu , paieskas idomiaim turiningam laisvalaikiui. Noretusi kad butu kokia nekomercine grupe isfiltruoti nariai kuriems sex'as yra pramoga o ne verslas :) Na nebutina cia kazka keisti , uztektu ir patarimu kaip atskirti kur verslas o kur ne :) Daug kas zinoma dabar supyks sakys sio puslapio esme tokia , bet per savo nemaza gyvenimiska patirti sutikau labai fainu moteru kurioms nereikejo mano pinigu, juolab jeigu tu energingas turi grazu kuna ir teiki malonuma , kodel dar turi uz tai ir susimoket ? :)
Atsakymai (16)
+5
Įrašai: 1058
Parašyta: 25/03/2016 10:18
O dar geriau kad iškart kas nors pateiktų visą sąrašą moterų, kurios be pinigų duoda sekso, su vardais, foto, tel. numeriais ir adresais
-1
Įrašai: 11
Parašyta: 25/03/2016 21:46
Uz toki sarasa jau vel reiktu susimoket :)))
+4
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/03/2016 09:11
Nelabai ikertu, kodel turedamas "nemaza gyvenimiska patirti", grazu kuna ir to pasekoje - sutikes daug moteru, pleskini viena tema po kitos ir lauki kazkokiu mistiniu patarimu apie tai, kaip gaut ikist uz dyka? Daryk tai, ka iki siol darei ir nebus problemu, o jei, visgi, tau nesiseke ir tai darei tik pakaitomis su desine ir kaire, susirask geresni darba ir nepusk is nosies burbulu, kai paprasoma uz paslaugas apsimoket.
-1
Įrašai: 11
Parašyta: 26/03/2016 12:44
Tai ir nepuciu tu burbulu , cia tik lengvas patobulinimas puslapio butu kad negaisinti dirbanciu zmoniu , i viska ziuriu tolerantiskai :) nereikia pykciu :) viska suprantu as... Tiesiog kam moket uz tai , kokia prasme , jeigu yra kam tai tiesiog malonumas. Ateis laikas gal reikes ir susimoket ir nieko cia baisaus :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/03/2016 17:26
Kiekvienas komentuoja pagal savo patirty. Gyvenu jau ilgai, patirties turiu nemazai. Moteru turejau daug. Ir nei kato nepirkau. Nesuprantu sekso uz pinigus. Tai tas pat kas smaukytis. Bet suprantu tuos kurie nesugeba susirast moters. Juk gamta reikalauja. Tokiems nelieka nieko kito kaip tik pirkt. Tad as ir siulau tu kurios nori sekso o ne tu kurios ji tik parduoda. Tai tik mano nuomone. Nepersu jos niekam tik issakau ja
+1
Įrašai: 115
Parašyta: 28/03/2016 08:10
[quote='medutis']O dar geriau kad iškart kas nors pateiktų visą sąrašą moterų, kurios be pinigų duoda sekso, su vardais, foto, tel. numeriais ir adresais[/quote
O vyrai palikintu jas,kuri geriau duoda,tada dar labiau sutaupytu ta brangu laika...
+1
Įrašai: 6
Parašyta: 28/03/2016 23:54
Na laikinti gal ir nebūtina, juk dings visas azartas, paslaptis ir adrenalinas :D
+3
Įrašai: 433
Parašyta: 29/03/2016 12:36
Teisingiausia tada butu surasyti ir vyruku nikus su kuriais tikrai verta susitikti ir kuriu visada noretum,nes cia daug yra ir tokiu su kuriais ir uz jokius pinigus nesusitiktum.Puikiems vaikinams nera problema rasti merginu,moteru pagal savo poreikius ,cia tik zyzia, reiskiasi daugiausia nevykeliai ir mano kad yra tobuli[f85]
Įrašai: 6
Parašyta: 30/03/2016 08:03
Aš kaip tik nekviesčiau tokios merginos į pasimatymą, kuri būtų sąraše. O jums moterys patinka tokie vyrai, apie kuriuos daugelis moterų turi atsiliepimų? Man atrodo, normali moteris nesidalintų tokiu "laimikiu" :)
Įrašai: 115
Parašyta: 30/03/2016 09:37
[quote='Vėjas321']Aš kaip tik nekviesčiau tokios merginos į pasimatymą, kuri būtų sąraše. O jums moterys patinka tokie vyrai, apie kuriuos daugelis moterų turi atsiliepimų? Man atrodo, normali moteris nesidalintų tokiu "laimikiu" :)[/quote]

Toks didelis berniukas ir patikejai...?![f85]
Įrašai: 6
Parašyta: 30/03/2016 12:34
Matyt dar nesugadintas :D
Įrašai: 235
Parašyta: 31/03/2016 00:24
Reziumė: kurm savo grupę ir turėsi, ko ieškai, neieškojęs spyglio pas ežį :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/04/2016 01:36
seksas pramoga ? nuo kada, tai eik i skyreli ''dovanoju'', seksas nemazai nervu kainuoja, del nestumu ligu ir visokius nesamoniu , jie tau cia pramoga tai gal kitu pramogu ieskok, nes man tai viena is meiles, susizavejimo israisku . O kad kazka gaut turi is kazka duot, nebutinai pinigais , bet sorry as sioj zemej gyvenu jau 33 metus man irgi uz dyka nelabai dave, teko nusipelnyt.
+1
Įrašai: 1058
Parašyta: 2/04/2016 15:26
[quote='lavazza']sioj zemej gyvenu jau 33 metus man irgi uz dyka nelabai dave, teko nusipelnyt.[/quote]
Prajuokinai, bučkis tau :*
Įrašai: 156
Parašyta: 2/04/2016 16:10
Meduk, baik juokus, ple, taip tų savo bučkių nesvaidyk, man kažko vaidenasi, kad siunti jį vyrui.
...