NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Vyriskos nekaltybes praradimas:)Malonus ir nemalonus atvejai is Jusu gyvenimo.

Įrašai: 301
Parašyta: 30/03/2016 22:53
Skiriu vaikinui GOLDEN Marius40555, 24,kuris pasiruoses prarasti nekaltybe,bet nezino kaip.Pasipasakoje savo atvejus,mes galetume jam padeti nepasiklysti siame maloniame reikale...
Atsakymai (11)
+3
Įrašai: 301
Parašyta: 30/03/2016 23:30
Mano atvejis buvo juodas ir gaslus,bet ji prisiminus,man vistiek suveikia vyriskumas tarp koju.
Buvau 17,su vyresniais draugais susiveikem bonka ir linksmai snekuciuodami ja smagiai dabaigem.Aisku daremes "ereliai",kuriems bonkos pasidare maza,ja isgerus ,reikia mergu.O ju nera,bet Kazys,kuriam buvo netoli 30 ,pasiule visiems penkiems nueiti pas viena smagia moteri.Tada atrode,kad to mums ir truko iki pilnos laimes.O moteryte apsidziauge tiek jaunu berniuku pamacius.Kazys pradejo grabineti uz krutu,uz kt.intymumu.mano kunu perejo jaudulys ,kaip elektr, ir pajauciau standejanti daikciuka tarp koju.Moteryte buvo aktyvi,impulsyvi,makteledavo degtines ir vis kita vaikina kviesdavo.Priejo ir mano eile,susitvarkiau ne blogiau nei kiti,bet veidas buvo broko spalvos.Ir vis akyse stovejo tas vaizdas-nuoga issizergusi,nepasotinama moteris ir penki b.eileje.Lyg ir juodos spalvos,bet patikekit,tarpkoji veikia ir dabar.Dabar tokia orgija vadinasi gang-bang,tada taip skambiai neatrode. Mariau,nepatarciau tau buti mano situacijoje,taciau ieskociau geros,patyrusios moters,kuriai butu malonu tave padaryti tikru,besimegaujanciu moters kunu,vyru .O nelinkeciau skaistybe prarasti su tokia pacia nepatyrusia skaiscia mergina.
Įrašai: 146
Parašyta: 1/04/2016 00:08
zep, respekts uz tema & pasidalinima patirtim! atvirumas daug ko vertas ;)

va, ezinojau, kad pries vos ne 20 metu lietuvaiciai jau praktikuodavo gang-bang.
Įrašai: 2335
Parašyta: 1/04/2016 17:41
Mano irgi buvo panasus gang-bangas 17-os, bet, tiesa, jau buvau "kaltas". Su chebra pasikvietėm tokią Snežaną (tada Vilniuje ji buvo Krasnuchoje gerai žinoma). Kai atėjo mano eilė, aš nepanorau jos dulkinti, nes buvau paskutinis. Tada leidausi tik nučiulpti...
Mariau, tikrai nemanau, kad tau tokių patirčių reikia. Ieškok patyrusios moters, kuri tave supras ir nešokiruos dar nesugadintos sielos. Su bendraamže - vargiai ar tu atsipalaiduosi. Greičiau gėdos apturėsi, kaip nemokša. Jaunos panos dabar žodźių nerenka ir tavo silpną dvasią gali ilgam traumuoti.
Patikėk senu ištvirkėliu. Aš bendrauju su jaunomis panomis ir girdžiu, kaip jos atsiliepia apie tokius nedrąsius bachūriukus, kaip tu.
Įrašai: 301
Parašyta: 2/04/2016 00:42
[quote='Mongooselt']zep, respekts uz tema & pasidalinima patirtim! atvirumas daug ko vertas ;)

va, ezinojau, kad pries vos ne 20 metu lietuvaiciai jau praktikuodavo gang-bang.[/quote]

Aciu uz demesi,kurio tikrai siai temai truksta.Man rodos,atvirumas ne yda.
Na,pries 20 metu turbut nesivadino gang-bang.Is kur tas zodis,nezinau,bet butu idomu suzinot.Manau,kad Erotomanas mums galetu padeti,jis sekso istorijos,psichologijos ir fiziologijos zinovas.Tada,Kazys si astru jaudinanti veiksma vadino taip-"bachurai,mes jau kondicijoj ,dabar varom i pritona,ispist Jane".Tai sakyciau,tas veiksmas,kuri darem,tilptu i toki zodziu zaisma "pritoninis dulkinimas".As atsiprasau visu,kuriems baisu tai skaityti,bet zodziu is autentisko teksto neismesi.Sis grupinis vyru aktas su viena moterimi,turbut buvo visais laikais.Manyciau ,kad jis vykdomas buvo ir yra karo metu.Kariai-laimetojai taip dare ir daro su pralaimetoju moterimis.Bet tai prievartinis,smurtinis aktas.Musu atveju jis buvo visiems malonus.
Įrašai: 301
Parašyta: 2/04/2016 00:51
[quote='erotomanas']Mano irgi buvo panasus gang-bangas 17-os, bet, tiesa, jau buvau "kaltas". Su chebra pasikvietėm tokią Snežaną (tada Vilniuje ji buvo Krasnuchoje gerai žinoma). Kai atėjo mano eilė, aš nepanorau jos dulkinti, nes buvau paskutinis. Tada leidausi tik nučiulpti...
Mariau, tikrai nemanau, kad tau tokių patirčių reikia. Ieškok patyrusios moters, kuri tave supras ir nešokiruos dar nesugadintos sielos. Su bendraamže - vargiai ar tu atsipalaiduosi. Greičiau gėdos apturėsi, kaip nemokša. Jaunos panos dabar žodźių nerenka ir tavo silpną dvasią gali ilgam traumuoti.
Patikėk senu ištvirkėliu. Aš bendrauju su jaunomis panomis ir girdžiu, kaip jos atsiliepia apie tokius nedrąsius bachūriukus, kaip tu.[/quote

Erotomanai,kaip gerai tu isejai is padeties[s148].Po to karto as niekada nedalyvavau gang-bang,nors visada norejau .Ir dabar noriu.Bet, pasamonej visada turejau "paskutinio"sindroma.Ot,tu cia pavarei...!Geras!:)
+1
Įrašai: 2
Parašyta: 2/04/2016 01:24
O kas yra blogai tuo paskutiniu buti?
+1
Įrašai: 301
Parašyta: 6/04/2016 23:49
[quote='recoveredego']O kas yra blogai tuo paskutiniu buti?[/quote
cia viskas is pasamones.Isivaizduok situacija,kurioje tu esi ta seksuali moteris ,kuri zino,ko nori,kaip nori ir kiek nori.Trys vyras aplink ja.Vienas is ju labai grazus ,bet su nedideliu.Kitas aukstas.Trecias mazas ,bet su geru.Kuri tu prisileistum pirma?
Įrašai: 301
Parašyta: 8/04/2016 12:06
[quote='zepelinas'][quote='recoveredego']O kas yra blogai tuo paskutiniu buti?[/quote
cia viskas is pasamones.Isivaizduok situacija,kurioje tu esi ta seksuali moteris ,kuri zino,ko nori,kaip nori ir kiek nori.Trys vyras aplink ja.Vienas is ju labai grazus ,bet su nedideliu.Kitas aukstas.Trecias mazas ,bet su geru.Kuri tu prisileistum pirma?[/quote]

O Jus, moterys,kuri?
Įrašai: 301
Parašyta: 8/04/2016 12:11
[quote='zepelinas']O kas yra blogai tuo paskutiniu buti?[/quote
cia viskas is pasamones.Isivaizduok situacija,kurioje tu esi ta seksuali moteris ,kuri zino,ko nori,kaip nori ir kiek nori.Trys vyras aplink ja.Vienas is ju labai grazus ,bet su nedideliu.Kitas aukstas.Trecias mazas ,bet su geru.Kuri tu prisileistum pirma?

O Jus, moterys,kuri?[/quote]

Raganele,tu aktyvi ir idomi,tark savo zodi.Tik negalimas vienas atsakymas-tas, kuris daugiausiai sumokes.Veto!
+1
Įrašai: 433
Parašyta: 8/04/2016 15:11
is mano puses ziurint desertas ant galo o vyrukams gali kitaip atrodyti
turejau toki nuotyki ir visa gyvenima prisiminsiu ir visa laika noresiu to jausmo,tos begalybes pojucio,bet jo daugiau niekada nebebus nes as jau kita,visi mes keiciames,tik kai kurie potyriai islieka visada
Pakeitė 2016 Balandžio 9 04:46
+1
Įrašai: 301
Parašyta: 9/04/2016 07:47
[quote='raganeleee']is mano puses ziurint desertas ant galo o vyrukams gali kitaip atrodyti
turejau toki nuotyki ir visa gyvenima prisiminsiu ir visa laika noresiu to jausmo,tos begalybes pojucio,bet jo daugiau niekada nebebus nes as jau kita,visi mes keiciames,tik kai kurie potyriai islieka visada[/quote]

vakar tu rasei subtiliai gurmaniska ir jaudinanti scenariju,kai pradzioje issirinktumei geriausiai mokanti laizyti putyte ir jis ta darytu,o kiti du buciuotu tavo papus,kol putot is malonumo pradetu pizute...Tada jau noras isileisti ir varpa.Pradetumei nuo maziausios ,po to sekstu kitos.Esi ir tolerantiska ,ir patyrusi,ir mokanti imti malonumus.Su tokia moterim bunant gang-bange,zodis "paskutinis"praranda negatyvia prasme.
Bet ,kur dingo visa tai,ka tu rasei?!Ir su jomis tavo sypseneles?!
Tai buvo taip grazu,tikrai neverta istrynimo.Man ir dabar akyse tas vaizdas ,kai tu sedi ant veido,o kiti du tave glamoneja[f1]
...