NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Manau daug kas sutiktu

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/04/2016 15:16
NEzinau ar adminai skaito,bet va mano ideja butu tokia kad tikrai reikia atnaujinti saita. Ir ne tik atnaujinti,bet istrinti visas anketas,ir padaryti kad kuriant,reiketu patvirtinti tikrojo nario statusa,kad lankytus tik tikri nariai cia. O kas turi pvz kreditu ir pns, tiesiog i el pasta nuorodeles sukurti ir grazinti. Nes tikrai dabar yra bereiksmiu anketu,arba nariu turinciu 10 anketu.
Atsakymai (8)
+1
Įrašai: 386
Parašyta: 7/04/2016 16:10
ištrinti visas anketas? [f57]
ne visiems reikia tikro statuso, yra žmonės kurie ateina tik vienai nakčiai, jie tikrai nesivargins su tikro nario statusu.
yra žmonės, kurie ateina po pertraukos, bet neatsimena savo anketos arba daug paprasčiau jiems susikurti naują anketą ir eit ieškot vienos nakties nuotykių.
yra anketos kurios "atgyja" po pusės metų ar dar didesnės pertraukos, kaip paaiškinsi žmogui del ištrintos anketos?
kaip isivaizduoji kreditų gražinimą el paštu?


[quote='mazuciai13']NEzinau ar adminai skaito,bet va mano ideja butu tokia kad tikrai reikia atnaujinti saita. Ir ne tik atnaujinti,bet istrinti visas anketas,ir padaryti kad kuriant,reiketu patvirtinti tikrojo nario statusa,kad lankytus tik tikri nariai cia. O kas turi pvz kreditu ir pns, tiesiog i el pasta nuorodeles sukurti ir grazinti. Nes tikrai dabar yra bereiksmiu anketu,arba nariu turinciu 10 anketu.[/quote]
Įrašai: 433
Parašyta: 7/04/2016 16:48
jei zmogus nores tai ir tures ta statusa,o jei jam gerai taip?pvz man gerai kaip yra ir tos tikros ar netikros anketos nedomina,esu cia ne tam,tik nepradekit lyginti svieto ir versti daryti i viena duobute.Laisve svarbu[f85]
+1
Įrašai: 101
Parašyta: 7/04/2016 17:47
Vapsie nesamone 😂😂😂😂😂 yra tokiu anketu cia kurios jau metai ar panasiai neaktyvios pvz del seimyniniu priezasciu ir t t bet jos cia atsirado tada kai jus dar net neznojot apie toki saita, kurios prisidejo prie visos bendruomenes kurimo ir kurie iki galo liks tikrieji senieji xsiukai, tai tokias anketas siulot trint? :D maziau sukit galva del svetimu darzu, o darykit tai ko ir atejot cia. Perversmu xsams daryti nereikia, o ypac to nepadarys naujokai kurie nelabai ir numano istikro koks istikruju tas x'siniu gyvenimas :D
+1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/04/2016 22:47
as jau xxx sedziu 10 metu ,ir kaip susikuriau sia anketa nariu buvo labai nedaug. kaikurie net neisivaizdavo kad tokie kaip pazintys xxx egzistuoja nebuvau pora metu kol neprisiminiau xxx ir dziaugiuosi kad mano anketa nebuvo istrinta. kaikurie zmones naryste pratese telefonu , bet jai buni uzsieni tas negalioja .o mes zinom kad musu lietuvaiciai megsta emigruoti i kitas salis, bet ju niekada neapliaidzia mintis xxx gryzia jie trumpam i lt nori atitrukti nuo relybes, ir nori susirasti partneri vienos nakties nuotikiams zodziu paosti ,vedi savo anketos duomenis o pasirodo ji istrinta . man asmeniskai butu pikta o antros tikrai nekurciau. manau niekam tos anketos netrugdo , juk niekas elektroniniam paste nesedi nuo ryto iki vakaro ,ir ju niekas netrina . nesigylinkit i kitu zmoniu anketas prisiziurekit savas .bendraukit su tais kas online megaukites erotinem fantazijom kruskites kaip kralikai ,ir nerasinekit visokio meslo i foruma cia ne bedu turgus cia pazintys ne kekvienam cia sex pazintysxxx aciu uz demesi visiems [f43] [f43] [f43]
Įrašai: 2335
Parašyta: 9/04/2016 06:44
Yra paprastas būdas filtruoti senas anketas - nustatyte paieškoje laikotarpį, kada paskutinį kartą anketos sąvininkas buvo pasijungęs. Norite čia ir dabar - nustatykite filtrą "kas online". Paprasta juk ir senos anketos neerzins.
Įrašai: 301
Parašyta: 9/04/2016 08:02
[quote='mazuciai13']NEzinau ar adminai skaito,bet va mano ideja butu tokia kad tikrai reikia atnaujinti saita. Ir ne tik atnaujinti,bet istrinti visas anketas,ir padaryti kad kuriant,reiketu patvirtinti tikrojo nario statusa,kad lankytus tik tikri nariai cia. O kas turi pvz kreditu ir pns, tiesiog i el pasta nuorodeles sukurti ir grazinti. Nes tikrai dabar yra bereiksmiu anketu,arba nariu turinciu 10 anketu.[/quote]

Visiska brieda snekat,kaip mazi vaikai,kuriems reikia parodyti,kur lele ,o kur masinele.Atskyrimo,ieskojimu kelias ir veda i zinojima ir malonuma!!!
Pakeitė 2016 Balandžio 9 09:03
+1
Įrašai: 431
Parašyta: 11/04/2016 12:09
[quote='mazuciai13']NEzinau ar adminai skaito,bet va mano ideja butu tokia kad tikrai reikia atnaujinti saita. Ir ne tik atnaujinti,bet istrinti visas anketas,ir padaryti kad kuriant,reiketu patvirtinti tikrojo nario statusa,kad lankytus tik tikri nariai cia. O kas turi pvz kreditu ir pns, tiesiog i el pasta nuorodeles sukurti ir grazinti. Nes tikrai dabar yra bereiksmiu anketu,arba nariu turinciu 10 anketu.[/quote]
Si karta prasovei, sutinkanciu su anketu trynimu, kol kas neatsirado :) :)
Įrašai: 6
Parašyta: 18/04/2016 20:38
Tiesiog cia yra biznizzzz 😉
Nemanau kad prasove, as is dalies surikciau, bet iskitokampo:)
Pakeitė 2016 Balandžio 18 20:42
...