NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Ar dažnai tikrinatės?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/06/2016 16:12
Sveiki,

kaip dažnai tikrinatės Užkrečiamųjų ligų ir AIDS / Vilniaus odos ir veneros ligų centre? Ar dažnai Jūsų prašo pateikti pažymą?
Atsakymai (14)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/06/2016 23:35
O kas tos pažymos turi prašyti?
Įrašai: 22
Parašyta: 14/06/2016 00:16
tai temos autorius matomai prašo[f43]
Įrašai: 336
Parašyta: 14/06/2016 08:29
Manau saugus sex yra visada privalumas. Kam nesvarbu su kuo, kada kaip tada manau po kiekvieno akto reiktu begti tikrintis. Turekime galvas ant peciu ir nereikes to daryti
Įrašai: 83
Parašyta: 14/06/2016 09:40
Specialiai tai niekada neteko — nebuvo tokio reikalo,— tačiau dovanojant kraujo, viską kaskart tikrina ir jei netyčia kas būtų, iškart praneštų. Šis netiesiogis patikrinimas vyksta bent kas tris mėnesius.
Pakeitė 2016 Birželio 15 10:07
Įrašai: 167
Parašyta: 15/06/2016 11:26
Anksčiau reikėdavo pažymos norint gauti ilgalaikę Rusijos vizą. Tačiau nežinau, ar šis reikalavimas išlikęs.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 15/06/2016 12:18
[quote='zetro']Specialiai tai niekada neteko — nebuvo tokio reikalo,— tačiau dovanojant kraujo, viską kaskart tikrina ir jei netyčia kas būtų, iškart praneštų. Šis netiesiogis patikrinimas vyksta bent kas tris mėnesius.[/quote] - kraujo donarų tinkrinamas tik kraujas. Jei donaras yra apsikrėtęs ne būtinai kraujo takais plintančiom lygom (pvz. herpis ar pan.) - donorystės tyrimai to neparodys.

[quote='Tosca']O kas tos pažymos turi prašyti?[/quote] - tokios pažymos manęs prašė keleta porelių. Todėl naturaliai ir iškylo toks klausymas. Nors ne mažai čia esančių mano, kad pareiškimas, kad jis/ji yra vedęs/ištekėjusi yra pakankamas garantas, jog žmogus yra švarus. Neva "juk nerizikuočiau užkrėsti savo antrosios pusės". Tačiau man tai tėra tik tusčias pareiškimas. Tikėti viskuo, kas yra čia sakoma pasislėpus už anonimiškumo skraiste - būtų mažu mažiausiai naivu. O tikrinti žmogaus gyvenimo istorijos tikrai neturėčiau nei laiko, nei noro.

[quote='aštaitu']tai temos autorius matomai prašo[f43][/quote] - pats vienkartinių nuotykiu nepropoguoju, tad šiuo klausymu esu šiek tiek ramesnis :) Tačiau pažyma tikrai netrugdo.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 15/06/2016 22:18
Tarkim tikrinuosi pakankamai dažnai vien dėl savęs, min kartą per metus, būna dažniau, bet nei karto nekylo minties paprašyti pažymos ir juolab jos kažkam rodyti, na nebent apkaltintu kas nors nebūtais dalykais..
Įrašai: 2335
Parašyta: 16/06/2016 09:58
Priminei man vieną nuotykį. Spontaniškai susipažinau su viena panele. Ryte, po mūsų audringos pažinties, kaip įrodymas, prie lovos voliojosi prezikai... Po kelių dienų ji man skaipe parašė, kad jai kažkas blogai, važiuoja pasitikrinti ir jei kas ne taip, aš būsiu kaltas. Dar po keliš dienu sėdėdamas darbe gaunu į skaipą pažymos foto ir prierašas apačioje - tau pasisekė, tu išteisintas,- tai buvo viso labo nuo antiobiotikų.
Iki šiol esu tą pažymą išsisaugojęs. Įdomu tai, kad ji man nesakė nei pavardės nei gimimo metų. O pažymoje viskas puikiai atsisipindėjo ir ji tos info neretušavo. Nežinau, ar tai buvo specialiai, ar tiesiog pasitikėjo.
+1
Įrašai: 2335
Parašyta: 16/06/2016 11:05
Gavau iš tos panelės mokslinę paskaitą apie virusus ir bakterijas. Tai paskatino plačiau pasidomėti.
Kaip žinia, prezervatyvas faktiškai nuo nieko neapsaugo. Latekso skylės gamyboje gali praleisti visus žinomus mikrobus ir virusus. Herpes plinta aukščiau, nei prezervatyvas dengia, papilomos irgi yra ant lytinių lūpų, o ne makštyje. Idealiausia apsauga būtų - storesnio latekso kelnės su "straubliuku". Bet ką tada jaus vyras? O moteris? Tada jau geriau jai vibratorius is kokio silikono ar gelinės medžiagos. Juokinga, bet tai tiesa.

LPL niekas netirkrina duodant kraujo, bet, tyrimai parodo aukštą eritrocitų kiekį. O tai pirmas požymis, kad organizmas kovoja su infekcija. Bet, donorui niekas to nesako. Tiesiog išmeta tą kraują, kaip netinkamą.

Dabar apie inkubacinį virusų laikotarpį. Dauguma virusinių sukėlėjų turi ne mažiau nei dviejų savaičių laikotarpį ir jokie testai ankščiau to nesugeba aptikti. Įsivaizduokime, kad nuotykius mėgstantis vyras, nuėjo pasitikrinti ir gavo pažymą, kad sveikas, LPL neturi. Viskas Ok. Parodo pažymą porelei. Jie padūksta, išsiskirsto. Sekančią dieną vyras susitinka su kita mergina. Jie vėl pašėlsta. Dar sekančia - su trečia... Po gerų dviejų savaičių jis vėl nueina pasitikrinti. Turi gonorėją. Jei tą gonorėją pasigavo nuo pirmos porelės moters, jis pernešė ir kitoms dviejoms. O kitoms rodė pažymą, kad sveikas.
Kaip aš juokauju, reikia pažymos pirmai pažymai, kad neturėjai po jos jokių lytinių santykių.

Reziume - bulshit visa tai. Žiūrėkite kur lipate ir ant ko, bei palaikykite aukštą savo imunitetą.
-1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/06/2016 11:20
[quote='erotomanas']....[/quote] Auksiniai žodžiai! Dėkui, kad pasidalinai - net sužinojau kažką naujo.
Įrašai: 2012
Parašyta: 17/06/2016 09:08
Uzeidamas i iksus butinai pasitikrinu.
-1
Įrašai: 336
Parašyta: 17/06/2016 16:07
[quote='Gincia_balamutas']Uzeidamas i iksus butinai pasitikrinu.[/quote]
Gincia kada uzeisi ? :D seniai matytas
-1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/06/2016 18:42
kas per mintis? nebent nežinau, su kuo pi..., tada užjaučiu.
Įrašai: 83
Parašyta: 21/06/2016 10:26
Paskaičius profaniškus aprašymus, daugiau liksi suklaidintas, nei sužinosi.
...