NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Depiliacija vs natūralumas

Įrašai: 3
Parašyta: 29/06/2016 01:15
Įdomu, ar šiais laikais yra moterų, kurios nė kiek, nieko nesidepiliuoja? Net ir pažastų. Žinau, kad tokių moterų esama feminisčių tarpe, bet įdomu, kaip čionai. Taip pat įdomu, ar besidepiliuojančios moterys tai daro dėl savęs, ar dėl priešingos lyties atstovų?
Pakeitė 2016 Birželio 29 02:10
Atsakymai (9)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2016 11:20
Sveikas atvykes i zeme kosmonaute :)
+1
Įrašai: 10
Parašyta: 29/06/2016 12:08
Normalus klausimas :) O gal kas jaučia potraukį tokioms moterims?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2016 14:11
normalus klausimas , kuris ne karto nekises.
+1
Įrašai: 3
Parašyta: 1/07/2016 18:00
Čia šiaip du klausimai. Ir taip, man patraukliau kai yra taip, kaip gamta sutvėrusi. Nusidepiliavusios moterys man panašios į mergaites, o ne moteris, o man patinka moterys. Ir neįstengiu čionai įžvelgti sąsajų su asmens higiena. Hence the question.
-3
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/07/2016 08:13
keistas klausimas, feministes irgi kai kurios depiliuojasi kai krios ne, o jus isivaizduokit, del ko ta darau , nu pvz ''labas rytas ofise;; , pazastys prizele, kojos gaurais, nei del saves nei del to kad kam patikt, depiliuojames nes taip priimta pagal siuolaikinius standartus, ne vienas nenori igyt pravarde ''apzeltukas'', be to ir vyrai nesidepiliuojantys man jau lygiai tas pats, nu tiems dar koju skust nebutina.
Įrašai: 186
Parašyta: 3/07/2016 18:28
Tik natūralumas. Mada atėjo ir praeis. O jei dėl kompanijos tai darote- prašau- dabar madinga galvą kišt į kilpą or nuo tilto šokt. Šokite, taip kažkas juk daro..
Įrašai: 3
Parašyta: 3/07/2016 19:57
Haha, žinojau, kad ne aš vienas mėgstu natūralumą. :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 4/07/2016 16:17
[quote='banginis11']Tik natūralumas. Mada atėjo ir praeis. O jei dėl kompanijos tai darote- prašau- dabar madinga galvą kišt į kilpą or nuo tilto šokt. Šokite, taip kažkas juk daro..[/quote]
Banginiai atplaukia ir isplauks, o higienos, svaros pojucio ir estetikos dar niekas neatsauke. Jeigu kokiam nors banginiui patinka moterys su usais ir barzda (yra moteru, kurioms tai problema ir jos sias vietas depiliuoja), tai cia tik banginio ir tos moters reikalai, kazkam gi tinka ir patinka naturalumas. Visgi nereiketu savo nuomones pateikt kaip vieninteles ir nediskutuojamos, nes esu isitikines, kad didziaijai daugumai tiek vyru, tiek moteru, ji tikrai tokia nera.
Įrašai: 117
Parašyta: 8/07/2016 00:58
apsilankyk nudistų pliaže, mačiusi aš ten tų "natūralisčių"...
...