NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Afrodiziakai

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/07/2010 11:51
Sekxshope pilna tepaliuku, aliejuku, masazo priemoniu, kvepaliuku, aisku, visus juos giria, bet kaip issirinkti geriausia? Noriu sustiprinti seksualini potrauki.
Atsakymai (21)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/12/2010 07:15
Kokia apskritai afrodiziaku paskirtis? Priversti kita uzsimanyti sexo pries jo valia?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/12/2010 18:31
Geriausias afrodiziakas Baltarusiu formakologijos gaminys "Konskij vozbuditel":DDDDDD
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/12/2010 20:38
Parasysiu knyga "Kaip zvilgsniu pakabinti mergina", be tik po to, kai susirasiu sau antra puse. O ikitol man konkurentai nereikalingi. [b7]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 28/12/2010 16:19
Siaip jie nieko nedaro, bent jau kiek bandes esu :) isgerkit geriau bonka dviese suveiks 100 kart geriau nei afrodiziakai, bet to ir pinigu sutaupysite :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/02/2011 11:09
Labai jau jie smirda yra teke pauostyti :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 28/05/2011 11:38
drauge karta pakvipino mane tokiais kvepaliukais dabar sako pamatysi vyras neatlips, tik nesakyk ,kad ka naudojai ziuresim ar veikia , na ir ka pasikeiciau palaidinuke, tokia apnuoginancia pecius , ateinu vyras iskart su manim sokti, tikrai neatlimpa, kaip katinas pasidare meilus, sako noriu taves ir pan, mes jau manem kad jam galva apsisuko nuo tu kvepalu, bet kai paklausem jo ir draugas isiterpe, tai cia sake ne kvepalai o ta palaidinuke suveike[f85]
...