NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Bisex - mada ar poreikis?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/08/2010 15:52
Hi! Kaip manot, biseksualumas tik mados reikalas, noras isbandyti viska, ar visgi organizmo poreikis gauti ir viena ir kita?
Atsakymai (8)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/08/2010 16:53
na, mano nuomone, kadangi gyvenimas neapsiriboja vien seksu, o terminas "lytinė orientacija" apima ne tik fizinį potraukį vienai ar kitai lyčiai, biseksualiu save vadinti gali žmogus, kuriam yra priimtini normalūs sveiki santykiai (ne vien tik seksas) tiek su priešingos lyties, tiek su tos pačios lyties atstovais.
o visiems kitiems yra terminai bi-curious ir heteroflexible.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/08/2010 17:52
As visgi linkusi teigti, kad daugiau mada.
Įrašai: 45
Parašyta: 7/09/2010 16:17
[quote='loretta']As visgi linkusi teigti, kad daugiau mada.[/quote]
Ir as tokios pat nuomones :)
Įrašai: 2335
Parašyta: 7/09/2010 16:57
Visi mes esame, daugiau, mažiau biseksualūs, o kai kurie seksologai teigia, kad žmogaus orientacija keičiasi seksualinio gyvenimo metu. Biseksualiu galime tapti esant tam tikromis aplinkybėmis ir atmosferai. Bet tai visiškai nereiškia, kad po to pradedame mylėtį tą pačią lytį. Tai nei mada, nei poreikis - tai tiesiog pojūčių paįvairinimas, kaip ir kitos sekso rušys, kuriomis eksperimentuojame.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/09/2010 17:13
Ne, nemanau, kad mada. Man patinka merginos, viskas ok, dievinu seksa su jomis. Bet esu ciulpes vaikinui. Kelis kartus. Man patiko. Tik tiek. Ir dabar dar nesuprantu saves. Tipo as gejus? Ne, nemanau. Ar as noriu vaikino? Neeee. Bet paciulpti buvo fun ir tiek.
Įrašai: 45
Parašyta: 8/09/2010 09:41
Tikrai taip, tiek su vienu sutinku, tiek su kitu :) Bet kai pasiskaitai, pasiziuri, vos ne kas antra mergina Bi - ale visu vyru svajone. Zinoma, jei tai naturaliai, viskas oki, bet kai tik zodinis,taikymasis prie kazko, tai jau ne. Kai smalsumo vedina isbandai, jau tada Bi?Isbandyt noretu daugelis, as ir :) bet tai nereiskia, kad as jau Bi :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/09/2010 12:42
Na, taip, cia gal smalsumas. Nieko tame blogo nematau ir tiek.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/11/2010 16:48
Cia tikrai ne mada, o smalsumo patenkinimas :P
...