NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Klaidinanti anketų info

Įrašai: 238
Parašyta: 25/11/2016 18:54
Sveiki išdykautojai. Jau ne pirmą, ir turbūt ne paskutinį kartą susiduriame su klaidinančia porų anketų informacija. Pvz.: anketa sukurta sąlyginai nesenai, pagrindinės foto sudėtos vizualiai atitinkančios anketoje nurodytą amžių, ir realybėje šie žmonės egzistuoja, bet... realybėje jiems minimum +10 (jei ne daugiau) metų, ir foto atitinkamo senumo sudėtos.
Koks to tikslas? Laukiami ir tokių anketų savininkų pasisakymai ;)
Atsakymai (24)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/11/2016 19:26
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/11/2016 19:27
Taip būna ne tik su porų anketomis, bet ir su vyrų.
Įrašai: 238
Parašyta: 25/11/2016 20:50
Turbūt su bet kokio tipo anketomis taip gali būti, bet koks tada motyvas? Juk realybėje situacija greitai paaiškėja.
Įrašai: 19
Parašyta: 25/11/2016 22:18
[quote='supcouple']Sveiki išdykautojai. Jau ne pirmą, ir turbūt ne paskutinį kartą susiduriame su klaidinančia porų anketų informacija. Pvz.: anketa sukurta sąlyginai nesenai, pagrindinės foto sudėtos vizualiai atitinkančios anketoje nurodytą amžių, ir realybėje šie žmonės egzistuoja, bet... realybėje jiems minimum +10 (jei ne daugiau) metų, ir foto atitinkamo senumo sudėtos.
Koks to tikslas? Laukiami ir tokių anketų savininkų pasisakymai ;)[/quote]

Sunku kartais suprasti visokius keistuolius. Blogiau būtų, jei būtų įdėję nesavo nuotraukas, kas dažnai pasitaiko.
O dėl Jūsų situacijos, gal tiesiog vertina save geriau nei yra iš tiesų ir platina vizualiai "geresnes" nuotraukas. Gal su šios dienos nuotraukomis bijo, kad nepatrauks kitų dėmesio.
Pakeitė 2016 Lapkričio 25 22:19
Įrašai: 238
Parašyta: 25/11/2016 22:22
Teisingas pastebėjimas - nepritrauks kitų dėmesio [f79]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 27/11/2016 21:41
Kas liečia V anketas - yra tokių, kurie info ir foto nurodę -+ 10 metų...
+1
Įrašai: 83
Parašyta: 30/11/2016 12:25
Mano patirtis tokia, kad moterys praktiškai visos pasijauninusios, daugiau nei čia esu susitikęs iš Draugo, tai jei jai virš 30, jau būtina jaunintis anketoje. Pagal tai, kad jos pasijauninusios, lyg ir tinkama būtų ir vyrams tą patį daryti. Priežastis paprasta, kai jau virš (xxx) metų, sunku atkreipti dėmesį į save, ypač, jei norisi jaunų.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/12/2016 19:19
Buvau padaręs apklausą. Apie tai kiek + metų galimai daugiau nurodo anketose nei yra gyvenime. Jei kas norite manau apklausos rezultatus rasite, tik tiek kad aš jais netikiu :). Manau dauguma melavo, atsakė nesąžiningai. Taigi vat Jums ir moralas - Jūs norite kad nebūtų klaidinančios anketų info? :) :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/12/2016 19:21
[quote='inirjang']Kas liečia V anketas - yra tokių, kurie info ir foto nurodę -+ 10 metų...[/quote]

Nežinau kaip ten su V anketomis. Bet drąsiai įvardinčiau kokią gerą dešimtį M anketų kurios čia "pastovios" ir kurios bėgant metams ne tik neperkopė 40-ties, bet netgi "skaitliukas" atgal sukasi :) :). Labai įdomu tai stebėti kas kokius ~2-3 metus :)
+1
Įrašai: 23
Parašyta: 2/12/2016 08:07
Sveiki, idomi tema. Pildydamas sia anketa, taip pat susimasciau, koki amziu irasyti. Irasiau teisinga data. Nors gyvenime, man dar niekas nedave tiek metu. Merginos buvo, tik jaunesnes. Draugai, taip pat. Ir stai jums, viena mano gyvenimo istorija. Vienas is mano geru pazystamu, su kuriuo ne karta atostogavome, ... . Pasakiau, kad siemet mano sunui sueina 18 metu. Iskart pamaciau jo akyse nuostaba, ir zinojau, koks dabar bus klausimas :) . Atsakiau. Jis: Man 33 metai, maniau tu uz mane 2-3 max 5 metais esi vyresnis. Mano brolis tavo metu. Jis man tikras diedas. Dar jumoro forma uzklause, ka as valgau. I ka as jam atsakiau: Nesinervuok drauguzi, praeis 10 metu, tu busi panasus i savo broli :) . O as toks pat, kaip siandiena.
Siame puslapyje, taip pat keleta kartu, esu gaves kritikos. Galetum ir naujasniu foto isideti, o ne 10 metu senumo. Seniausios foto, tai Lietuvoje pries 2 metus. Paskutines, nera nei menesio senumo. Tad kaikuriuos atvejus, manau galima ir pateisinti ;) .
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 5/12/2016 22:31
Pagalvojau, kad variantų dėl anketų info ir nuotraukų gal būti įvairių:
a) registruojantis įvedė bet ką ir paskui nebepataisė (čia mano variantas, kad mėnuo ir diena netikslūs, bet amžių rodo gerai :) )
b) nurodė tokį amžių, kaip jie įsivaizduoja, kad atrodo :) nepriklausomai nuo to, kad aplinkiniams atrodo kitaip :) Pvz., dažnai girdžiu sakančius, kad jam 39, bet jis atrodo kaip 32 daugiausiai :) Todėl nurodo 32.
c) nuotrauka įdėta registruojantis prieš 6 metus ir neatnaujinta.
d) nurodė bet ką, nes vis tiek neplanavo realiai su kuo nors susitikti, o paskui persigalvojo.
e) ... papildykite.
+1
Įrašai: 2335
Parašyta: 5/12/2016 23:10
Nežinau kaip moterims, bet vyrai amžiaus patys pasikeisti negali. Kiek kartų prašiau adminų, kad padarytų mano amžių 80-ies. Netiki, bjaurybės, ir nekeičia.
Įrašai: 2335
Parašyta: 5/12/2016 23:14
Ups, suklaidinau. Pasirodo galima už kreditukus pasikeisti. Tik va, kur jų gauti.
Įrašai: 83
Parašyta: 6/12/2016 11:14
Čia nieko nėra nemokamo. Galutinis biznio planas būtų už kiekvieną pelės spustelėjimą nuskaičiuoti po kreditą.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 6/12/2016 22:28
Moterims amžiaus tikslinimas irgi už kreditus, kurių neturiu :)
...