NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Lašiniai lovoje

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/09/2010 16:08
Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?
Atsakymai (92)
« 1 2 3 4 ... 7 »
Įrašai: 2012
Parašyta: 20/06/2012 14:34
Narys ištrynė atsakymą
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/06/2012 00:54
drebti i akis zmogui, kad jis yra per storas , yra mazu maziausiai nemandagu ir nepagarba net paciam sau ... paieskojus kiekvienas ras pas kita trukumu
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/06/2012 14:12
nuo kokios svorio kategorijos prasideda lasiniai? :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/06/2012 16:01
cia skonio reikalas mane veza papingos, apkunios moterys...
Pvz kas gali buti geriau negu ikishti bybi tarp papu ir po to uzlieti karsta sperma veida,
o partnere poto laizosi ir vaiksto kuri laika su nuo veiduko varvancia sperma...

UCHCH
+1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 22/06/2012 12:47
Storų žmonių buvo yra ir bus, taip kaip ir aukštų, mažų, atlapausių ir ne, trumpakojų-ilgakojų, itin plaukuotų ir beveik neplaukuotų, su A dydžio krūtine ir su EE dydžio.
Ar tai trukdo? Jei tau žmogus patinka nepaisant jo trūkūmų - reiškia netrukdo, o jei žmogus nepatinka - tai ir jo privalumai nepadės.
Ar kam nors trukdo, jei vyro koja 46 dydžio? Ar kam nors trukdo galvą plikai nusiskutusi moteris? Bet jau štai baisieji lašiniai trukdo visiems. Lašiniai blokuoja mums kelius, nepalieka vietos kavinėse, parkuose ir parduotuvėse, vagia pinigus, mus prievartauja ir daro daug kitų baisių dalykų.
Mes vis kišamės ir kišamės ir kišamės į kitų gyvenimus - ar jie laimingi? ar jiem trukdo? ar jiems netrukdo?
Man labiausiai trukdo, tokie visur besikišantys ir viską sunorminti mėginantys žmonės. Mojuojantys vėliavomis - tai apsileidimas, tai nepagarba aplinkiniams. Jei tai nepagarba - kaip tuomet jūs vadinate žmogų išvadinusį jus kvailiais ir nusispjovusį jums į veidą? Jei tai apsileidimas - kaip jūs vadinate narkomanus ir valkatas?
Įrašai: 2012
Parašyta: 22/06/2012 13:20
[quote='Keila']Storų žmonių buvo yra ir bus, taip kaip ir aukštų, mažų, atlapausių ir ne, trumpakojų-ilgakojų, itin plaukuotų ir beveik neplaukuotų, su A dydžio krūtine ir su EE dydžio.
Ar tai trukdo? Jei tau žmogus patinka nepaisant jo trūkūmų - reiškia netrukdo, o jei žmogus nepatinka - tai ir jo privalumai nepadės.
Ar kam nors trukdo, jei vyro koja 46 dydžio? Ar kam nors trukdo galvą plikai nusiskutusi moteris? Bet jau štai baisieji lašiniai trukdo visiems. Lašiniai blokuoja mums kelius, nepalieka vietos kavinėse, parkuose ir parduotuvėse, vagia pinigus, mus prievartauja ir daro daug kitų baisių dalykų.
Mes vis kišamės ir kišamės ir kišamės į kitų gyvenimus - ar jie laimingi? ar jiem trukdo? ar jiems netrukdo?
Man labiausiai trukdo, tokie visur besikišantys ir viską sunorminti mėginantys žmonės. Mojuojantys vėliavomis - tai apsileidimas, tai nepagarba aplinkiniams. Jei tai nepagarba - kaip tuomet jūs vadinate žmogų išvadinusį jus kvailiais ir nusispjovusį jums į veidą? Jei tai apsileidimas - kaip jūs vadinate narkomanus ir valkatas?[/quote]

be musu saitas mirs,reitingus keliam,gal susimils adm ir padovanos naryste nors men.mums etatiniams:).
per ziauriau tu cia suraitei:)ale uzskaitau[s148]
vajetus kiek klaustuku,tiek neisgersiu:)i tiek atsakyt.

sitai tiktu i darnipora.lt
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/06/2012 19:04
[quote='medutis'] Negaliu neprisikabint - 2val nebūtina, juolab kažkokiam rūsy ant takelio. Pradžiai rekomenduoju 15-20min rytais, atsikėlus išbėgti į lauką kai saulė jau šviečia, paukšteliai čiulba. Nepraeis nei 2sav., kaip pajusi skirtumą, nekalbant kad kiekvieną dieną būsi žvalus, laimingas ir visa kita [f59][/quote]

Įtarimą kelia, Tamsa Meduti, jūsų susirūpinimas Sky laime ir viskuo kitu. Apskritai gal žmonės žvalūs ir laimingi jaučiasi ne tik po 15-20 min. lakstymo ryto laukais. Gal kuriam patinka fechtavimas šiuo paros metu.
Pakeitė 2012 Birželio 23 19:09
Įrašai: 1058
Parašyta: 23/06/2012 20:41
Brangi larochka, gi žinai, kad jaučiu simpatiją skajui. Mano pasisakymas tik buvo nuoširdus patarimas, neįpareigojantis. Nors ir galima būtų pagalvot jog ans patenkintas esama padėtim, bet save vadint įmitusiu paršu nėra itin seksualu :) Fechtavimąsis žinoma irgi geras sportas, ir ne tik ryte - kai du vyrai suremia savo špagas dėl mylimos moters VVM kombinacijoj. Perduok linkėjimukus vyrui, bučkis iki :*
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/06/2012 12:56
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/06/2012 22:34
[quote='Keila']Mes vis kišamės ir kišamės ir kišamės į kitų gyvenimus - ar jie laimingi? ar jiem trukdo? ar jiems netrukdo?[/quote]
Niekas niekur nesikiša, yra elementarus klausimas- ar daryti dzyru-dzyru su stora teta ar dėde netrukdo ? Man asmeniškai ne. Net su tokiom baltosiom meškom , kaip lara ir medutis poroje [s135]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/06/2012 22:43
[quote='SkyEnter']Mes vis kišamės ir kišamės ir kišamės į kitų gyvenimus - ar jie laimingi? ar jiem trukdo? ar jiems netrukdo?
Niekas niekur nesikiša, yra elementarus klausimas- ar daryti dzyru-dzyru su stora teta ar dėde netrukdo ? Man asmeniškai ne. Net su tokiom baltosiom meškom , kaip lara ir medutis poroje [s135][/quote]

Ech, svaigusis Sky, jūs supainiojote meškų rūšis, aš esu urvinio lokio patelė. Bet atleidžiu, aistroje viskas susiplaką į vieną B52 kokteilio taurę.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/06/2012 14:50
[quote='SkyEnter']Mes vis kišamės ir kišamės ir kišamės į kitų gyvenimus - ar jie laimingi? ar jiem trukdo? ar jiems netrukdo?
Niekas niekur nesikiša, yra elementarus klausimas- ar daryti dzyru-dzyru su stora teta ar dėde netrukdo ? Man asmeniškai ne. Net su tokiom baltosiom meškom , kaip lara ir medutis poroje [s135][/quote]
tuomet klausimas "ar trugdo su storu žmogumi daryti dzyru-dzyru", skamba panašiai kaip teiginys, kad žmonėms nemėgstantiems perlinių kruopų pastarosios trukdo valgyti. Jei trugdo - nedarai, jei netrugdo - darai. Kokia klausimo prasmė tuomet?
Klausimas: aš nemėgstu mėsos ir jos nevalgau, bet kaimynas šlamščia kiaulieną kiekvieną dieną - ar man trukdo Skuodo fermose auginamos kiaulės graužti obuolius?
Įrašai: 1058
Parašyta: 26/06/2012 16:04
Tai gal kartais trukdo, bet vistiek darom. Nu jei stovi, tai pasiraukom biški ir darom
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/06/2012 16:40
Kalbant apie vyrus, tai nixrena netrukdo, smagiai spyruokliuoja, super[f83]
Pakeitė 2012 Birželio 26 22:20
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/06/2012 17:03
[quote='medutis']Tai gal kartais trukdo, bet vistiek darom. Nu jei stovi, tai pasiraukom biški ir darom[/quote]
tai jei stovi, reiškia netrukdo
...