NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Lašiniai lovoje

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/09/2010 16:08
Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?
Atsakymai (92)
« 1 ... 4 5 6 7 »
Įrašai: 2012
Parašyta: 29/06/2012 10:48
A Jus cia apie ka[f43]
Įrašai: 2012
Parašyta: 29/06/2012 10:53
[quote='Keila']Kaip reik važiuot 3 metus, kad visąlaik būtų bakas pilnas?
Atsakymas: Reguliariai užsukant į degalinę.
Niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad atsakinėsiu į tokį klausimą...[/quote]

dar kart perskaityki klausima[d8]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 10:55
[quote='Keila']po n>3 metu santykiu uzduodamas klausimas - tau su manim gerai?
Cia kaip vaziuojant pilnu baku benzo klausti salia esancio - ar bakas pilnas?

Klausimuks patikslinimui: Kaip reik važiuot 3 metus, kad visąlaik būtų bakas pilnas? Arba stovi vietoj arba judi labai lėtai. Aš pvz. pilną baką kartais išvažinėju per dieną (ir kelyje klp-vln-klp darbo reikalais), ir santykiuose su moterimis (čia labai tinka metafora) [of21]
neišvedinėk metaforų, alegorijų ten, kur jų nėra. Jei išvedi paraleles tarp 3 metų ir benzino bako - bent paaiškink kaip tai padarai remdamasis mano postu? Pavyzdys su baku tebuvo užuomina, kad apie akivaizdžius dalykus klausinėjama tik tuomet, kai ieškoma suibinėje sliekų, pateiksiu ir kitų klausimų, kad galėtum mylėtis (nes žodis "užsikrušti" negražus, moterys tokių nenaudoja) ieškodamas metaforų:
- ar tu tikrai iškepei šitą kiaušinienę iš kiaušinių?
- o šitas kepsnys iš mėsos?
- o tavo sijonas tikrai sijonas?
- 90metė senutė klausia savo 90mečio dieduko, su kuriuo pragyveno 60 metų kartu - ar tau gerai su manim?[/quote]
nevykęs palyginimas,labai dažnai žmonės gyvena iš įpročio, tingėdami kažką keisti, o ne dėl to kad gera [s133] Tai kad ne velnio neakivaizdu šioje situacijoje. O dėl klausimo "ar tau gera su manim?"....manau jis absoliučiai ne prie ko, kalbant apie kūno masės įtaką meilės žaidimams. Labai dažnai vyrai spokso ir žavisi lieknom moterim, o gyvena su apkuniom.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 11:14
[quote='MataHari']
nevykęs palyginimas,labai dažnai žmonės gyvena iš įpročio, tingėdami kažką keisti, o ne dėl to kad gera [s133] [/quote]
(facepalm)...ok...skaidom: jei gyvenimas iš įpročio yra patogiau, nei kažką keisti, reiškia ne taip ir blogai arab keitimas atneš didesnį diskomfortą, nei ala geras gyvenimas po to galėtų kompensuoti.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 11:20
ir, kad būtų aiškiau tolimesnėse diskusijose: aš nežaidžiu pagal tas taisykles, kad diskusijos gale mes prieisim kompromisinės išvados. Man diskusija nėra kažkokios tiesos paieškos.
Diskusija man yra mano nuomonės (teisinga ar klaidinga ji bebūtų) apgynimas. Kitaip tariant - tiesa yra vienintelė ir ji mano (trollface).
UŽSIČIURINAU :DDDDDDD
Išgraužkit :P
Įrašai: 1058
Parašyta: 29/06/2012 11:30
Normaliuose santykiuose normalu šnekėtis, tai yra tame tarpe ir "ar tau visdar gerai su manim?" :) Bet gal vyras tiesiog nedrįsta, tarkim būdamas santykiuose su Keila to klaust, nes vietoj atsakymo, gaus krūva palyginimų-metaforų apie perlines kruopas, vegetarų maistą, pilną baką, kepsnius, kiaušinienes, žodžiu kad jis tikrai 100% suprastų, jog "ką tu čia bl.. nesąmonės paklausei" :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 11:40
[quote='medutis']Normaliuose santykiuose normalu šnekėtis, tai yra tame tarpe ir "ar tau visdar gerai su manim?" :) Bet gal vyras tiesiog nedrįsta, tarkim būdamas santykiuose su Keila to klaust, nes vietoj atsakymo, gaus krūva palyginimų-metaforų apie perlines kruopas, vegetarų maistą, pilną baką, kepsnius, kiaušinienes, žodžiu kad jis tikrai 100% suprastų, jog "ką tu čia bl.. nesąmonės paklausei" :D[/quote]
Įsteik savo "Normalumo biurą" ir kalibruok savo normalumo matavimo prietaisas ką tik nori :) nelogiški klausimai man niekada nebus normalūs.
Niekas neklausia pamėlynavusio, drebančio ir dantimis barškinančio žmogaus - ar tau šalta? Atidus žmogus tiesiog duos jam ką nors padėsiančio sušilti.
Įrašai: 156
Parašyta: 29/06/2012 12:04
[quote]Niekas neklausia pamėlynavusio, drebančio ir dantimis barškinančio žmogaus - ar tau šalta? Atidus žmogus tiesiog duos jam ką nors padėsiančio sušilti.[/quote]
O jei žmogus su akivaizdžiai stovinčiu .... ? Ar atidi praeivė atsiklaups šalia , šlapiai maldai?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 12:15
[quote='auksapimpis'][quote]Niekas neklausia pamėlynavusio, drebančio ir dantimis barškinančio žmogaus - ar tau šalta? Atidus žmogus tiesiog duos jam ką nors padėsiančio sušilti.[/quote]
O jei žmogus su akivaizdžiai stovinčiu .... ? Ar atidi praeivė atsiklaups šalia , šlapiai maldai?[/quote]
na, juk ir tu ne kiekvienos praeivės klausinėji - ar tau su manim gera? :DDD
Įrašai: 156
Parašyta: 29/06/2012 12:25
[quote]na, juk ir tu ne kiekvienos praeivės klausinėji - ar tau su manim gera? :DDD[/quote]
Net sugulovių neklausiu TO ... tiesiog kaskart duodu užpildyti anketą su atsakymais : gera, gilu, jausminga, orgazmiška, nepakartojama, noriu pakartoti, aš tavo.
Savo variantų įrašyti negalima.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2012 12:28
[quote='auksapimpis'][quote]na, juk ir tu ne kiekvienos praeivės klausinėji - ar tau su manim gera? :DDD[/quote]
Net sugulovių neklausiu TO ... tiesiog kaskart duodu užpildyti anketą su atsakymais : gera, gilu, jausminga, orgazmiška, nepakartojama, noriu pakartoti, aš tavo.
Savo variantų įrašyti negalima.[/quote]
o tavo ne tik pimpis auksinis :DDD humoro jausmas taip pat :DDD like it
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/06/2012 13:17
perskaiciau pora paqskutiniu puslapiu ir padariau isvada : zmogus piktas buna, kada jis vienisas :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/06/2012 13:30
[quote='Liucina']Jei moteris nori numesti svorio, tereikia vyro, kuris ne tik ja dulkintu, bet ir velniukus akyse uzdegtu..Nezinau ar velniukai, ar geras falas, bet antsvorio kaip nebuta...Aisku, by..i pasiulyti gali visi, o vat su velniukais ne koznam pabaznam ikandama...[/quote]

Pritariu Liucinai, kai moters akys isiziebia, svoris nutirpsta. Bet jas iziebti, tikrai " oi,ne kiekvienam pabaznam..." [f43]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/06/2012 13:37
o iziebus galima tiketis ilgo zibejimo?? :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/07/2012 13:10
Kaip cia man rasti toki, kad akys suzibetu ir svoris imtu kristi....:)?
...