NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Greitukas ar tantrinis?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/09/2010 13:57
Jūs palaikote labiau greitą seksą - kyšt myšt, svarbiausiai, kad taiklai, ar ilgai, įvairiomis pozomis iki sąmonės netekimo? Kažkodėl man pirmas variantas labiau priimtinas - jei spėji moterį patenkintį greitai, tada abu fiziškai ir nepavargstat, tiesiog super.
Atsakymai (23)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/11/2013 23:28
Šis įrašas buvo ištrintas moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/11/2013 23:34
Aišku, tantrinis. Kam tas seksas, kai neturi laiko? Relax, take it eeeeasy [s125]
Įrašai: 1
Parašyta: 23/11/2013 17:37
Manau ir viena ir kita yra puiku tam tikrom aplinkybem, greitukas skersgatvyje ir letas lovoi, nepabandes abieju tu kaip vaikas prie zaislu skyriaus.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/01/2014 16:28
draugauju su vaikinu kuriam patinka greitukai , tai pat ir man, orgazmo nepatiriu, bet uzveda mane kai gali buti uzklupta :-D
Įrašai: 169
Parašyta: 4/01/2014 01:25
tai tikrai idomus klausimas palyginimui ,i kuri konkretaus atsakymo nera.tiesiog pagal poreikius ,pagal galimybes ,pagal tuometini skonio poreiki renkames tiek deserta ,tiek ir antra patiekala.abu patiekalai puikus.man labai patinka ir fejerverku fiesta ir taip pat labai gera istisa vakara su vyno taure megautis zidinio liepsna,pasnekesiu ,o tuo paciu ir pamastymais.
triju minuciu seksas ant stalo biure gali palikti visam gyvenimui neisdildomu ispudziu,nes tam nebuvo ruosiamasi,tai ivyko spontaniskai netiketai ,kai jis ir ji prisirpo sprogimui,kurio zavesys isliks kaip fejerverku svente matyta pirma karta.greitukas zavi tuo ,kad ten nespeja veiksmu valdyti protas .daznai viskas vyksta ant bangos ,kai nezinai kaip sekancia akimirka ji tave pakreips.daug priklauso ir nuo amziaus.jaunimas labiau zavisi greituku,o pagyvene(mano amziaus) partneriai isgyvena neispasakyto grozio tantrini seksa. brandesnio amziaus vyras save jau moka kontroliuot.jis moka isgyventi gretuju kalneliu teikiama adrenalino pojuti ir tuo paciu zavetis(labiau tiktu-kaifuot)svelniu lytejimu malonemis.tantrinej ekstazej gera jausti vyro demesi ,geretis lytejimu isgaunamomis spalvomis .tiesiog buna gera jausti savotiska nesvarumo busena, kai prasiveria lupos ir i laisve isleidziamas aimanu gerumas.tai gali testis mano subjektyviu vertinimu nuo 30 min iki 1,5-2 valandu.seksas iki 30 min manau neturetu buti itraukiamas i savoka tantrinis ,nepaisant to ,kad jis taip pat buna puikiai ,kokybiskai isjauciamas....ir t.t.
Įrašai: 433
Parašyta: 4/01/2014 12:33
greitukai gadina sex skoni,nepasieki malonumo virsunes,negali megautis vienas kitu,kazkas panasu i torto prarijima ,nepajauti skonio ir net nezinai valgei ar ne,jei nera laiko geram ,ilgam sex tikrai atsisakysiu greituku..........po tokiu vistiek busi nepasotinta.....................
Įrašai: 126
Parašyta: 8/01/2014 01:18
...manau vienos tasykles nera. Kai pietu pertrauka baigiasi uz penkiolikos minuciu, fantastika yra paguldyti savo kolege ant darbo stalo ir paskubomis numovus kelnytes padaryti tai per artimiausia 20min... kaip ir zinant kad Taves laukia istisa naktis svelniai ir letai megautis buciniais, viso kuno prisilietimais...nuo koju pirstuku iki... FANTASTIKA
Įrašai: 169
Parašyta: 8/01/2014 11:47
malonu ,kad yra prijaucianciu savo samoningumu ,tiek vienam atvejui(greitukui) tiek kitam ilgam ,maloniam ,tantriniam.be abejo isjaustas isglamonetas melodiju garsuose panires ,seseliu snaresio apgaubtas tantrinis,labiau ymanomas su brandesniu ,samoningesniu ,turinciu savaji pasaulio supratima partneriu,kuriam miela ir toli grazu nera svetima moters fantaziju palete.... :)
...