NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Masturbacija neiprastoje vietoje

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/09/2010 18:14
Kokiose neiprastose vietose esate masturbavesi.. gamtoje.. masinoje.. laiptineje ir t.t.
Atsakymai (44)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/03/2011 15:38
o gal tas uzklupes dar ir prisijungtu :D jei simpatiskas kodel gi ne :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 31/03/2011 11:37
Jei tai darysite galie man pranesti, pasistengsiu uzklupti netiketai :DDD
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 11/05/2011 06:15
masturbuotis yra gera,taip pat mergina masturbuoti patinka,kaip atsako tuo paciu.syki su buvusia klasioke susitikom,su ja nuejome y kavine pasikavinti,besikavindami susitarem vakare pasivaikscioti parelyje,besivaiksciojant apsikabinau ja,ji mane,as jai rankyte uz kelnaiciu uzkisau atsargiai,ji man uzkiso savo rankyte,na prisedome parke,ant suoliuko,as ja apsizerges is nugaros,rankos mano tiesiog ilindo jai uz kelnaiciu,pradejau jai glostiti sukdamas ratu klitoriuka ji tyli,supratau kad jai patinka,netrukus ji man uz apatiniu kelnaiciu ranka uzkiso,tada pradejo glostyti taip maloniai kiausinukus,glostydama kiausinukus,paeme peni y savo delniuka''MAN TAIP NEZEMISKAI GERA PASIDARE'' jos delniukas suspaude mano peni,taip maloniai vaiksciojo jos rankute,aukstyn,zemyn,o as jai tuo paciu atsakau,abudu giliai kviepuoti pradejom is tokio gerio,gerai pasitaike mums,kad tuo tarpu nejo zmones pro sali,kaip abiems atejo,laiminga pabaiga :) mes su ja ir tebelikom gerais draugais
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/06/2011 19:26
geriausia masturbuotis gamtoje, pliaze ir poroje ar grupeje su kuom nors. Kas is Kauno atvarykit silta diena prie Nemuno i nudistu pliaziuka, ten liuks vietele tokiems reikaliukams
Įrašai: 386
Parašyta: 1/07/2011 12:38
visa tai ka isvardinai, man dvelkia kazkokiu Ekshibicionizmu, ypac smaukytis viesai, pliaze, prie universitetu ir t.t

[quote='abudabu']geriausia masturbuotis gamtoje, pliaze ir poroje ar grupeje su kuom nors. Kas is Kauno atvarykit silta diena prie Nemuno i nudistu pliaziuka, ten liuks vietele tokiems reikaliukams[/quote]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/07/2011 20:13
Deleted...
Pakeitė 2011 Liepos 19 22:40
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/11/2020 21:49
Gan senokai,bet Teko dirbti kurjeriu, tai noras buvo toks nežmoniškas,na nes mane kartais užplusta adrenalino banga,ir tai ko dar nemėginau,ir vieta tokia kur nu,ble gali ir nesugalvoti kita karta. Tai aš masturbavausi vairuojant,😄važiuojant pakankamai normaliu greičiu, ir jaučiu kad tuoj baigsiu,o kur viska išsitaškyt??? Aš gi su žmonėm susitinku,siuntas atnešu,neateisi gi kaip po išprievartavimo,nutaškytas visas.😄 atsimenu tik kažkiek,kiek tik būvo įmanoma,pakylau nuo sėdynės, (vairaivau mikroautobusą) ir mano penis jau buvo šiekt tiek aukščiau nei vairas,tai priešinga puse atvažiuojantys automobilių vairuotojai,puikiai galėjo stebėti,kaip aš baigiu😄💦pamenu kai kurių žvilgsnius🙆‍♂️🤦‍♂️ bet labiausiaii istrygo vyresnio amžiaus poros žvilgsnis 😀 tuo metu dar kliuvo nuo šuvio ant lango 😄 oj blyn...nu žodžiu,bet vistiek,tokioje situacijoje,mano pojūčiai dar aštresni..
Įrašai: 106
Parašyta: 10/12/2020 03:17
Narys ištrynė atsakymą
Įrašai: 4
Parašyta: 19/09/2021 08:33
Man tai keisciausia buvo mediniam namuke, trecia val nakties atsitipus ir klausant ar niekas neateina
Įrašai: 21
Parašyta: 21/09/2021 22:39
😉
Įrašai: 106
Parašyta: 21/11/2021 11:11
Smaukymas geras.... Smaukau nuo vaikystės, dar niekas iš pimpalo tada bėgdavo...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 24/12/2021 21:03
Esu daug kur.Seniau ir po namu balkonu, to pacio namo rusyje.To namo laiptineje tarp aukstu.Dar yra teke einant gatve namo, kiseneje ciupinejausi sau galvute
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/03/2022 22:20
yra teke naktimis mediniame shede tamsoje kampe atsitupus tampyti.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 12/04/2022 11:07
Esu kelios vietos smaukes savo varpa, kurios nelabai tinka tam.Tai namu balkone, kai uz plonos sienos kaimynai zinojo ka darau.Dar esu per baliu, jau kai visi apgirto, tai po stalu pro uztrauktuka istraukiau kota ir masazavau galvute.Salia sedejo sveciai, ir draugo zmona, kuria norejau pamyleti.Tad ziuredamas i ja, po stalu droziau, kol ten ir nuleidau.
Dar uzejo geismas darbe ir tualete ne karta esu nusmaukes.
...