NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Moterų biseksualumas - įgimtas reiškinys?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 15:39
Na va. Nauja forumo skiltis, tai nusprendžiau ją pradėti klausimu, ar moterų bisexualumas yra įgimtas? Kažkur teko skaityti, kad visos moterys yra bisexualios, tačiau pati pažįstu merginų, kurios su tuo tikrai nesutiktų. Ką manote jūs?
Atsakymai (86)
1 2 ... 6 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 15:55
igimta ar neigimta, bet as uz toki reiskini :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 15:56
Manau, kad visos moterys sirdyje bisex, tik ne visos tai atskleide savyje....[f66]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 16:26
[c3] nu jo dauguma moteru tokios yra, kaip ir kiekvienoje srityje yra isimciu [f6]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 17:29
Ir kas svarbiausia, kad ir patys vyrukai sako, kad tokios bisex - pacios sadziausios mmm...:)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 18:43
na mano zmona yra bi.as asmeniskai esu labai patenkintas.na ir kartais svingeriu klubuos jinai iskrecia idomiu bajeriu
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 17/09/2010 11:06
as pati esu bi ir tai tikrai yra labai saunu
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 17/09/2010 18:24
Mano suvokimu visi yra bi, tiesiog ne visi ta parodo. Ir vyrai, ir moterys. Yra ir tokiu, kurie per daug isijaucia, ir pereina i kita puse. Visa tai normalu:)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/09/2010 10:36
manau, kad visi žmonės yra daugiau ar mažiau biseksualūs, tik mot. lyties bisexualumas yra, kaip čia dabar pasakyt..gal labiau išreikštas? na, merginos su draugėmis juk bendrauja juk kitaip, nei vaikinai..joms yra natūralu apsikabinti, pasibučiuoti, miegoti vienoj lovoj po viena antklode (kad ir be jokių nepadorių minčių), plius merginos neretai padauginusios alkoholio 'dėl prikolo' bučiuojasi viena su kita vakarėliuose, o tai yra nesmerkiama, o atvirkščiai - labai palaikoma. o įsivaizduokit, kaip kompanijoj sureguotu į du taip besilinksminančius vaikinus? greičiausiai - labai nekaip :))
Įrašai: 2
Parašyta: 18/09/2010 12:45
Labas bi mergaites! Man labai patinka bisex ir lesbietes merginos! As dievinu jus!!!
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/09/2010 10:49
manau kad visi vaikinai megsta bi mergaites :)))
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 7/10/2010 17:31
Manau, kad moterys, kurios nebande sekso su moterimi, tiesiog per daug koncervatyviai aukletos ir bijo nusizengti... bet jei pabandytu.. joms tikrai patiktu... Ypac jei patyrus partnere pasitaikytu...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 13/10/2010 14:17
Nieko baisaus jei mergina bi, juk tada grupinis seksas tampa daug smagesnis :) O tai ateina su laiku, kai norisi pabandyti kazka naujo arba neateina, priklauso nuo zmogaus ir aplinkso ":)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 17/10/2010 19:51
kažkaip nemanau kad tai įgimta.... labiau į tai veda smalsumas... o tai kiek mes leidžiame jį sau patenkinti tai jau mūsų liberalumo, sexualinio išprūsimo reikalas
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/10/2010 11:25
Tikrai kiekviena moteris yra pagalvojusi apie sexa su kita moterim, tik ne visos tai igyvendina
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 26/10/2010 14:32
mane visada vede smalsumas, kaip butu su moterimis, net sapnuodavau. galu gale per foruma susipazinau su mergina, su kuria po truputi pradedant nuo bucinuku pradejome bendrauti ;) na man labai patiko tas svelnumas, nesibaigiantys buciniai, rupestis ir nerealus oralinis seksas. nors tai dariau pirma karta, nejauciau jokio diskomforto ;) turbut bendraudama su moterimi patiri tai, apie ka svajodavai...net sakyti nereikia...o vyrai ne visada tai supranta, nors ir pasakai ;)
...