NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Moterų biseksualumas - įgimtas reiškinys?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 15:39
Na va. Nauja forumo skiltis, tai nusprendžiau ją pradėti klausimu, ar moterų bisexualumas yra įgimtas? Kažkur teko skaityti, kad visos moterys yra bisexualios, tačiau pati pažįstu merginų, kurios su tuo tikrai nesutiktų. Ką manote jūs?
Atsakymai (86)
« 1 ... 3 4 5 6 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 29/04/2011 10:55
[quote='labaibloga']mintyse visos :)[/quote]

Taip turbut kiekviena apie tai pagalvojame :)
Įrašai: 83
Parašyta: 1/05/2011 21:27
[quote='erotomanas']Moterų, kaip ir vyrų biseksualumas dažniausiai atsiskleidžia grupiniame sekse. Dažna moteris, laikanti save bi,- parodo intymų dėmesį kitai moteriai, kai yra šalia vyras. Jei tokios moterys susitinka dviese, jų netraukia taip, kaip prie vyrų. Taip pat ir su bi vyrais. Todėl, teigčiau, kad tai nėra įgimtas reiškinys, o tiesiog grupinių šėlionių pasekmė.[/quote]

Taip taip taip, labai tiksliai apibūdinai. [s117]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/05/2011 10:10
na taip nesigincysime
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/05/2011 03:03
moterys visos besex, tik kai kurios net pacios sau to nepripazysta :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/05/2011 23:10
ne visos tikrai :}
daugumai tai visai nepriimtina.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/06/2011 10:52
Mano nuomone kad visos yra bisex, tik ne visos pripazysta :)
Įrašai: 386
Parašyta: 2/06/2011 11:08
tai jeigu visos moterys bisex , tai jauciu ir visi vyrai biski bisex [d1]
ar ne?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/06/2011 17:37
[quote='babilonas']igimta ar neigimta, bet as uz toki reiskini :D[/quote]
Oo taip! :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 12/06/2011 23:03
Giliai viduje yra tas bi-sex potraukis pas kiekviena...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/09/2011 15:55
Patinka man teiginys - visos moterys bisekusalios, nes visos pagalvoja apie seksą su kita moterimi...
Tuomet aš esu žmogžudė ir smurtautoja, nes kartais pamąstau, kaip norėčiau ką nors priploti.
Esu gėjus, nes pamąstau apie vyro seksą su vryu.
Esu zoofilė, nes kartais pamąstau ir apie tai.
Esu dievas, nes kartais pamąstau, koks būtų pasaulis, jei būčiau dievas.
Vaikystėje buvau arklys, nes kai buvo ketveri metai laksčiau po kambarius keturpėsčia ir žvengdavau.
Mda...kažkokia šizofrenija...
Įrašai: 156
Parašyta: 18/09/2011 16:57
"Keila" raminkis, keletas subjektu jau prie bedugnes krasto , o tu juos dar stumi arciau "suicido". Geriau sukurk kokia tema , o ten tave bandys visi užvartalioti, o tu stenkis atsikapoti visiems :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 18/09/2011 22:49
[quote='Keila']Patinka man teiginys - visos moterys bisekusalios, nes visos pagalvoja apie seksą su kita moterimi...
Tuomet aš esu žmogžudė ir smurtautoja, nes kartais pamąstau, kaip norėčiau ką nors priploti.
Esu gėjus, nes pamąstau apie vyro seksą su vryu.
Esu zoofilė, nes kartais pamąstau ir apie tai.
Esu dievas, nes kartais pamąstau, koks būtų pasaulis, jei būčiau dievas.
Vaikystėje buvau arklys, nes kai buvo ketveri metai laksčiau po kambarius keturpėsčia ir žvengdavau.
Mda...kažkokia šizofrenija...[/quote]

Teta Keila, viskas ka cia isvardinote yra labai jau sudetinga kaip Jums, manau Jus teta Keila kiek suklydote. Pagal visus saves apibudinimus, Jus - hiena (zverelis toks jei ka). Nes:
Visos hienos yra biseksualios
Visos yra plesrios ir zudikes.
Jos yra ir gejai ir lezbietes, nes pas jas yra tam tikra atauga (beje apsiciupinekite teta Keila), leidzianti atlikti savotiskus lytinius santykius.
Kadangi hienoms dveselena yra kasdienybe, tai ir zoofiliniai santykiai tikrai Jums.
Del dievo Jusu viduje net neabejoju, tik vardo jo niekas nezino
Nu ir vaikyste - nu taigi akurat hiena, nuo pat vaikystes, lankstot keturiom, zvengimas - ten toks cypimas su kaukimu buvo ne zvengimas, cia Jus teta Keila jau uzmirsote.
Jooo.... isties ne kas, gal Jums teta Keila pas gydytoja?
Įrašai: 2335
Parašyta: 19/09/2011 00:41
Gyvenime teko pazinti tik 5-ias tikras bisekses. Visas kitas butu galima pavadinti anglisku terminu bi-curious. Tiesiog pazaidimui, pasmalsavimui ir... kai vyrai ilsisi :-D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/09/2011 09:30
[quote='kovinisparsas']
Jooo.... isties ne kas, gal Jums teta Keila pas gydytoja?[/quote]
O aš vis maniau, apie kurį čia "suicidą" auksapimpis užsiminė...Paršeli, nesižudyk, ką hienai reikės kramsnoti? [f43]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 19/09/2011 22:47
[i]Na nėra tai įgimta :)
Ir net jei pagalvojame - pasmalsaujame, vargu ar tai biseksualumas :)

Aš savęs nelaikau biseksualia :)
Tačiau smalsumas kažkada buvo labai didelis tam - man tekdavo fotografuoti nuogas moteris ir
kai kurių fotosesijų metu pagaudavau save lengvai susijaudinusią :) Tada pradėjau ieškoti "daugiau" ženklų...
Iki tokių - gatvėje sutikta netyčia moteris taaaip į mane pažiūrėjo, kad lyg elektra perbėgo :)

Tačiau kai teko prie to prisiliesti - bučinys vakarėlyje su mergina - tai kuriam laikui prarado savo žavesį.
Paskui atsidūrimas tarp vyro ir moters, pajautau moteriškų prisilietimų - tačiau vėlgi aš pasakiau STOP, nes negalėjau to priimti.
Pradėjau galvoti, kad tas smalsumas tėra iliuzija ir kad man to nereikia :)

Tačiau gyvenimas nebūtų gyvenimas :))) Po to sekė gal visiškai nereikšmingas įvykis - maniškis atsiuntė į dušą vieną mergaitę :)
Ir tą išdykėlišką prausimą... kuris nesibaigė niekuo... kelios minutės ir ji išnyko taip, kaip buvo atsiradusi :)
Bet aš prisimenu vis dar tą jaudulį, kurį jaučiau. Tuo metu mus dar ir matė maniškis...

O dar po kokių metų - paprastas moteriškas delnas manam delne žiūrint filmą :)

Galima sakyti, kad tiesiog turi būti tam teisinga moteris ir būtinai maniškis šalia :)

Ar tai jau galima traktuoti kaip biseksualumą - abejoju :) Kol kas tiesiog smalsumas....

--------
[b]Ji[/b][/i]
...