NE NARYS?
Registruokis

Forumas

Moterų biseksualumas - įgimtas reiškinys?

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 16/09/2010 15:39
Na va. Nauja forumo skiltis, tai nusprendžiau ją pradėti klausimu, ar moterų bisexualumas yra įgimtas? Kažkur teko skaityti, kad visos moterys yra bisexualios, tačiau pati pažįstu merginų, kurios su tuo tikrai nesutiktų. Ką manote jūs?
Atsakymai (86)
« 1 ... 4 5 6 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/09/2011 11:24
Pritariu Erotomanui ir Kristinai. Jei labai grubiai, skirstyčiau moterų biseksualumą pagal kriterijus 1. negalėčiau (suprask - muškit, bet negaliu) 2. galėčiau (suprask - na, neapsivemčiau) 3. norėčiau (bet kai nėra - ir nereikia) 4. be to negaliu gyventi (kartais gali nebūti ir vyrų).
Drįstu teigti, kad dauguma xxx biseksualiomis besiskelbiančių moterų priklauso 2 ir 3 punktams :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/09/2011 11:36
[quote='Californication']Pritariu Erotomanui ir Kristinai. Jei labai grubiai, skirstyčiau moterų biseksualumą pagal kriterijus 1. negalėčiau (suprask - muškit, bet negaliu) 2. galėčiau (suprask - na, neapsivemčiau) 3. norėčiau (bet kai nėra - ir nereikia) 4. be to negaliu gyventi (kartais gali nebūti ir vyrų).
Drįstu teigti, kad dauguma xxx biseksualiomis besiskelbiančių moterų priklauso 2 ir 3 punktams :)[/quote]
Arba dar labiau supaprastinus:
1 punktas: heteroseksuali moteris
2-3 punktai: motres biseksualumas pasireiškiantis kaip noras įsiteikti vyrui
4 punktas: biseksuali moteris
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/09/2011 13:01
Motyvai gali būti įvairūs - tas pats smalsumas, eksperimento intriga, noras suteikti kitam žmogui (šiuo atveju moteriai) malonumą ir pačiai jį iš jos patirti. Noras tokiu elgesiu įtikti vyrams - taip, irgi gali būti, bet ne visada :)
Pakeitė 2011 Rugsėjo 20 13:02
Įrašai: 24
Parašyta: 20/09/2011 13:05
[quote='Kristina777'][i]Na nėra tai įgimta :)
Ir net jei pagalvojame - pasmalsaujame, vargu ar tai biseksualumas :)

Aš savęs nelaikau biseksualia :)
Tačiau smalsumas kažkada buvo labai didelis tam - man tekdavo fotografuoti nuogas moteris ir
kai kurių fotosesijų metu pagaudavau save lengvai susijaudinusią :) Tada pradėjau ieškoti "daugiau" ženklų...
Iki tokių - gatvėje sutikta netyčia moteris taaaip į mane pažiūrėjo, kad lyg elektra perbėgo :)

.......
--------
[b]Ji[/b][/i][/quote]

Gerai, sukeiskime vietomis merginą (Kristina) su vaikinu ("maniškis" :) ) ir pakvieskime į dušą kitą vaikiną . Ar išvados apie smalsumą bus tokios pat?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 20/09/2011 19:14
[quote='zibazibute']
Gerai, sukeiskime vietomis merginą (Kristina) su vaikinu ("maniškis" :) ) ir pakvieskime į dušą kitą vaikiną . Ar išvados apie smalsumą bus tokios pat?[/quote]

[i]Ši tema apie moterų biseksualumą :) Ar vyrų biseksualumas toleruojamas visuomenėje taip pat kaip moterų - greičiausiai ne :)
Aš pati toleruoju vienodai abu variantus :) T.y. man smalsumą kelia ir bisexualūs vyrai :)
----
Be to jei patyrinėti vyriškas mintis - jose visko būna, tokia tema pasikalbėti su vyriškos lyties atstovais man būna smalsu,
o jie matyt gana atvirai su manimi ta tema kalbėjo :) Ir manau vyras, kuris kažkada smalsumo vedinas sugalvoja irgi tą
savo smalsumą patenkinti - taipogi vargu bau ar yra biseksualus :)
Mano nuomonė abiejais variantais vienoda :) Tiek moteris, tiek vyras gali turėti kiek tik nori to smalsumo :)
O smalsumas gali kilti netgi tada - pvz vyras mato kaip jo moteris mėgaujausi jo pasididžiavimu savo burnoje ir pagalvoja -
hm... įdomu kas čia jau tokio yra pas mane, kad jai taip patinka...
("ji taip skaniai "čiulpia" kad man smalsu kas tai per skonis...)
Meskit akmenį tie kurie niekada apie tai nepagalvojo :)))

Biseksualus yra tas, kurį traukia ir vienodai jaudina abi lytys ir jis gali atskirai mėgautis tiek vyru, tiek moterimi :)
O tie pagalvojimai, pasižaidimai, pasibandymai - tai dar nieko nereiškia :)

Bet čia tik mano asmeninė nuomonė ir nieko daugiau :)
Jei kam atrodo jog aš biseksuali - nugi prašom :) tebūnie :)

------
[b]Ji[/b][/i]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/09/2011 13:05
Biseksualumas gali būti įgimtas arba įgytas, pastarasis priklauso nuo terpės kurioje žmogus gyvena.
Biseksualūs žmonės jaučia ne tik vienodą [b]seksualinį[/b] potraukį abiem lytim, bet ir [b]emocinį, romantinį, jausminį[/b]. Jei nė karto viso derinio nepavyko patirti, vadinasi tai tėra tik bi-smalsumas (arba kaip aukščiau minėta "bi-curious").
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 21/12/2011 01:24
[b]Pati esu biseksuali. Iš pradžių neigiau šį faktą, mat aplinkui visi griežtai nusistatę prieš tai. Tačiau dabar priimu save tokią, kokia esu. Ir nors tiksliai negaliu pasakyti nuo kada ėmiau domėtis ne tik vaikinais, bet ir merginomis, manau, kad tai įgimta. Tokia mane sutvėrė gamta. O ji juk žino ką daro.[/b]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 10/02/2012 00:18
ne tai nera igimta,as net nemasciau apie tai ,man buvo net slykstu,bet taip susikloste gyvenime ir pati nepastebejau kaip pabandziau ir patiko,dabar galiu padaryti tai, myletis su moterimi laisvai ir jauciuosiu laisvai,bet vyrai visvien traukia daugiau
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 22/03/2012 14:53
na siaip moterims nuo mazens negedinga eiti rankutem susikibus su drauge, gal del to lengviau jiems perlipti barjera. bet siaip saunu kai yra tokiu moteru kam tas priimtina, grazu ir sexualu, noreciau saviske moteri matyti bisexualia, bet deja tokiu trukumas
Įrašai: 3
Parašyta: 28/04/2012 14:45
cia kiekvieno vyro svajone tureti tokia moteri salia saves :) uzsimanai meiles tryse o mergina nieko pries :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 12/06/2012 18:11
Žavingas dalykas toji meilė trise! Bet vėlgi, kaip kažkas ir sakė, reikia tiek tinkamo vaikino, tiek tinkamos mergaitės. :P
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 4/07/2012 17:55
nemanau
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 24/07/2012 17:11
Yra smalsumas, o yra, kam tai patinka. Tai skirtingi reiškiniai.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 25/07/2012 16:12
igimtas
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 15/10/2012 15:10
Vienos moterys yra siauresniu,kitos-platesniu paziuriu.Manau nuo to ir priklauso jos biseksualumas-jis uzsleptas giliai viduje ar rodomas viesai.
Is patirties galiu pasakyti tik tiek,kad tos moterys,kurios nebijo pripazinti,kad yra bisex,yra tikrai laisvesnes,nebijo eksperimentu tiek seksualiniame,tiek siaip gyvenime.
...