NE NARYS?
Registruokis

Forumas

BiSex vyrai

Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/09/2010 14:21
Kokia jusu nuomone apie bisex vyrus?
Atsakymai (163)
« 1 2 3 ... 11 »
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 30/11/2010 14:56
[quote='KaraIiene']kad ir gejai tai ju reikalas - jie gyvena savo gyvenima.
vieniems patinka vaniliniai ledai, kitiems braskiniai, o tretiems egzotiniai .. tai ka jei as megstu vanilinius turiu netoleruot to kuris megaujasi egzotiniais .. pasmerkt visad lengviausia - suprast kur kas sunkiau ..[/quote]
Pazinojau teva, kuris netoleravo geju. Gatvese is ju saipydavosi, netgi nevengdavo smurto ju adresu. Norejo visus iszudyti. Laikas bego, jo sunus augo. Uzaugo. Paaiskejo, kad berniukas irgi gejus...
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/12/2010 10:50
Ir kaip tada reagavo jo tevas?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 1/12/2010 21:02
[quote='samajaxxx']Ir kaip tada reagavo jo tevas?[/quote]
Neturejo kur akiu det. Nugeso ir stengesi nebesirodyti zmonese. Pradzioj buvo geda. Draugeliai reiske uzuojauta, o uz akiu saipesi is tevo. Laikui begant teko susitaikyti. Dabar netgi stengiasi savo sunu suprasti ir netgi gina ji nuo tokiu kaip jis kadaise buvo.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 2/12/2010 11:58
Va kaip buna, sakoma lazda turi du galus...
Įrašai: 28
Parašyta: 17/12/2010 12:56
bisex vyru nera, tai tik gejai homoseksualai bijantis pripazinti kad jie yra gejai seip as nieko pries juos neturiu
man jie nemaiso;
bet vyro homoseksualo tikrai nenoreciau kuris miegotu su manim ir dar kaisiotu kitam
net pagalvot apie tai net nenoriu
kaip padruske tureti tai tikrai nieko pries ir nieko daugiau
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/12/2010 00:39
mielai susipazinciau su mergina, kuri noretu dalyvauti V+V+M santykiuose. Arba tik stebetu mus.
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 23/12/2010 10:42
man kaip draugai irgi jie tikrai netrukdo :)
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2011 19:43
Moteriskaites, kurios cia kliedzia,kad patiktu ir noretu su tokiu neisprususios ir nesubrendusios.!!!!!!!!!!! Niekad netoleruosiu, visad pyderastai uzklius, amziaus krize, per sikna varyti tapo mada, man kvaila ir juokinga su tuo pasakymu apie bisex moteris..juokinga tikrai... Mano aplinoj buvo pedikas vyras,kuris zmona apgaudinejo 23 metus, moteris kentejo,jau seniai sekso nebuwo tarp ju,nes jis moteri atstume,o ji dar nzn del ko..galu galiausiai pedikas beweik 50 susidejo su vyriausios dukters metais jaunuoliu pyderastu baisu.. kur cia toleravimas?
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 8/01/2011 23:34
[quote='kamelija000']Moteriskaites, kurios cia kliedzia,kad patiktu ir noretu su tokiu neisprususios ir nesubrendusios.!!!!!!!!!!! Niekad netoleruosiu, visad pyderastai uzklius, amziaus krize, per sikna varyti tapo mada, man kvaila ir juokinga su tuo pasakymu apie bisex moteris..juokinga tikrai... Mano aplinoj buvo pedikas vyras,kuris zmona apgaudinejo 23 metus, moteris kentejo,jau seniai sekso nebuwo tarp ju,nes jis moteri atstume,o ji dar nzn del ko..galu galiausiai pedikas beweik 50 susidejo su vyriausios dukters metais jaunuoliu pyderastu baisu.. kur cia toleravimas?[/quote]
Liudna istorija... Bet jo sexualine orientacija cia visiskai niekuo deta, tai priklauso nuo pacio zmogaus charakterio, mastymo, patirties, issilavinimo, paziuru, issiauklejimo ir t.t.t.t.t.t.t. Tokiu liudnu istoriju milijardai ir tarp heterosexualu.
Įrašai: 1058
Parašyta: 9/01/2011 16:33
Nūnai atėjo Kamelija į forumą ir pademonstravo tikrą išprusimą bei brandą :)
+1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/01/2011 17:48
[quote='medutis']Nūnai atėjo Kamelija į forumą ir pademonstravo tikrą išprusimą bei brandą :)[/quote]
Ji nediplomuota mokslu daktare. Mums garbe, kad ji mus isdeda i suns dienas. Aciu tau Kamelija. [e9]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/01/2011 18:06
isivaizduoju isteki uz normalaus vyruko, ir pagauni ji neistikima, su KITU :D :D :D
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/01/2011 19:10
[quote='anichka']isivaizduoju isteki uz normalaus vyruko, ir pagauni ji neistikima, su KITU :D :D :D[/quote]
Nufilmuoji su telefonu ir idedi i youtube. [f70]
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/01/2011 20:11
kazkodel cia pyzdiec visiem kaip stoga auna nuo tu geju niekadeju.. kai mega su mega tai visiem ahujiet kaip grazu nbet prisidet maldauja i tarpa kai kurie.. bet jei jau bicai pisa vienas kita jau vsio nx zudyt spardyt lauzyt.. galvas biskeli persisvieskit.. nes niekur nuo to nepabegsit.. ir kaip sakoma tie kas daugiausia loja artimiausi tai temai asmenys :D:D taip kad gal prislopinkit tas savo skylutes :D
+1
Nežinomas
Nežinomas
Parašyta: 9/01/2011 21:05
[quote='BADONE']kazkodel cia pyzdiec visiem kaip stoga auna nuo tu geju niekadeju.. kai mega su mega tai visiem ahujiet kaip grazu nbet prisidet maldauja i tarpa kai kurie.. bet jei jau bicai pisa vienas kita jau vsio nx zudyt spardyt lauzyt.. galvas biskeli persisvieskit.. nes niekur nuo to nepabegsit.. ir kaip sakoma tie kas daugiausia loja artimiausi tai temai asmenys :D:D taip kad gal prislopinkit tas savo skylutes :D[/quote]
Niekam nieko neprivalau irodinet. [b16] Nuo to, kad mane pavadinsi geju, as juo netapsiu. [f34] Kaip sakoma, suo loja, o karavanas toliau eina. [d11]
...