НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Dilema: pasilikti ar pasišalinti?

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/11/2010 12:07
Situacija: mergina pasikviečia pirmą kartą tą vaikiną į svečius, na ir aišku jie pasimyli.

Viskas kaip ir būtų ok, tik va nesenai teko išgirsti tokia nuomonę, kad absoliučiai daugumai moterų labiau priimtina, kai mažai pažįstamas partneris neužsibūna pas jas per visą naktį ir pasišalina.

Ar tai dar vienas urban myth?
Prašom pasidalinti nuomonėmis šiuo klausimu.
Ответы (47)
Посты: 1058
Scritto: 20/11/2010 12:06
[quote='kempiniuks']kaip roda mano kukli praktikele, mergina kuri kviecia tave i savo namus ir atsiduoda tau ta pacia vakara yra arba kekse, arba jeskancia santuokos senmerge. tyokiosd santuokos buna laimingos ir priklauso vien nuo vyro pinigines storio. nu o apie kekses, siam forume kalbieti ne dorynga.
Reziume, restoranas arba teatras. Po to taxi ir viesbutukas ne pigus

Pritarčiau. Jeigu mergina uoliai daro viską, kad sugulti pirmą naktį, tai variantai du:
1. Jai reikia tik sexo tam kartui.
2. Ji rimtai imasi iniciatyvos, kad pakabintų biča.[/quote]

Taigi, iš esmės tu ne pritari, nes tavo variantai visai skirtingi :D
Посты: 1058
Scritto: 20/11/2010 12:08
[quote='Serzas_1955']kaip roda mano kukli praktikele, mergina kuri kviecia tave i savo namus ir atsiduoda tau ta pacia vakara yra arba kekse, arba jeskancia santuokos senmerge. tyokiosd santuokos buna laimingos ir priklauso vien nuo vyro pinigines storio. nu o apie kekses, siam forume kalbieti ne dorynga.
Reziume, restoranas arba teatras. Po to taxi ir viesbutukas ne pigus[/quote]

Iš mano NE-kuklios praktikėlės, kuo mažiau vadint moteris kekšėm, tuo ta praktikėlė daugiau NE-kuklesnė gali tapti :D Ar tik atsidūrę pas ją lovoj sužinot, kad ji už tai paims pinigus?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 20/11/2010 14:48
Ką dorybingasis Serzas aplamai šiame tinklapyje veikia??????[e13]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 20/11/2010 15:25
Man, asmeniškai, miegoti ir atsibusti su žmogumi po sekso yra kur kas intymiau nei pats veiksmas. Nevisi žmonės yra jaukūs. Gal nelabai tinkamas apibūdinimas žmogui, bet kitokio tiesiog nerandu. Ne su visais norisi atsibust.
O šiaip, dažniausiai vyrai iš čia nelinkę pasilikt, nes žmonos namie jųjų laukia :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/11/2010 15:31
Man asmeniskai taip pat malonu pabusti ryte su zmogumi su kuriuo mylejausi :) gerai jausmas kai po kaldra silta gera :)
Посты: 28
Scritto: 25/11/2010 05:36
tai jau tikrai .pritariu anksciau rasiusiam
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/11/2010 15:37
Perskaiciau - pasilikti ar pasisikti? :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/12/2010 18:54
90 procentų vyrų yra bent kartą neatsistoję. 10 procentų sako kad viskas visada gerai. bet iš jų 100 procentų meluoja:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/12/2010 18:55
kas per gliukai forumo? rašai į vieną temą, numeta atsakyma į kitą...
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 20/12/2010 13:19
[quote='robocop']Man asmeniskai taip pat malonu pabusti ryte su zmogumi su kuriuo mylejausi :) gerai jausmas kai po kaldra silta gera :)[/quote]
Smagu tikrai kai prabundi su tokiu zmogumi :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 4/02/2011 13:33
is merginos elgesio po sekso lengvai galima suprasti, pasilikti ar ne
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/02/2011 11:10
ir kaip tu tai supranti is kokiu veiksmu?:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/02/2011 10:05
Na aš kviečiau pas save tik jei ir norėjau, kad liktų :) kitais atvejais leisdavau pasireikšti vaikino fantazijai - kur galimas malonaus bendravimo pratesimas :)

O čia jūs ką vadinat kekšėm :)? Jei moteris turėjusi daugiau nei tris vyrus ar kaip :)? Ar už pinigus :)?
Moteris turėjusi vyrų - kekšė? o Vyras turėjęs kekšių - jau maladiec :)? :))))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/02/2011 23:01
Žodį "kekšė" sugalvojo kažkuo nepatenkinti vyrai- čia jų problemos, o ne moterų.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/02/2011 15:08
[quote='Tavo_Emanuelė']Na aš kviečiau pas save tik jei ir norėjau, kad liktų :) kitais atvejais leisdavau pasireikšti vaikino fantazijai - kur galimas malonaus bendravimo pratesimas :)

O čia jūs ką vadinat kekšėm :)? Jei moteris turėjusi daugiau nei tris vyrus ar kaip :)? Ar už pinigus :)?
Moteris turėjusi vyrų - kekšė? o Vyras turėjęs kekšių - jau maladiec :)? :))))[/quote]

Juk visa laika taip buvo sakoma ir nieko cia jau nepadarysi tai isisenije stereotipai :)
...