НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Oralinio sekso ipatumai

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/04/2009 23:46
Manau įdomu butu pasidalinti patirtimi, kam kaip sekasi šioje srityje ;) PVZ man patinka oralinis ir ne šiaip patinka, bet tiesiog jį dievinu! Turiu pasakyti jog man susidarė nuomonė (iš patirties savaime aišku), kad vaikinai darydami savo partnerėms oralinį - patiria didesnį pasitenkinimą nei kad jos tą patį darydamos vaikinams. Kodėl? O todėl, kad mums vyrams didesnis pasitenkinimas ateina ne per ejakuliaciją, o per "žinojimą, kad tu mylimąją patenkinai". Todėl man geriau sekasi šioje srityje, nei bet kuriai merginai su kuria teko tai daryti ;)
Ответы (26)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/05/2009 20:41
oralinis yra viena is sexo rusiu,nuostabaus seo rusiu:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 7/05/2009 23:45
oralinis yra nuostabu!
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/05/2009 18:03
Oralinis nuostabu, tik svarbu švara, labai svarbu. Tai daugiausiai taikoma vyrams :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/05/2009 00:39
Oralinis...oralinis...oralinis:) veza ir nuveza :) tik va mokanciu tai daryti labai jau mazai :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/05/2009 15:08
:D na jau
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/06/2009 00:36
[quote='uogai']Oralinis...oralinis...oralinis:) veza ir nuveza :) tik va mokanciu tai daryti labai jau mazai :)[/quote]
teisingai pastebeta ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2009 17:09
juo,oralinis geeris
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/06/2009 22:40
O as manau kad oralinis yra pats nuostabiausias zaidimas,juk taip nuostabu jaust kiekviena virpesi,klaidingai mano tie kurie galvoja kad uztenka nuciulpt,sitas zaidimas uzvedantis,be jo sexas tai kaip maistas be druskos:-)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/06/2009 07:31
AS TAI LABAI MEGSTU DARIT MOTERIM ORAL
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/06/2009 14:46
Is tiesu, tikrai ne kiekviena mergina, kuri moka issizioti, tinkamai moka atlikti oralini vyrams.
Patirtis byloja, kad kai kurios merginos mano, jog darydamos greitai, intensyviai, smarkiau, stipriau, padarys tinkamai. Anaiptol tai ne tiesa. Oralini, mano galva, reikia atlikti svelniai (arba grubiai, priklauso nuo pomegio), bet svarbu - letai, pasimegaujant, noriai. Kitaip, pasidaro net koktu, skauda, norisi istraukti ciulpinuka is tarpdanciu. Labai slopina malonuma, kai dantimis uzgaunama varpa (arba blogiau - zulinama per dantis). Tokiais atvejais, vyruti, laikykis, kentek
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/06/2009 21:53
geris jei abiems tai patinka ,,susipazinciau su mergina ,moteryte ,abipusiems maloniems susitikimams..
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/07/2009 22:25
Kaip gerai jum. Pavydet net pradejau... Va turiu panele bet jai nepatinka oral... O as ji Dievinu! Tiek kai man daro ir tiek kai as darau. Tiesa pasakius ja net isdaviau del oral. Bet ji to nezino. Na jauciu su ja ilgai netempsiu.
p.s. Ir seip jai yra paneliu kurios noretu pazaisti butu smagu susitikt.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/07/2009 20:18
visom patiko mano liezuviukas:p
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/08/2009 01:01
[quote='tomas6666']visom patiko mano liezuviukas:p[/quote]
rasykit kuri norit oraliniu malonumu
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/08/2009 03:04
man labiau patinka kai man daro o ne as :P kartais taip uzsivedu kad atrodo isprotesiu is malonumo:DD diewinu berniukus kurie tai daro kaip reikiant:DD
...