НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Oralinio sekso ipatumai

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/04/2009 23:46
Manau įdomu butu pasidalinti patirtimi, kam kaip sekasi šioje srityje ;) PVZ man patinka oralinis ir ne šiaip patinka, bet tiesiog jį dievinu! Turiu pasakyti jog man susidarė nuomonė (iš patirties savaime aišku), kad vaikinai darydami savo partnerėms oralinį - patiria didesnį pasitenkinimą nei kad jos tą patį darydamos vaikinams. Kodėl? O todėl, kad mums vyrams didesnis pasitenkinimas ateina ne per ejakuliaciją, o per "žinojimą, kad tu mylimąją patenkinai". Todėl man geriau sekasi šioje srityje, nei bet kuriai merginai su kuria teko tai daryti ;)
Ответы (26)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/08/2009 20:33
[quote='sweety69']man labiau patinka kai man daro o ne as :P kartais taip uzsivedu kad atrodo isprotesiu is malonumo:DD diewinu berniukus kurie tai daro kaip reikiant:DD[/quote]
jooooo pritariu visu simtu procentu......
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/08/2009 00:24
as taip pat ;]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/09/2009 12:26
mano zmona darydama man oralini is sisijaudinimo pati baine, jos net liesti nereikia....vadinasi moterys irgi tai jaudina....
Посты: 12
Scritto: 2/10/2009 09:46
[quote='uogai']Oralinis...oralinis...oralinis:) veza ir nuveza :) tik va mokanciu tai daryti labai jau mazai :)[/quote]
taitas pats kaip ir su sex,juk nevisi sugeba gerai ir pasimyleti,jei lovyteje buna geri tj ir oralini tinkamai padarys,tj priklauso nuo isprusimo sexse
Посты: 12
Scritto: 2/10/2009 09:58
[quote='resketenai']O as manau kad oralinis yra pats nuostabiausias zaidimas,juk taip nuostabu jaust kiekviena virpesi,klaidingai mano tie kurie galvoja kad uztenka nuciulpt,sitas zaidimas uzvedantis,be jo sexas tai kaip maistas be druskos:-)[/quote]
pritariu sei minciai,juk tj tarsi zaidimas pries pati akta,ir tai lb jaudina ir ikaitina,tik nereika viska daryti banaliai,juk oralinis ne vien pimpaliuko ciulpimas ar putytes laizymas,tj visa eile veiksmu siekiant suteikti viens kitam malonuma
Посты: 12
Scritto: 2/10/2009 10:03
[quote='sweety69']man labiau patinka kai man daro o ne as :P kartais taip uzsivedu kad atrodo isprotesiu is malonumo:DD diewinu berniukus kurie tai daro kaip reikiant:DD[/quote]
tas tiesa uzveda,bet nereikia vienai megautis tokiu malonumu,pamalonink ir savo partneri tuo paciu malonumu
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/10/2009 11:41
Tai jau taip,mes irgi neisivaizduojam sex zaidimu be oralinio
Посты: 15
Scritto: 31/10/2009 14:59
Idomūmo dėliai paklausiu :)) , kiėk tikitės , kad vaikynas jus malonins ?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/11/2009 15:00
oralinis sexas nuostabus dalykas tik svarbiauses dalukas higiena, kai abu tvarkingi kvepentys tai ir sexas fantastiskas. 867960670
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/11/2009 15:59
oralinis sekas vienas is maloniausu budu patirti orgazma, tik labai svarbu higiena ;) 867960670
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/02/2010 13:14
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
...