НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Greitukas ar lėtas?

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 17:46
Klausimas žinoma apie seksą - kokie prioritetai?
Ответы (21)
Посты: 35
Scritto: 10/01/2011 18:05
maratonas :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 18:21
PABANDYK IR SUZINOSI[f43]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 18:32
[d5] zujkio metais visi varykit kaip zujkuciai
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 19:12
viskas priklauso tik nuo situacijos, ir vienas ir kitas turi pliusu ir minusu
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 23:11
man jei noriu, kad akyse prasviesetu norisi greituko, o jei rami ilga naktele tada leciau, ramiau
Посты: 53
Scritto: 11/01/2011 13:49
Prioritetas letam seksui per visa vakara ar net nakti :) Tik kad tokiu vyru 1-2 ir nera daugiau :)) O greitukas redkarciais tik, kad adrenalino gaut, arba kai ne namuose, o norisi ;) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/01/2011 21:37
[quote='Ixas'][d5] zujkio metais visi varykit kaip zujkuciai[/quote]
Taip. Triusio metai. Siemet madoj greitukai.
Посты: 36
Scritto: 20/01/2011 16:58
Tik letas, koks greitukas gali but malonu.
Посты: 2335
Scritto: 20/01/2011 17:19
Kas gali būti maloniau, kaip dūkti iki paryčių ir kaimynus žadinti dainavimo pamokomis ;) O ką tie greitukai, seksuali moteris net apšilti nespės ir bus tik suerzinta. Susitinkam per pietus... turiu 40 min, paskui vaiką reiks paimti iš darželio... ir panašūs variantai. Manyčiau, kad tai tik iš bėdos ir tik sekso pakaitalas, kai nėra galimybių skirti daug laiko malonumams ir aistrai numalšinti. Gal dar jaunuoliams, kurie neišmoko savęs valdyti.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 31/01/2011 15:06
Visada malonu pasimegauti tokiu malonumu ilgiau nei 10 min geriau ilgas ir kokibyskas, nei viens du ir visogero :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/03/2011 12:06
Ilgas (užsitęses), netikėtas greitukas :)
Посты: 83
Scritto: 20/03/2011 17:57
Jei as ant virsaus, man uztenka ir 10 minuciu. O paskui kol ilsiuosi, man tinka bet kuris variantas. Tik vienas ko nemegstu tai ilgo monotolisko glamzymosi iki paryciu. Visos preliudijos aisku fainai bet as mieliau tai perkelciau i ta dali po sekso. :-)
Посты: 2335
Scritto: 21/03/2011 11:34
[quote]Jei as ant virsaus, man uztenka ir 10 minuciu. O paskui kol ilsiuosi, man tinka bet kuris variantas. Tik vienas ko nemegstu tai ilgo monotolisko glamzymosi iki paryciu. Visos preliudijos aisku fainai bet as mieliau tai perkelciau i ta dali po sekso. :-)[/quote]
Bet būna ir taip, kad vyrui reikia daugiau... Jis pamyli moterį taip, kad ji tik žvaigždes skaičiuoja ir nebeturi jegų bendrauti [d8]
Изменено 2011 Март 21 11:35
Посты: 83
Scritto: 21/03/2011 12:24
Būna taip, bet čia jau ne fizinis o grynai emocinis seksas gaunasi. Kai esi įsimylėjus pvz, kiekvienas prisilietimas, net žvilgsnis į savo meilės objektą sukelia geismą. O kai atrodo jau viskas, nebegali daugiau ir nebenori, jis prisiliečia bent truputėli arba pažiūri įdėmiai savo gražiom rudom akim (čia mano atveju aišku) ir vėl nori iki negalėjimo. Tada tikrai išsekina ir net užmigt sekso metu gali jei visą naktį taip. O paskui kokias dvi dienas buku žvilgsniu į sieną žiūri ir nieko negali prisiversti daryti nes per daug išsekus. Šefas pyksta, nesupranta kodėl dirbti nenori, o tau tiesiog dzin visi darbai ir žmonės, tu vėl pasiilgai tokios naktelės.

Tai va, čia kai būni įsimylėjęs. O visi kiti variantai išsekina fiziškai. Tuo metu aišku gal ir malonu bet nesuteikia ypatingos ilgalaikės naudos, ypač kai reikia dirbti ir dar su savo vyru miegoti retkarčiais reikia. ;-)

Taigi, aš kaip tikra nepraktikuojanti buhalterė sakau- trumpiau geriau nei ilgiau. [f21]
Посты: 83
Scritto: 21/03/2011 12:24
Būna taip, bet čia jau ne fizinis o grynai emocinis seksas gaunasi. Kai esi įsimylėjus pvz, kiekvienas prisilietimas, net žvilgsnis į savo meilės objektą sukelia geismą. O kai atrodo jau viskas, nebegali daugiau ir nebenori, jis prisiliečia bent truputėli arba pažiūri įdėmiai savo gražiom rudom akim (čia mano atveju aišku) ir vėl nori iki negalėjimo. Tada tikrai išsekina ir net užmigt sekso metu gali jei visą naktį taip. O paskui kokias dvi dienas buku žvilgsniu į sieną žiūri ir nieko negali prisiversti daryti nes per daug išsekus. Šefas pyksta, nesupranta kodėl dirbti nenori, o tau tiesiog dzin visi darbai ir žmonės, tu vėl pasiilgai tokios naktelės.

Tai va, čia kai būni įsimylėjęs. O visi kiti variantai išsekina fiziškai. Tuo metu aišku gal ir malonu bet nesuteikia ypatingos ilgalaikės naudos, ypač kai reikia dirbti ir dar su savo vyru miegoti retkarčiais reikia. ;-)

Taigi, aš kaip tikra nepraktikuojanti buhalterė sakau- trumpiau geriau nei ilgiau. [f21]
...