НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Greitukas ar lėtas?

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/01/2011 17:46
Klausimas žinoma apie seksą - kokie prioritetai?
Ответы (21)
Посты: 2335
Scritto: 21/03/2011 14:38
Mano viena draugė lygiai tokios pačios nuomonės, ir tarpkitko irgi buhalterė :) Tiesiog, kaip materialus žmogus vertina savo ir partnerio galimybes. Ilgi mėgavimaisi lovoje yra įsimilėjelių ar simpatizuojančių žmonių prerogatyva. O moteriai, kuri turi kelis vaikus ir dar vyrą stuobrį - yra sunku suderinti ir laisvalaikį ir šeimos poreikius. Todėl ir tenkinasi greitukais su meilužiais per pietų pertraukas ar po darbo. Bet, tai nereiškia, kad greitukas geriau. Jai visada norisi gero ilgo ir kokybiško sekso.
Посты: 83
Scritto: 21/03/2011 16:42
Na šiuo atveju jei lyginti mane ir ją- vaikų neturiu, vyras toli gražu ne struobrys, laiko irgi tam galėčiau skirti, pvz visi savaitgaliai mano. Bet tu teisus- ilgas jausmingas seksas yra įsimylėjėlių arkliukas. O kol iki to prieini, kuo puikiausiai tinka ir greitukai. :-) Taip netgi maloniau- greitai greitai pasitenkinai ir ramu, nereikia svarstyti kaip čia dabar to bernužėlio atsikratyti kai jis dar užsimanys, o tavo galva jau kitais reikalais užimta. :-D Taigi ne tik vyrai taip daro, būna ir va tokių moterų/kalių kurios taip savanaudiškai vyrais naudojasi. :-D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/05/2011 20:32
Ir toks ir toks reikalingas idomus ir jaudinantis, bent jau man[f85]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/11/2013 23:51
Letas zinoma.
Посты: 169
Scritto: 3/03/2014 11:37
as uz uzsitesusi ,ismyluota ,ivairiomis pozomis iprasminta seksa.
Посты: 139
Scritto: 4/03/2014 19:55
na kaip sakoma...o si naktis likimo dovana su patinkanciu vyru [f41][f1]
...