НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Pirmas pasimatymas

Посты: 378
Scritto: 19/01/2011 14:53
Pirmas pasimatymas! Susitinka mergina su vaikinu. Abudu susizavi vieni kitu, atsiranda abipusi simpatija, akys blizga, abudu supranta kad jaucia viens kitam trauka. Kas stabdo mergina ar vaikina nesimylet per permaji pasimatyma?? Kam tas antras, trecias, 10 pasimatymas tam kad veliau pasimyleti ir galbut nusivilti???
Ответы (84)
« 1 ... 5 6
Посты: 42
Scritto: 30/01/2011 17:37
[quote='Neandartalietis']Jeigu tau rūpi kaimynų nuomonė- tai tik tavo problema.
Lyg ir nesikreipiau su prasymu isspresti problema!!!
O galetum... As pilnas patarimu... [b7]
Aciu uz pasiulyma,bet sprendziu jas pati...
Pasidalink patirtimi, gal kazkam padesi issprest panasia problema. [f83]
Na manau tau tokia problema neiskyla[f9]...Taves niekaip lezbiete nepavadinsi[b16]
Esu lesbietis - man patinka moterys, nieko sau padaryt negaliu. [f11]
Tai dabar normalus vyrai vadinami lesbieciais???[b10]Normaliai[b12]
Is kur istraukei tokia nesamone, kad as normalus? [f39]
Is lempos[b12]
Dirbi elektrike? [e16][/quote]
Saltkalve-suvirintoja[f11]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/02/2011 12:09
[quote='telepukas']norit tikekit, norit ne, bet buvo toks pirmas pasimatymas, per kuri AS pasakiau NE! vien todel, kad man tokia mergina butu ir likus vienos nakties nuotykis, kadangi ji man patiko, tai norejau ir 2,3,4.. ir t.t pasimatymo.[/quote]
Nu... papasakojai kaip pasielgei, o kuo viskas baigėsi ? :) Susitikinėjote ?
Jei susitikinėji su merginomis, kurios aiškiai pasako ko nori, o tu joms sakai "ne" dėl kitų pasimatymų vizijos- verčiau nusirėžk kiaušinius ir bus ramu. Arba priimk viską kaip darbo įrankių gamintojų moto: "WORK. DON'T PLAY" :)
O kai sitacija neaiški ir neišeina nuskanuoti žmogaus- tiesiai šviesiai pasakyk ką jauti. Atvirumas retai lieka be atgarsio.
Посты: 206
Scritto: 5/02/2011 15:43
[quote='SkyEnter']norit tikekit, norit ne, bet buvo toks pirmas pasimatymas, per kuri AS pasakiau NE! vien todel, kad man tokia mergina butu ir likus vienos nakties nuotykis, kadangi ji man patiko, tai norejau ir 2,3,4.. ir t.t pasimatymo.
Nu... papasakojai kaip pasielgei, o kuo viskas baigėsi ? :) Susitikinėjote ?
Jei susitikinėji su merginomis, kurios aiškiai pasako ko nori, o tu joms sakai "ne" dėl kitų pasimatymų vizijos- verčiau nusirėžk kiaušinius ir bus ramu. Arba priimk viską kaip darbo įrankių gamintojų moto: "WORK. DON'T PLAY" :)
O kai sitacija neaiški ir neišeina nuskanuoti žmogaus- tiesiai šviesiai pasakyk ką jauti. Atvirumas retai lieka be atgarsio.[/quote]
susitikinejom apie puse metu :)) nieko daugiau ir neisejo isspaust, tik sexas, sexas ir sexas :) idomi persona, gerai istikro, kad tokiu buna :)
Посты: 11
Scritto: 6/02/2011 10:01
[quote='xevax']nematau nieko blogo pasimyleti per pirma pasimatyma jei yra trauka tarp abieju zmoniu[d6][/quote]
Pritariu.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/02/2011 16:52
as ir nematau nieko blogo, katais net geriau, suzinai koks vaikinas lovoje ar toliau bendraut su juo ar ne, aisku tai turi ir savu minusu :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/02/2011 20:49
[quote='telepukas']nieko daugiau ir neisejo isspaust, tik sexas, sexas ir sexas :)[/quote]
Bet kokiu atveju tai daugiau negu visiškai nieko :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/02/2011 18:13
gradu klaidos kokios cia;]
Посты: 378
Scritto: 28/02/2011 17:38
Gramatines, ar vistik gyvenimiskos?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2011 14:31
Klaidos pataisomos :)
...