НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Mergina nenori pabandyti

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/05/2011 20:43
Sveiki,

patarkit ka daryti. Mergina su kuria jau nemazai draugaujame nenori pabandyti analinio sexo, nors nezino patiks ar ne. Beda ta, kad ir pats neesu bandes, bet as pabandyti noriu, bet jos niekaip neikalbu. Gal patarsit kaip ikalbeti?
Nors kai snekam apie tai tai sako, kad jei noriu galiu kita su kita mergina tai isbandyti ir del to nepriestarautu. Gal taip ir padaryt? Bet mergina porai naktu susirasti irgi ner taip lengva :) Gal cia yra merginu, kurios tiesiog noretu paeksperimentuodi, nes isbandyti norisi?
Ответы (27)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/06/2011 21:06
:P
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2011 00:20
[quote='Zaltys77']O tu parodyk jai pavyzdi, atsivesk namo koki nors vyra (tik nepradek man siulyti, as homofobas)
nu ir jos akivaizdoje paprasyk, kad jis tave atidrostu su lubrikantais ir panasiai.
ir dar su sypsena, kad ji matytu, kad tau patinka. gal pades.....[/quote]

Super atsakymas. "Ir dar su šypsena" - taip ir įsivaizduoju. :) Uch....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2011 14:58
...And now, ladies & gentlemens, paskutinį sakinį autoriaus paskaitom, vietoj patarimų ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2011 15:54
jei nenori, tai nemoki prasyt :)
Посты: 4
Scritto: 4/08/2011 08:19
Zalcio atsakymas superinis :D Juk lyciu lygybe :D
O kiek man aiskino, kad ne nuo prasymu prasideda analinis, o nuo uzpakaliuko masazo :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 4/08/2011 09:10
Įdomu, kiek iš čia esančių vyrų, kurie skundžiasi, kad moteris nenori analinio, patys norėtų, kad juos padarytų per užpakalį.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/08/2011 22:38
O jei oralinio nenori daryt tai pabandykit patys pempe i burna paimt :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/03/2012 01:58
...
Посты: 99
Scritto: 24/03/2012 18:54
Aš pritariu jau išsakytai nuomonei, kad prie analinio reikia eit ne įkalbinėjimo, o sujaudinimo būdu. Juk tikrai įmanoma taip sujaudinti ir užvesti moterį, kad ji norėtų dar ir dar... Tinkamos glamonės, nukreiptos užpakaliuko link, ir kantrybė, turėtų būti geresnis variantas nei bandymas tiesiog įkalbėt, nesujaudintą moterį.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 27/03/2012 15:32
paskaiciau sia tema ir keleta kartu net balsus susijuokiau.. "pempe i burna isikist..." :D Geras apibudinimas.. O siaip mano nuomone analinis seksas yra gerai, tik reikia protingai jam pasiruosti ir atlikti. Pasikalbeti zinoma galima partneriams apie tai, o gal tai visiskai nepriimtina.. Na bet jei nera kategorisko nusistatymo, manau reiktu isbandyti viska.. Kaip ir minejo keletas protingu zmoniu, juolab, kad net ir instrukcija papostino.... :)
Посты: 4
Scritto: 24/08/2014 15:55
Пользователь удалил ответ
Посты: 4
Scritto: 24/08/2014 15:58
Dauguma paneliu bijo o kai pabando viskas ok
...