НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Ar turi būti griežtesnės registracijos taisyklės ir netikrų anketų šalinimas?

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 7/08/2011 00:51
kokia Jūsų,tautiečiai nuomonė, apie tai,jog šiame portale turėtų būti griežtesnės registracijos taisyklės? kaip pvz mano nuomone, tai reiktų įvest kažkokia sistemą, kuri automatiškai trintų anketas, kurios tarkime per dvi savaites, ar tai mėnesį netampa realiomis.. nes daba kai pažiūri, kone kasdien kuriamos naujos anketos su svetimomis foto.. prirašinėjama jų info, kad nuotraukytės tik už kreditukus ir panašių pievų :), nors tų foto nei vienos nėra už kurias mokėt reiktų ir panašios nesamonės.po kiek laiko tos anketos tampa "vaiduokliais" ir jų niekas nenaikina.. taip šiukšlinamas portalas.o tos ale naujos anketos kone 90 proc tampa nevaldomomis po to kai baigias kelių dienų nemokama narystė :) tad kokia Jūsų nuomonė apie tai :) p.s ( asmeniškumus palikite viena syki už borto :) )
Ответы (52)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/08/2011 23:17
[quote='Keila']Bagsi, tu baik čia fašistuot :) bučkis ir marš į lovytę.[/quote]
niekas taves neprase cia jokiu fasistiniu buckiu ar varymu kazkur :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/08/2011 23:18
meduoli as taves jau antra karta klausiu ar tu isvis supratai temos esme??? as cia ne apie paieska kalbu isvis ar tu apsimeti kvailu ar tik gudru megini vaizduoti??
Посты: 1058
Scritto: 8/08/2011 23:53
Nu gerai, perskaičiau temą -DAR KARTĄ-. Koks tolkas panaikint anketą, jei žmogus tingi/nemoka/nenori tapt realiu nariu? Jau erotomans lyg ir atsakė. Nu gerai, neprisijungė žmogus tarkim metus, du metus, gal "buvo rimtuose santykiuose" ar dar koks velnias. Neprivalo užsišaldyt jei nenori. Po tiek laiko prisijungė ir štai naudojas toliau, kartais malonu kai atrašo į laišką po ilgo laiko. Dar juokingiau, kad vadina tai portalo šiukšlinimu :) Prisijungi ir matai popieriaus skiautes skraidant per visą ekraną? :D Įsikanda kažkokį skaičiuką puslapio apačioj ir jau didelis rūpestis visiems iš to. Ir toliau "vaiduokliai", "nuotraukytės už kreditus", "visokios pievos" - viskas, ką čia pasiūlei, tai trint tau asmeniškai nepatinkančias anketas, nežinau dėlko adminai tai turėtų daryt. Atrodo sėdi ir seki vis kas užsiregistruoja, kas nebeprisijungia, kas kur kokias fotkes įsidėjo :DD Papasakok dar kaip nustatei, kad būtent 90% "tampa nevaldomomis"?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 00:30
meduoli kazkodel tu vienas cia pyz..d..os bokstu apsimeti ir kazka megini isvartyt.. kaip ir buvo prierasas asmeniskumus susikiskit i silta vieta.. bet matau tau nepavyko.. kazkodel buvo zmoniu kurie suprato kame temos klausimas :) daugiau tau neturiu ka pasakyt :D nes avis ir ta daugiau suprastu :) gero bendravimo :) varneliu deliotojau :)
Посты: 1058
Scritto: 9/08/2011 09:15
Aš labai nuoširdžiai domiuos, kaip siūlai adminams nustatyt, kurios 90% anketų yra vaiduokliai ir kurias jiems trinti? Ar šiame klausime irgi įžvelgi asmeniškumus? :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 11:01
NePatikimas, man atrodo tau tikrai priklausomybe nuo sio portalo[f43] o jei rimtai, na koks gi skirtumas, kiek laiko zmogus neprisijungia prie anketos ar isvis nebesinaudoja anketa? As ju net nepastebiu.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 12:42
[quote='Dairaaa']NePatikimas, man atrodo tau tikrai priklausomybe nuo sio portalo[f43] o jei rimtai, na koks gi skirtumas, kiek laiko zmogus neprisijungia prie anketos ar isvis nebesinaudoja anketa? As ju net nepastebiu.[/quote]
jei as savo nuomone reiskiu rastu tai nesivadina priklausomybe :) taip pat kaip galiu ijungti, taip pat galiu ir isjungti.. ir savo priklausomybemis domekis labiau nei manosiomis :) dekoju :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 16:01
[quote='nePatikimas']NePatikimas, man atrodo tau tikrai priklausomybe nuo sio portalo[f43] o jei rimtai, na koks gi skirtumas, kiek laiko zmogus neprisijungia prie anketos ar isvis nebesinaudoja anketa? As ju net nepastebiu.
jei as savo nuomone reiskiu rastu tai nesivadina priklausomybe :) taip pat kaip galiu ijungti, taip pat galiu ir isjungti.. ir savo priklausomybemis domekis labiau nei manosiomis :) dekoju :)[/quote]
As savo priklausomybiu neafisuoju viesai[f1] Na gerai gerai, nusiramink..kaip sakydavo mano vienas pazystamas..neimk i galva - imk i burna[f43]
Посты: 2335
Scritto: 9/08/2011 16:33
[quote='Dairaaa']Na gerai gerai, nusiramink..kaip sakydavo mano vienas pazystamas..neimk i galva - imk i burna[f43][/quote]
O mano viena pažįstama mėgsta sakyt: neimk į galvą - imk metru žemiau [d11]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 17:14
[quote='Dairaaa']NePatikimas, man atrodo tau tikrai priklausomybe nuo sio portalo[f43] o jei rimtai, na koks gi skirtumas, kiek laiko zmogus neprisijungia prie anketos ar isvis nebesinaudoja anketa? As ju net nepastebiu.
jei as savo nuomone reiskiu rastu tai nesivadina priklausomybe :) taip pat kaip galiu ijungti, taip pat galiu ir isjungti.. ir savo priklausomybemis domekis labiau nei manosiomis :) dekoju :)
As savo priklausomybiu neafisuoju viesai[f1] Na gerai gerai, nusiramink..kaip sakydavo mano vienas pazystamas..neimk i galva - imk i burna[f43][/quote]
paliksiu si veiksma tamstai :) nes manau geriau tau sekas nei bet kam kitam :) ir kaip minejau jau kazkada. ant iksu pykti negalima. cia galima tik juoktis :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/08/2011 18:29
[quote='erotomanas']O mano viena pažįstama mėgsta sakyt: neimk į galvą - imk metru žemiau [d11][/quote]
Pas mane butu jau beveik ties keliais[d11][s148]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/08/2011 17:26
[quote='nePatikimas']kokia Jūsų,tautiečiai nuomonė, apie tai,jog šiame portale turėtų būti griežtesnės registracijos taisyklės? kaip pvz mano nuomone, tai reiktų įvest kažkokia sistemą, kuri automatiškai trintų anketas, kurios tarkime per dvi savaites, ar tai mėnesį netampa realiomis.. nes daba kai pažiūri, kone kasdien kuriamos naujos anketos su svetimomis foto.. prirašinėjama jų info, kad nuotraukytės tik už kreditukus ir panašių pievų :), nors tų foto nei vienos nėra už kurias mokėt reiktų ir panašios nesamonės.po kiek laiko tos anketos tampa "vaiduokliais" ir jų niekas nenaikina.. taip šiukšlinamas portalas.o tos ale naujos anketos kone 90 proc tampa nevaldomomis po to kai baigias kelių dienų nemokama narystė :) tad kokia Jūsų nuomonė apie tai :) p.s ( asmeniškumus palikite viena syki už borto :) )[/quote]


nePAtikimas, zinai kas pridaro lievu anketu? ogi registracijos mokestis ir kreditu sistema, kuri leidzia moketi uz naryste. Jei nebutu galima kreditais mokesi uz naryste, netikru anketu sumazetu drastiskai, nes daug yra tokiu, kur prasoma uz tipo foto atidaryma, kas yra nesamone :) po to persiveda kreditus i savo tikra anketa ir loxeliu saskaita (kurie moka kreditus uz pavogta internete fotke), prasitesia naryste. as manau jei jau gaila susimoket, geriau lai tokiu ir nebuna cia... arba bent jau atidarykit galimybe skaityti gautus laiskus, nes sitas tai isvis nesamone, kadangi gaves koki laiska ir jei sudomina, norint parasyt, tada tik lai buna mokestis ir naryste... Kreditu sistema kokioj onej padare vaiku darzely su savo 50y50, o cia padare panasu bardaka su netikrom anketom

darbininkems tikrai turtu buti nebeda ir uz naryste susimoket tuos varganus 60 litu 3 menesiam.... (1 tik nuciulpimas turbut :) na bet administracijai matyt atnesa pinigu is visokiu dunduku, kurie moka pinigus uz netikru foto ziurejima, tai cia del to ir nepasinaikins tokios anketos niekada....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/08/2011 16:10
[quote='nePatikimas'] kaip pvz mano nuomone, tai reiktų įvest kažkokia sistemą, kuri automatiškai trintų anketas, kurios tarkime per dvi savaites, ar tai mėnesį netampa realiomis..[/quote]
ir t.t.
Kodėl asmuo,užsiregistravęs portale turi būti trinamas po kažkurio laiko ? Kažkada tokios radikalios priemonės buvo bandomos diegti netgi nemokamuose phpBB forumuose. Kažkam nepatikdavo, kad pareiškiama nuomonė ir jos autorius po jos "negyvas" 2 mėnesius, savotiškai uždarydamas savo sukurtas temas, be paaiškinimo ar komentaro.
Bet tai forumai (!!!), kur pasidalinama specifine informacija arba pliekiamasi (nu ne sekso temomis :). Tada kiek nesmagu, nes laukiama info arba oponavimo.
O čia tik anketos... kam jos turi rūpėti ?... Paaiškink, please.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/08/2011 16:40
abejoju ar tavo "brandziom" smegenim as jauniklis sugebesiu issaiskinti :) beto manau paaiskinau paciame pirmame komentare :) ir nelabai supratau ko tu cia lygini forumus su anketu tersimais sio portalo.. manau ne vienas zmogus tiesiog jei ir filtruoja paieska tai deda varneles (meducio nuopelnas :D ) tose vietose kur parasyta kad moteru ieskotu ir galbut dar amziu filtruoja bei miesta :) niekam nepaslaptis kad cia ta info tiketi tai praktiskai neimanoma :) nes ne viena dailiosios lyties atstove o gal ir vyrai slepia tiek savo tapatybe cia tiek gyvenamaja vieta ir panasiai :). o ka tu rasai apie regsitracija. tai tu bent syki pasizek i naujas sukurtas anketas ir kiek ju tarkime tampa gold narystes savininkais?? nepaslaptis ir tai kad cia panoms praktiskai viskas uz dyka :) naryste reikalinga nebent del to kad skaitytu poreliu zinutes ar galetu daugiau foto patalpinti :) bet kazkodel is tu "rimtu" anketu niekas nesiruosia tapti tarkime tikro nario satuso savininkais :) nors ka cia plestis :) vistiek sausi savo protinga komentara atgal ir busi antras po Tado Blindos :)
Посты: 1058
Scritto: 14/08/2011 19:42
Žmogui nuoširdžiai rūpi, kad kuo daugiau naujų anketų taptų gold ar tikromis :)
...