НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Dėl forumiečių įžeidinėjimo

Посты: 2335
Scritto: 22/08/2011 01:03
Kreipiuosi į vieną asmenį, kurio tikslingai nenurodau. Iš jo tikiuosi tokio pačio atsako savo asmeniu. Manau, kad niekam nėra įdomu skaityti kažkieno asmeninius nesusipratimus ir ambicijas. Mano giliu įsitikinimu, mes turime ir virtualioje erdvėje elgtis civilizuotai, kad būtų malonu kiekvienam dalyvauti diskusijoje.
[quote]Tu niekad nemoki reikšti minčių be įžeidinėjimų, todėl matyt ir pyksti ant manęs, kad dažnai trinu tavo žinutes, kurios, švelniai tariant, primena darželinuko lygį: koks aš gerietis, o mane visi skriaudžia. Tikiu, kad realiame gyvenime esi puikus vyras, bet čia elgiesi kartais, tiesiog vaikiškai. Tavo paranoja dėl moterų mokamų paslaugų, daugelį šiame saite,- užknisa, bet ne kiekvienas tai nori pareikšti viešai ir veltis į beprasmį drabstymąsį išmatomis. Tačiau tavo bėda yra ta, kad tu nesugebi plačiai mąstyti, o viską matuoji tik pagal savo kurpalį. Ir tikrai tavęs neatsiprašinėsiu ir trinsiu toliau tavo blevyzgas, nesusijusias su tema ir įžeidinėjančias kitus forumiečius.[/quote]

Kiekvienas iš mūsų, bendraudamas forumuose taiko į tam tikrą lektoratą. Niekada nebus taip, kad visiems įtiksi vienodai. Kas dar nesuprato,- esu vienas iš šio forumo moderatorių. Moderatorių tikslas yra palaikyti forume tvarką, taip, kad diskusijos netaptų asmeninėmis rietenomis ir nevirstų anarchija, nebūtų skelbiami asmenų kontaktai ir reklamos, būtų laikomasi registracijos taisyklių. Deja, negalime mes čia būti kiaurą parą, todėl kartais nespėjame visko sutvarkyti savalaikiai.

[b]Mano vizija: padaryti šį forumą patrauklų subrendusiai seksualiajai bendruomenei. Juk seksas yra neatskiriamoji ir, didelę dalį gyvenime, užimanti jo dalis. Visi kartu padarykime šį forumą tokį, kaip skelbiama jo antraštėje:
"Sex forumas – lietuviškos intymios bendruomenės diskusijos sex forume. Sekso forume diskusijos verda apie viską - analinį seksą, fetišą, grupinį seksą, svingerius. Suaugusių diskusijose nėra jokių tabu."[/b]

P.S. Mes ne robotai, todėl galime ir suklįsti. Moderatoriaus darbas niekada nebuvo dėkingas ir kas moderuoja kitus forumus,- žino apie ką aš.
Ответы (6)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/08/2011 07:10
Na, as ne moderatore, bet labai gerai suprantu kas parasyta. Gaunu asmeniniu zinuciu iskart su izeidinejimais, pakeltais tonais, pasaipom ir t.t. Tikrai, kaip vaiku darzelyje. Dauguma vyru, man rasanciu, matuoja viska pagal savo kurpali ir t.t. Aisku nepakeisim mes ju, neismesim is tinklpio, bet gal bent vienas paskaites tai susimastys ir prades i pasauli zvelgti tolerantiskiau ir platesniu akiraciu. Uztenka pykciu ir pagiezos - bukime mylintys, romantiski, aistrungi ir nesipykim. Nepamirskim, kad kitame laido gale zmogus, kurio absoliuciai nepazistam, nezinom jo nuotaikos, aplinkybiu, kodel jis cia ir t.t. Ir dekuoju visiem mandagiem vyram.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/08/2011 11:51
Pagaliau gal bus tvarka...:) senai taip reikejo... etttttt:) o tai peza beleka ir uz visus...Eroto:) baiges vasara - vaziuosim grybaut:))) ilgakociu paieskot:))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/08/2011 15:00
nu lygtai cia ne apie mane kalbama yra..
Посты: 97
Scritto: 23/08/2011 08:05
pabandykit kas nors pasikabiunet prie mano draugeliu ir draugikiu-didziosiom raidem uzmetysiu>>>
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 31/10/2015 15:02
Beje,pats erotomanas,nevengia įgelt kitiems,nes jis juk sexso orakulas[f85]..
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/12/2015 14:29
Tema į temą. Tikrai pasitaiko neadekvat. besielgiančių personų, vienaip ar kitaip užgauliojančių, menkinačių kitus saito narius , "primetančių" savo subjiektyvią nuomonę, koneveikiančių ir pan. kad ir privatę t.y. akivaizdžiai peržengiančių nuomonės reiškimo ribas.
Minčių dėlionės policijos neįsteigsi tokio pob. tinklapyje, bet taikyti atit. viešumo prevenciją būtų labai sveika tokių personalijų atžvilgiu.
Esminė idėja- atit. ratui žinoti apie tikrai problemines personas, vengti planuojanat atit. susitikimus, renginukus ir pan.
...