НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Kaunas - Pažinčių vakaruškos - sveika pirtis

Посты: 431
Scritto: 1/01/2012 13:37
Norime atnaujinti Pažinčių vakaruškas ir propaguoti sveikos pirties teikiamus malonumus. Pastebėjome daug nusivylimo ir pasisakymų, kad "čia negalima nieko susirasti". Mes įsitikinę, kad čia tikrai galima susipažinti, sutikti nuostabių žmonių, rasti daug gerų dalykų ir net visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.
Tokie tikri esame dėl to, kad patys susipažinome šito puslapio pagalba, Pazinčių vakaruškose susijungė nemažai porų, yra net sukūrusių šeimą, atradome nuostabią, sveiką pirtį, kurioje moterims ne per karšta, o didesnį karštį mėgstantys vyrai tikrai nesušala ir kurios malonumais mes jau du metai kiekvieną savaitgalį mėgaujamės.
Norime sukurti galimybę visiems norintiems realaus bendravimo susitikti ir išgirsti daugumos nuomonę ar šis projektas bus įdomus ir naudingas.
Изменено 2013 Февраль 16 23:52
Ответы (243)
« 1 ... 13 14 15 ... 17 »
Посты: 431
Scritto: 21/02/2013 19:27
[quote='Chlamidija']Sveikose pirtyse aš labai puikiai dauginuosi. Negerkite antibiotikų - man skauda, aš nykstu. Aš jūsų draugė mielieji forumiečiai.[/quote]

Gasdinti, kad pirtyje galima uzsikresti, gali tik suinteresuoti vaistu pramones šulai, ju samdyti zmones arba tie kas pasitiki tokia propaganda, bet apie pirti nezino nieko arba beveik nieko. Tokie gasdinimai visai niekuo nepagristi.
Pirtis nuo senoves buvo pati steriliausia vieta, senoveje moterys net gimdydavo pirtyje.
Auksta temperatura pirtyje sunaikina dauguma bakteriju ir mikrobu, o gydomasis vantu poveikis kaip tik padeda atsikratyti ivairiu negalavimu.
Mes patys jau trys metai kiekviena sekmadieni megaujames pirtimi. Per ta laika niekuo neuzsikreteme, bet uz tai uzmirsome kur randasi vaistines, zymiai pagerejo bendra savijauta, nebeliko streso :) :)
O antibijotikai is vis yra nuodai ir ju vartojimas pateisinamas tik sergant rimtomis ligomis, o ne, kaip pas mus paskutiniu laiku iprasta, slogai gyditi :) :)
Посты: 2012
Scritto: 22/02/2013 09:44
Пользователь удалил ответ
Посты: 2012
Scritto: 22/02/2013 09:59
[quote='Iksiukai']Sveikose pirtyse aš labai puikiai dauginuosi. Negerkite antibiotikų - man skauda, aš nykstu. Aš jūsų draugė mielieji forumiečiai.

Gasdinti, kad pirtyje galima uzsikresti, gali tik suinteresuoti vaistu pramones šulai, ju samdyti zmones arba tie kas pasitiki tokia propaganda, bet apie pirti nezino nieko arba beveik nieko. Tokie gasdinimai visai niekuo nepagristi.
Pirtis nuo senoves buvo pati steriliausia vieta, senoveje moterys net gimdydavo pirtyje.
Auksta temperatura pirtyje sunaikina dauguma bakteriju ir mikrobu, o gydomasis vantu poveikis kaip tik padeda atsikratyti ivairiu negalavimu.
Mes patys jau trys metai kiekviena sekmadieni megaujames pirtimi. Per ta laika niekuo neuzsikreteme, bet uz tai uzmirsome kur randasi vaistines, zymiai pagerejo bendra savijauta, nebeliko streso :) :)
O antibijotikai is vis yra nuodai ir ju vartojimas pateisinamas tik sergant rimtomis ligomis, o ne, kaip pas mus paskutiniu laiku iprasta, slogai gyditi :) :)[/quote]


Pritariu.
geriausias vaistas:100g pipirines su karsta arbata ir i lova:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/02/2013 13:51
[quote='Iksiukai']Sveikose pirtyse aš labai puikiai dauginuosi. Negerkite antibiotikų - man skauda, aš nykstu. Aš jūsų draugė mielieji forumiečiai.

Gasdinti, kad pirtyje galima uzsikresti, gali tik suinteresuoti vaistu pramones šulai, ju samdyti zmones arba tie kas pasitiki tokia propaganda, bet apie pirti nezino nieko arba beveik nieko. Tokie gasdinimai visai niekuo nepagristi.
Pirtis nuo senoves buvo pati steriliausia vieta, senoveje moterys net gimdydavo pirtyje.
Auksta temperatura pirtyje sunaikina dauguma bakteriju ir mikrobu, o gydomasis vantu poveikis kaip tik padeda atsikratyti ivairiu negalavimu.
Mes patys jau trys metai kiekviena sekmadieni megaujames pirtimi. Per ta laika niekuo neuzsikreteme, bet uz tai uzmirsome kur randasi vaistines, zymiai pagerejo bendra savijauta, nebeliko streso :) :)
O antibijotikai is vis yra nuodai ir ju vartojimas pateisinamas tik sergant rimtomis ligomis, o ne, kaip pas mus paskutiniu laiku iprasta, slogai gyditi :) :)[/quote]

Tačiau aukšta temperatūra nesunaikina grybo, kuris skleidžia savo sporas. Taip apsikrečiama odos grybeliu. Ir linksmai sau vaikštai rusvomis, rausvomis, baltomis dėmėmis ir perki vaistukus nori tu to, ar nenori.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/02/2013 18:59
[quote='Lara']Sveikose pirtyse aš labai puikiai dauginuosi. Negerkite antibiotikų - man skauda, aš nykstu. Aš jūsų draugė mielieji forumiečiai.

Gasdinti, kad pirtyje galima uzsikresti, gali tik suinteresuoti vaistu pramones šulai, ju samdyti zmones arba tie kas pasitiki tokia propaganda, bet apie pirti nezino nieko arba beveik nieko. Tokie gasdinimai visai niekuo nepagristi.
Pirtis nuo senoves buvo pati steriliausia vieta, senoveje moterys net gimdydavo pirtyje.
Auksta temperatura pirtyje sunaikina dauguma bakteriju ir mikrobu, o gydomasis vantu poveikis kaip tik padeda atsikratyti ivairiu negalavimu.
Mes patys jau trys metai kiekviena sekmadieni megaujames pirtimi. Per ta laika niekuo neuzsikreteme, bet uz tai uzmirsome kur randasi vaistines, zymiai pagerejo bendra savijauta, nebeliko streso :) :)
O antibijotikai is vis yra nuodai ir ju vartojimas pateisinamas tik sergant rimtomis ligomis, o ne, kaip pas mus paskutiniu laiku iprasta, slogai gyditi :) :)

Tačiau aukšta temperatūra nesunaikina grybo, kuris skleidžia savo sporas. Taip apsikrečiama odos grybeliu. Ir linksmai sau vaikštai rusvomis, rausvomis, baltomis dėmėmis ir perki vaistukus nori tu to, ar nenori.[/quote]

Jazsss, nubegau net prie veidrodzio apsityrinet, kaip nugasdinai....Keista, bet kaip tai jokiu linksmu rusvu-rausvu-baltu demiu aptikt nepavyko....Nors i menesi bent karteli (o buna ir dazniau) ta bjauru reikala (pirti) sau leidziam. Gal, sakau, pirtis ir regejimui kenkia?:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/02/2013 20:49
[quote='Lulu2']Sveikose pirtyse aš labai puikiai dauginuosi. Negerkite antibiotikų - man skauda, aš nykstu. Aš jūsų draugė mielieji forumiečiai.

Jazsss, nubegau net prie veidrodzio apsityrinet, kaip nugasdinai....Keista, bet kaip tai jokiu linksmu rusvu-rausvu-baltu demiu aptikt nepavyko....Nors i menesi bent karteli (o buna ir dazniau) ta bjauru reikala (pirti) sau leidziam. Gal, sakau, pirtis ir regejimui kenkia?:)[/quote]

Tai, kad ir kiekvieną dieną eikite, jei imunitetas stiprus nepasireikš. Bet niekas neapsaugotas nuo jo nusilpimo.
Посты: 431
Scritto: 22/02/2013 21:39
Grybeliu galima uzsikresti bet kur: baseine, duse, papludimyje, net batu parduotuveje batus matuojantis. Kam tada taip pirtis isskirti? O del imuniteto tai kaip tik pastovus lankymasis sveikoje pirtyje ji stiprina. Mes jau 5 metai pastoviai pirtinames, 3 metus intensyviai, ne reciau kaip karta savaiteje. Baigiame uzmirsti net kas yra sloga ir kaip nekeista, per ta laika jokie grybeliai prie musu neprilipo :) :)
Manome, kad problema kitur. Zmones blogai pasijaucia pirtyje, truksta oro, per karsta ar dar kokie nepatogumai, kaip kad nedrysta nusirengti, gedinasi, pergyvena ka kiti pasakys ar pagalvos, bet nedrysta to ivardyti ir iesko "itikinamu" priezasciu.
Pirmiausiai reikia zinoti kaip pirtyje elgtis ir i kokia pirti eiti. Mes dabar jokiu budu neitumeme i "krematoriuma" kur temperatura daugiau kaip 80 laipsniu. Tokia temperatura ne tik nemaloni, bet ir kenksminga organizmui. Ikaista tik kuno pavirsius, dega kvepavimo takai, truksta oro. Pati geriausia temperatura 60 laipsniu, o karscio pojutis pasiekiamas sukelus dregme bei vantu pagalba. Pirtyje nereikia kenteti, pirtyje turi buti malonu.
I pirti negalima eiti su sintetiniais apdarais. Jei gedinamasi nusirengti geriau apsisiausti ranksluosciu ar paklode. Labai svarbu ir kokie bus zmones salia. Jei visi susirenka megautis pirties malonumais, o ne i anatomijos pamoka, kuria kazkada mokykloje praleido, galima jaustis laisviau, atsipalaiduoti.
Taigi megaukites tuo kas malonu, o ne ieskokite priezasciu del ko to negalite daryti. :) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/02/2013 22:00
[quote='Iksiukai']
Taigi megaukites tuo kas malonu, o ne ieskokite priezasciu del ko to negalite daryti. :) :)[/quote]
Visų pirma įdomią pamoką išdėstėte. Ačiū. Dauguma žmonių stengiasi labai įkaitinti pirtį, o tai kaip supratau nebūtina, ir net kenksminga.
Antra. Mėgaujamės, kol galime ir kuo galime :) Tačiau apie pavojus tykančius tiek pirtyje (ypač viešose), tiek baseinuose, tiek pliažuose ir t.t. kiekvienam verta žinoti. Nes dažnas malonumas, ypač kai mėgaujiesi juo neteisingai ar piktnaudžiauji, turi savo kainą.
Trečia, labiau pastebėjimas, kad yra tam tikras moterų tipas, kurios nuėjusios į pirtį sušyla, atsipalaiduoja, padidėja seksualumas ir tampa labiau prieinamos vyriškai lyčiai - tai irgi galime priskirti pirties teikiamai naudai :)
Посты: 95
Scritto: 22/02/2013 22:12
Sveikoje pirtyje, jei viska daryti teisingai, galima patirti toki malonuma, kuris ne mazesnis nei gero sekso teikiamas malonumas.
Tiesiog viska reikia isbandyti ir tik po to sakyti patiko ar ne :) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/02/2013 09:43
[quote='idile'] Sveikoje pirtyje, jei viska daryti teisingai, galima patirti toki malonuma, kuris ne mazesnis nei gero sekso teikiamas malonumas.[/quote]

O jeigu pirtyje darai viską teisingai, bet virš jos nekaba užrašas "Sveika pirtis", tai tada nei malonumo nei sekso?
Kartais nepaprasčiau būtų tiesiog naudoti vietoje šių "reklaminių antraščių", atvirą pasakymą - dauguma lietuvių nežino kaip teisingai pirtintis, ir Iksiukai gali pamokinti.

[quote='idile'] Tiesiog viska reikia isbandyti ir tik po to sakyti patiko ar ne :) :)[/quote]

Labai gera frazė. Beje tinka visur, ne tik pirtyje.
Изменено 2013 Февраль 23 09:53
Посты: 431
Scritto: 23/02/2013 11:02
Lietuviai "zino" viska ir labai nemegsta kai juos kas nors mokina. Tikrai nesiruosiame kam nors per prievarta pirsti gyvenimo tiesas, o "sveika pirtis" tai tik del to, kad isskirti is to, kaip siandien suvokiama pirtis. Gal tik koks 1 procentas zmoniu tikrai zino pirties tradicijas ir kaip joje teisingai elgtis. Daugumai zodis pirtis asocijuojasi su linksmybemis, lebavimais ir nepakeliamu karsciu.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/02/2013 09:28
[quote='Iksiukai']Lietuviai "zino" viska ir labai nemegsta kai juos kas nors mokina. Tikrai nesiruosiame kam nors per prievarta pirsti gyvenimo tiesas, o "sveika pirtis" tai tik del to, kad isskirti is to, kaip siandien suvokiama pirtis. Gal tik koks 1 procentas zmoniu tikrai zino pirties tradicijas ir kaip joje teisingai elgtis. Daugumai zodis pirtis asocijuojasi su linksmybemis, lebavimais ir nepakeliamu karsciu.[/quote]

Tinkamai čia parinkote posakį kad lietuviai žino viską. Toks Jūsų pačių kategoriškas pasisakymas apie 1% čia, yra ne kas kitą kaip Jūsų pačių šios patarlės pademonstravimas ;). Beje kalbant rimtai - apie tą "ale lietuvių pirties supratimą" kurį aprašėte, manau jis labiau tiko prieš 15-20 m. ir Jums ir man buvo apie tada ~20 m. Ir jeigu atmintis ir sąžinė dar išlikę - manau galėtumėt prisipažinti kaip tada Jūs elgiatės tose pirtyse, koks tada buvo Jūsų pirties supratimas. Tai kad per pastarąjį dešimtmetį ar kiek daugiau lietuviai pradėjo suprasti ir išmanyti apie pirtis, aš neabejoju bet tik kažin ar tai tokių "mokytojų" kaip Jūs nuopelnas ir tas procentas išmanančių tikrai didesnis nei 1.
Pabaigai - pas Jūs perdėta reklama apie tos "sveikos" pirties poreikį. Kai Renginių skyrius mirga nuo Jūsų suplanuotų pirčių kiekvienam savaitgaliui, ir tokių įmantrių "išvartymų" apie šventą vandenį ir šventas senovės tradicijas, skaitant ir stebint tai sukelia tik vieną jausmą - Jūs siekiate naudos su/ir komercija. Ir tai manęs visai nepiktina, bet stebina kad suaugę žmonės "varto" kažką užuot tiesiai kitą kartą parašę ko jie nori mainais į gerą (tarkim) pirtį.
Посты: 431
Scritto: 25/02/2013 20:37
Mes kol kas nesijauciame apie pirtis daug zinantys ir butu labai malonu, jei kas nors, tikrai nusimanantis, pasidalintu vertinga informacija. Mums patinka toks gyvenimo budas ir norime apie pirtis suzinoti daugiau. Mainais mielai dalinames savo patirtimi :) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 26/02/2013 14:03
[quote='Iksiukai']Mes kol kas nesijauciame apie pirtis daug zinantys ir butu labai malonu, jei kas nors, tikrai nusimanantis, pasidalintu vertinga informacija. Mums patinka toks gyvenimo budas ir norime apie pirtis suzinoti daugiau. Mainais mielai dalinames savo patirtimi :) :)[/quote]

Oi iš kur tas kuklumas dėl žinojimo atsirado, tiek kartų panaudojus žodį "sveika pirtis" ir tiek renginių bei lozungų paskelbus ;). Tai kad Jums patinka toks gyvenimo būdas ir norite žinoti, o gal ir pasisakyti apie pirtis daugiau, tai puiku, tik pagal Jūsų tokį entuziazmą kokį čia demonstruojate, manau Jums geriau pasisakinėti web psl. ar forumuose specializuotose pirtims arba blogiausiu atveju supermamoje ;). Siūlyčiau bent truputį atskirti apie ką šis portalas ir beje cituoju Jūsų pačių žodžius: "Sveikuose pirtyse sekso nebuna"
Посты: 431
Scritto: 26/02/2013 20:23
Maneme turi ka apie pirtis papasakoti idomaus, bet nedrysti. Tik bandeme padrasinti :) :)
Taip, sveikoje pirtyje sekso nebuna, butu per daug didele apkrova organizmui, bet tai puiki proga susipazinti ir pazinti vieniems kitus.
Bet kuriuo atveju, ten zymiai daugiau nuogo kuno, erotikos ir minciu apie seksa nei sitame forume, kurime vyrauja pykcio, pagiezos ir blogos nuotaikos issiverzimai, kliedesiai kokie visi aplinkui blogi ir kaip viskas aplinkui yra blogai. Keliu energetiniu vampyru deka, daugelis nebedrysta cia pasisakyti. Visa laime, kad dar skaito kas cia rasoma. Del to ir nusprendeme isnaudoti tuos kurie bando sugriauti sita foruma tam, kad bent jau apie sveikas pirtis papasakotumeme daugiau.
Labai malonu,kad nemazai zmoniu pastebejo ir nusprende pabandyti kas yra sveika pirtis :) :)
...