НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

X-SINIŲ VALENTINKĖ PAJŪRYJE!

Посты: 2335
Scritto: 25/01/2012 13:14
[b]Sveiki visi pajūriečiai ir svečiai![/b]
Savaitgalį praėjo toks mini tūsiukas Karklėje ir akivaizdu, kad liaudis išsiilgę linksmybių ir veiksmo :)
Artėja meilės šventė, o daugelis jūsų dar neturite to šilto žmogučio, su kuriuo norėtumėt praleisti šią audringą meilės naktį. O kas yra didesni gurmanai,- paieškoti sau prieskonių meilės patiekalui pagardinti [f81]
Kelių aktyvistų kompanija, susirinkusi, nusprendė padaryti [b]X-SINIŲ VALENTINKĘ PAJŪRYJE!!![/b] [f81]
Kviečiami visi jauni ir gražūs ir jau tik gražūs [d8] Jums suteikiama puiki proga susitikti senus draugus vienoje vietoje ir atrasti naujus, smagiai padūkti ir pasinerti į tą viliojantį aistros pasaulį: muzika, erotinė atmosfera ir simpatiškas(a) partneris(ė) sugriaus bendravimo barjerą :) Kas žino, gal kaip tik čia jūs atrasite tai, ko labai senai ieškojote [f85]
Taigi, junkitės prie mūsų laisvos ir draugiškos kompanijos [b12]

Atnaujinta:
Renginys paskelbtas:
[url]http://www.pazintysxxx.com/main/xxx-renginiai/8519/XSINIU-VALENTINKE-PAJURYJE.html[/url]
arba Delei aplinkai:
[url]http://www.delei.lt/main/xxx-renginiai/8519/XSINIU-VALENTINKE-PAJURYJE.html[/url]
Ответы (177)
« 1 ... 8 9 10 ... 12 »
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/02/2012 18:10
[quote='SantaCruz']Oj ne, kur jau man cia varzytis su tokiais GURU. Per silpnas as varzovas. :) Manau, surasit geresniu. :) Bet ideja gera :)[/quote]
da ir py..vojies??[f57][f35]
Посты: 447
Scritto: 23/02/2012 22:29
[quote='nePatikimas']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...
as neprievartauju :)


nuo kada gundymas yra prievarta?
mergyte, juk mes lyg ir apie konkurso tematika kalbejom? o ne apie viliojimo mena :) su viliojimu pas mane viskas tvarkoje :) bet jis cia ne vietoje ir nereikalingas :) okei baikime sia tematika :) erotas turi zinia , kad as busimas savanoris :) lauksim, zesim, o gal ir veiksim :)


duodi suprast,kad tau oralinis tai tik "darbas"
tegu buna taip, kaip tu supranti :) nes tu vistiek savaip viska supranti , nei parasyta :):)[/quote]


maziau sneku- daugiau darbu geriau
Посты: 447
Scritto: 23/02/2012 22:32
[quote='erotomanas']O mėlynoji katytė gal nori būti viena iš vyrukų meistriškumo vertintojų ;)[/quote]


man patinka akiu kontaktas oralinio metu, o cia jo nebus... tad nekazka man
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/02/2012 23:00
[quote='bluecat']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...
as neprievartauju :)


nuo kada gundymas yra prievarta?
mergyte, juk mes lyg ir apie konkurso tematika kalbejom? o ne apie viliojimo mena :) su viliojimu pas mane viskas tvarkoje :) bet jis cia ne vietoje ir nereikalingas :) okei baikime sia tematika :) erotas turi zinia , kad as busimas savanoris :) lauksim, zesim, o gal ir veiksim :)


duodi suprast,kad tau oralinis tai tik "darbas"
tegu buna taip, kaip tu supranti :) nes tu vistiek savaip viska supranti , nei parasyta :):)


maziau sneku- daugiau darbu geriau[/quote]
tiek pat kalbu kiek ir tu :) o tu turi darbo pasiulyma man? :P
Посты: 447
Scritto: 24/02/2012 08:28
[quote='nePatikimas']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...
as neprievartauju :)


nuo kada gundymas yra prievarta?
mergyte, juk mes lyg ir apie konkurso tematika kalbejom? o ne apie viliojimo mena :) su viliojimu pas mane viskas tvarkoje :) bet jis cia ne vietoje ir nereikalingas :) okei baikime sia tematika :) erotas turi zinia , kad as busimas savanoris :) lauksim, zesim, o gal ir veiksim :)


duodi suprast,kad tau oralinis tai tik "darbas"
tegu buna taip, kaip tu supranti :) nes tu vistiek savaip viska supranti , nei parasyta :):)


maziau sneku- daugiau darbu geriau
tiek pat kalbu kiek ir tu :) o tu turi darbo pasiulyma man? :P[/quote]


as rasau ta pati, ka ir garsiai galiu pasakyt....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 10:35
[quote='SantaCruz']Oj ne, kur jau man cia varzytis su tokiais GURU. Per silpnas as varzovas. :) Manau, surasit geresniu. :) Bet ideja gera :)[/quote]
jo, baik cia istvirkaut, as jau pavydet pradedu :D
Посты: 2335
Scritto: 24/02/2012 12:07
[quote='sypsne']
jo, baik cia istvirkaut, as jau pavydet pradedu :D[/quote]
Jį būtinai atginsim, galėsite paištvirkauti ;) Ir nepavydėk - nieko gero tai neduoda.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 13:12
[quote='ramutaitis']Matai Gintaryt,
Liežuvos tam ir duotas, kad šnekėt, o antra vertus gi liežuvis duotas, kad ir patylėt, kai jau reikia. Šiuo atveju renkuosi pastarąjį variantą, nereikia man tos reklamos ant šito svieto, kadangi pati efektyviausia reklama tik per tiesioginę rekomendaciją "iš lūpų į lūpas". O jei norėtum individualiai sužinot - prašom, ir kai pabandysi, tada ir sužinosi mano liežuvio visas potencialias galymybes [f18][/quote]

negi pagaliau pakvipo isimtimi, patvirtinancia taisykle "daug kalbu - mazai darbu"?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 13:20
[quote='bluecat']Sekantį kartą būtinai surengsim geriausio liežuvio meistro konkursą. Šį kartą šeimininkai apgavo ir nesugebėjo tiek prišildyti patalpų, kad visi jaustumės įkaitę tokiai atrakcijai.
Galima būtų ir karščiausios burnytės konkursą surengti... bet čia gal kada ateityje...

nePatikimas, smagu, kad jautiesi pasitikintis savo sugebėjimais. Asmeniškai įteiksiu prizą, jei sugebėsi mergaitę privesti prie ekstazės per vid. muzikinio kūrinio trukmę. Beje, konkursas neskirtas pasitenkinti, ir net abejočiau, kad taip įmanoma prie visų. Tai tiesiog visiems smagi atrakcija, o laimėtojas jau galės suteikti merginai pilną ekstazę.


jei save varzai tai ir dviese bunant tu nepajausi pasitenkinimo... Aplinka ekstazei nekliutis[/quote]


joa, tikrai ne kliutis, yra ka net jaudina ir kaitina viesuma... (p.s. nieko asmenisko)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 13:24
[quote='erotomanas']Na ir uzsivedete jus cia :D Erotomanai, manau reik daryt isvadas del sekancio vakarelio programos :D
Taip, Šypsniuk :) Reikia tik dar kelių savanorių sulaukti ir galime organizuotis :D O gal padarom apšilimą prieš Rock Party, kai baigsis mano ilgalaikė komandiruotė ;)
Du jau turime:
nePatikimas
SantaCruz

Velnias, kaip kartais blogai būti organizatoriumi...[/quote]

Erotomanai,
Nebutina organizatoriui vesti visus zaidimus, galime rasti pakeisianciu pagelbetoju ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 13:50
[quote='erotomanas']
jo, baik cia istvirkaut, as jau pavydet pradedu :D
Jį būtinai atginsim, galėsite paištvirkauti ;) Ir nepavydėk - nieko gero tai neduoda.[/quote]

atginkit atginkit, pas mane tokio jausmo kaip pavydas nerasta :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/02/2012 21:07
[quote='perliukai']Matai Gintaryt,
Liežuvos tam ir duotas, kad šnekėt, o antra vertus gi liežuvis duotas, kad ir patylėt, kai jau reikia. Šiuo atveju renkuosi pastarąjį variantą, nereikia man tos reklamos ant šito svieto, kadangi pati efektyviausia reklama tik per tiesioginę rekomendaciją "iš lūpų į lūpas". O jei norėtum individualiai sužinot - prašom, ir kai pabandysi, tada ir sužinosi mano liežuvio visas potencialias galymybes [f18]

negi pagaliau pakvipo isimtimi, patvirtinancia taisykle "daug kalbu - mazai darbu"?[/quote]

Rodos, jog ši išimtis akivaizdžiai pasitvirtino... Programa intensyviai derinama, aiškėja ir jos scenarijus (jo režisieriai, prodiuseriai, aktoriai, žiūri, ir etc) Dabar jau belieka apsirūpinti išankstiniais bilietėliais [f85]
Посты: 2335
Scritto: 25/02/2012 09:11
Išlaikyti akių kontaktą kuni metu yra sudėtinga, visai kitaip, kai daroma felacija.
Mylėjimasis užrištomis akimis sustiprina pojūčius. Katyte, paprašyk partnerio, kad tau užrištų akis, jei dar to nebandei.
Beje, mes klabame apie konkursą, kur mergina neturi atpažinti partnerio - kitaip, tai bus subjektyvu, nes tik ta mergina gali įvertinti jai teikiamų malonumų skalę.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/02/2012 11:48
erotai , per five minutes or less ta mergina-moteris gales subjektyviai ivertinti, tai ka patyre tarp kojyciu? :)greiciauisia tuomet penktu nr ejes dalyvis tures nugalet :) nes pirmi keturi bus susilde kaip reikiant, o paskutiniam tik strichus beliks sudet :) su akiu kontaktu daug idomiau :) beje kas liecia kaip tu vadini labai graziai feliacija, tai nemanai kad irgi gali but nesubjektyvus vyru vertinimas jei tarkim jo agurkeli burnoje laikys jau zinoma mergina? :) cia kazkur kazkas nesusirisa :)
Посты: 2335
Scritto: 25/02/2012 12:15
NePatikimas, neimk taip giliai, juk tai tik žaidimas ir smagi atrakcija visiems dalyviams bei stebėtojams. Paskui, jau galėsite kaip norite ir kiek norite... Beje, vyrukai irgi bus traukiami burtais, kurio pirmutinė, o kurio paskutinė eilė.
...