НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Šaltas vaikinas

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2012 23:17
Sveiki. Reikalai tokie, kad su vaikinu bendraujame apie pusę metų, bet jis jau spėjo atšalti. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet dabar manau, kad jam jau atsibodau. Tikrai nesu pasyvi, stengiuosi jį stebinti - pvz.: oralinis jam vairuojant automobilį, netikėtas seksas mašinoje prekybcentrio parkinge, žadinimas naktį iš miego seksui (stengiuos rečiau) ir panašiai. Su pozom irgi esu lanksti ir mėgstu keisti. Kartu negyvenam ir matomės dažniausiai tik savaitgaliais, tai nemanau, kad galėjau įkyrėt. Stovi jam puikiai, baigia kada reikia, t.y. spėju ir aš. Esu patraukli, užpakaliukas yra, papukai irgi, bet jis viską ignoruoja ir manęs beveik neliečia. Man seksas su juo vis tiek nuostabus, nes man daug nereikia ir esu greita, tačiau jo šaltumas verčia mane galvoti apie takelius į kairę dėl karštesnio sekso. Vaikinui 27, aš jam 4 pastovi partnerė. Jis man antras. Tai... Gal aš per daug stengiuosi? Arba gal tiesiog atsibodau jam ir jis šaltumu bando manęs atsikratyti?
Ответы (17)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2012 23:47
Patikėk, jei tau atrodo, kad tu vaikinas tavęs nebenori, reiškia taip yra. Žmogus, kuriam rūpi, net ir būdamas supykęs ar nenuotaikoje, vistiek tau neleis pasijust nereikalinga. Ir dar, jei tu nori ilgalaikių santykių, nustok elgtis kaip kekšė. Nori turėt vyrą - išlaikyk šiokią tokią intrigą, atstumą, versk vyrą norėti tavęs, o ne tenkink visus jo norus. Atsipalaiduoti galėsi vėliau, su meilužiu, kai brangusis jau bus su pasaitėliu.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2012 00:35
Ką reiškia ilgalaikių santykių? Kiekvienam skirtingai tas ilgas laikas atrodo. Na, bent jau gyvent su juo nežadu ir nemyliu jo. Tiesiog esam pora ir tiek. O tas jo norų tenkinimas... Jei tenkinčiau jo norus, tai rūkyčiau žolę kartu su juo ir po to valgyt padaryčiau. Toks būtų jo norų tenkinimas. Kas liečia seksą - darau kas man malonu. Galbūt tame ir bėda, kad jam nei oralinis, nei staigmenos nepatinka, tik jis nesako? Atstumą išlaikau, dulkinamės tik savaitgaliais, bet būna kad ir tada neišeina dėl tam tikrų priežasčių. Tai bėda ta, kad elgiuos kaip kekšė ir reiktų būt santūresnei? :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2012 13:10
Tai jei nemyli - ko stradalini?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2012 16:27
keista tu mergele, nemyliu negyvensiu bet pasidulkint geras , tai ko cia skundies nori kitokio bendravimo nustok tik dulkintis, is tavo pasisakymo atrodo kad tik tiek ir darai.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2012 21:24
Tai kad man tiek ir tereikia. Kiekvienas meilę savaip įsivaizduoja. Man meilė - bobučių pasakos. Aš jaučiu jam prisirišimą. O tai labai daug. Noriu būt su juo ir noriu, kad jis nebūtų apatiškas. Tik tiek.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2012 22:18
vat viena puse gali noret iki beprotybes, taciau jai kita puse kaip pati sakai apatiska, tokie santykiai beprasmiai.bet jai paciai taip gerai....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/04/2012 12:26
Ar šnekat apie tai tarpusavyje? Ar jis žino apie tavo nepasitenkinimą jo abuojumu?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/04/2012 12:34
Ji: - Mes tik dulkinames, ir as taves nemyliu, bei nesieju savo ateities su tavimi, bet zinai, man atrodo, kad tu man abejingas...
Jis: - .....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/04/2012 00:51
Na, kai taip sudedi mano mintis į vieną vietą - manoji pusė atrodo nekaip. Tiesiog nesišvaistau aš tuo žodžiu "myliu" ir esu dar tikrai per jauna, kad galėčiau galvot ir svajot su juo gyvent, kurt bendrą ateitį. Kalbamės mes daug ir apie viską. Tiesiog jis jau norėtų vaikų, man svarbiau mokslai ir jis tą žino. Situacija aiški ir ji tokia, kad abu puikiai suprantam, kad mūsų santykiai ilgai netruks. Bet kol abiem gerai tol būnam ir nė vienas nesiskundžiam labai (gal tik aš). Beje, kai pasakau, jog jis atšalo, jis neigia, kad atsibodau, įkyrėjau ar panašiai. Neva vis dar nori būt ir nėra šaltas.
Посты: 1058
Scritto: 18/04/2012 01:10
Nėra blogai "švaistytis" žodžiu "meilė" jei tai niekam nekenkia, nieko neapgauna ar dar koks nesusipratimas neįvyksta. Meilė svarbu, savitarpio pagarba kartais dar svarbesnė. Pati matai, kad čia jau dvelkia skyrybomis, abu lyg ir supranta, kad kažkas ne taip, bet vis dar neesminiuose dalykuose murkdotės. Išsiskirt gražiai yra itin sunku išmokt, bet tikrai verta bandyti ir mokytis! Good luck ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/04/2012 01:14
Mano atveju lyg ir apgautų. Jam skyrybomis nekvepia. Jis kasdien skambina, rašo. Viskas puiku su juo, tik lovoje šaltas pasidarė. Čia ir problema visa.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/04/2012 23:42
o iš pradžių buvo kitaip? smarkiai kitaip?
Посты: 218
Scritto: 20/04/2012 23:32
O kiek jam metuku? :) Ir ar is xxx-u?[f78]
Посты: 36
Scritto: 21/04/2012 22:49
Nešvaistyk savo brangaus laiko. Dabar gal metai kiti Tau ir neatrodo brangūs ar reikšmingi, bet jei santykių galas ir taip aiškus, geriau tai padaryt kuo anksčiau.
Посты: 32
Scritto: 24/04/2012 00:14
Ji: tau tik seksas galvoj, o man reikia dėmesio!
Jis: DĖMESIO! dabar bus seksas.
...