НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Šaltas vaikinas

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2012 23:17
Sveiki. Reikalai tokie, kad su vaikinu bendraujame apie pusę metų, bet jis jau spėjo atšalti. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet dabar manau, kad jam jau atsibodau. Tikrai nesu pasyvi, stengiuosi jį stebinti - pvz.: oralinis jam vairuojant automobilį, netikėtas seksas mašinoje prekybcentrio parkinge, žadinimas naktį iš miego seksui (stengiuos rečiau) ir panašiai. Su pozom irgi esu lanksti ir mėgstu keisti. Kartu negyvenam ir matomės dažniausiai tik savaitgaliais, tai nemanau, kad galėjau įkyrėt. Stovi jam puikiai, baigia kada reikia, t.y. spėju ir aš. Esu patraukli, užpakaliukas yra, papukai irgi, bet jis viską ignoruoja ir manęs beveik neliečia. Man seksas su juo vis tiek nuostabus, nes man daug nereikia ir esu greita, tačiau jo šaltumas verčia mane galvoti apie takelius į kairę dėl karštesnio sekso. Vaikinui 27, aš jam 4 pastovi partnerė. Jis man antras. Tai... Gal aš per daug stengiuosi? Arba gal tiesiog atsibodau jam ir jis šaltumu bando manęs atsikratyti?
Ответы (17)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/04/2012 00:38
Iš pradžių kiek kitaip buvo. Buvo geriau. Bet nepasakyčiau, kad smarkiai. Jam 27 ir jis ne iš xxx.
[b][/b]Sonetana,[b][/b] nemanau, kad švaistau laiką, nes man gera būt su juo. Ir kito nenoriu. Net ir norėdama nesusirasčiau, nes turiu tam tikrų bendravimo problemų, todėl tai būtų labai sudėtinga. Su juo kitaip. Su juo galiu jaustis laisvai ir nebijau kalbėtis. Žodžiu... Gal turit kokių patarimų, kaip sugrąžint tą aistrą? Kaip jį suviliot ir išvest iš proto?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/04/2012 08:59
jai su juo nuo pat pradziu labai gerai nebuvo tai turbut jis tiesiog pasyvus ir saltas is esmes,tik pradzioje santykiu bande padaryti tau ispudi,o dabar kai jau apsipratot vienas su kitu jam nebereikia stengtis ir kazka rodyt,todel jis toks ir pasidare... kitaip sakant gal cia jo "tikrasis veidas"
...