НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Kas geriau vyro penis ar sex žaisliukas?

Посты: 24
Scritto: 4/06/2012 17:41
Labas:) Nežinau ar čia mane vasaros saulės spinduliai veikia, bet vis dažniau galvoju apie seksą įvairių rūšių. Skaičiau delfi straipsnyje, kad nuo tų žaisliukų galima užsikrėsti įvairiom ligom. Bet ir nuo nesaugaus sekso galima užsikrėsti. Kai buvau paauglė, bijodavau vaikinų, nes buvau prisiskaičius visokių blogų straipsnių ir diskusijų apie juos, o dabar pati prisileidžiu prie savęs juos. Nežinau, bet man didesnį malonumą kelia vyro penis, nei dirbtinis sex žaisliukas. Sekso, ypač norisi prieš mėnesines, kasdien galvoju apie tai, bet tvardausi. O jums panelės, kas labiausiai sukelia malonumą?
Ответы (13)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 4/06/2012 20:31
[f67] ma rods gavai saules smugi
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2012 01:25
Ne panelė, bet dėl užsikrėtimo nuo žaisliukų, tai patarsiu nesidalinti savo žaislais su visu rajonu ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/06/2012 08:44
cia jau sunki saules smugio forma , kad tokios raslevos iseina:)
Посты: 2012
Scritto: 5/06/2012 22:03
Jaunimas:)
Посты: 24
Scritto: 6/06/2012 17:26
O jau suaugę diedai negalvoja apie tokius dalykus, ne vieną pasiūlymą gaunu pasimylėt iš diedų. Kalbėkit, už save.
Посты: 206
Scritto: 6/06/2012 18:33
22 metu ir tokius vejus klausineja..
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/06/2012 08:54
Idomus klausimas, tartum vyro penis pats sau gyvena :) kai rasete, ar supratote, kad norite gyvo zmogaus dalies kuna paliginti su negyvu daiktu ?
Посты: 2012
Scritto: 10/06/2012 18:42
[quote='vaida096']O jau suaugę diedai negalvoja apie tokius dalykus, ne vieną pasiūlymą gaunu pasimylėt iš diedų. Kalbėkit, už save.[/quote]

seselyyy,sulauksi tokiu metu ir ne tai prisigalvosi.bandyki ir viskas bus gerai:).
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/06/2012 11:18
Joo.. Klausimas..

O kas geriau, pūtė ar skarbonkė?[f35]

Šiaip, mieloji, kiekvienam skirtingai. Kam penis, kam bananas, kad baslys.. Išbandyk viską. :) Pamatysi, rasi kas tau atrodys geriausia. Tokių dalykų neapsimoka klausinėti, nes matai kokių atsakymų gali gauti..
Изменено 2012 Июнь 22 11:20
Посты: 1
Scritto: 28/06/2012 00:11
zinoma, kad penis!
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/08/2012 21:26
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
Посты: 169
Scritto: 5/06/2014 15:23
[quote='vaida096']Labas:) Nežinau ar čia mane vasaros saulės spinduliai veikia, bet vis dažniau galvoju apie seksą įvairių rūšių. Skaičiau delfi straipsnyje, kad nuo tų žaisliukų galima užsikrėsti įvairiom ligom. Bet ir nuo nesaugaus sekso galima užsikrėsti. Kai buvau paauglė, bijodavau vaikinų, nes buvau prisiskaičius visokių blogų straipsnių ir diskusijų apie juos, o dabar pati prisileidžiu prie savęs juos. Nežinau, bet man didesnį malonumą kelia vyro penis, nei dirbtinis sex žaisliukas. Sekso, ypač norisi prieš mėnesines, kasdien galvoju apie tai, bet tvardausi. O jums panelės, kas labiausiai sukelia malonumą?[/quote]ar galima reaguot i ivairius pimpokksliu kliedesius ,ar verta sukti galva del rytdienos zaibu...nieks ir niekada nepakeis gyvo ,menisko ,jausmingo ir svelnaus vyrisko penio pavirsiaus savybiu...as tik UZ gyvibinga peni.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/08/2014 15:52
[quote='Trikko']zinoma, kad penis![/quote]

Aš tave sveikinu - taip drąsiai prisipažinti, kad esi gėjus. Ne kiekvienas sugeba :)
...