НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Mergina pasyvoka

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/11/2009 06:40
Seksas tapo visiškai banalus ir neįdomus su drauge (gyvenam kartu, pora apie metus laiko jau). Tenka nuklyst į šoną... Man malonu stebėti kai mergina būna patenkinta, patinka suteikt bent kelis kartus jai orgazmą nesustojus, pažaist su mergina, galbūt kartais net ir oralinį suteikt savo noru. O mano draugė užšoka ant manęs, padaro mane (kitaip net nenori), ir eina miegot. Vieną kartą baigia, daugiau nebenori. Apie oralinį net nėra ką šnekėt, ji gali tai padaryti, bet su didžiausiu nenoru. Menkas malonumas iš to. Aš norėdamas ją patenkint pasisiųlęs esu bet ji kategoriškai atsisako. Kartą pavyko įsisiųlyt, bet daugiau nelabai. Iš pradžių dar pažaisdavom ir t.t., bet dabar visiškai nieko nenori. Kasdiena užšoka, padaro ir wsio. Niekaip nesileidžia bent man ką nors daryt. Visiškai priešinasi, bandau vis bet smurtu gi neimsi. Ji tokia buvo nuo pat pradžių. Aš jai pirmas. Ji manęs net nebetraukia, su ja vos kelis kartus per parą galiu ištempt. O pas kitas merginas nuėjęs galiu tęst visą naktį.. Aš jau kaip ir praradau viltį kažką pakeist, jei jai ką nors rimčiau pradėsiu šnekėt, tai manau dirbtina iš jos pusės veliau viskas pataptų. Ar mes tiesiog nesuderinami ir nebeapsimoka mums tęst? Nuo pat pažinties pradžios būdavo problemų ir man pačiam. Bet mūsų pirmus penkis kartus ji turbūt net orgazmo nepajuto. Nors tęsdavau 2 valandas be sustojimo. Pažintis be ateities ar kaip? Nemanau, kad galimas normalus bendravimas be normalaus sekso.
Ответы (22)
Посты: 418
Scritto: 12/02/2013 22:35
Na jau atleiskit, bet man matyt su teksto suvokimu jau nebe kas...bet aš perskaičius :
Pirma niekaip nesuvokiu kodėl ta mergina pasyvoka, nes: "Kasdiena užšoka, padaro ir wsio. Niekaip nesileidžia bent man ką nors daryt", o, kad neleidžia nieko daugiau daryti, tai gal kažką ne taip darai, gal tiesiog kaip tau atrodo, jai nepatinka.... To pasyvumu nepavadinčiau, gal labiau užsispyrimu... nenorėjimų rasti ko nors daugiau...
Antra: užkliuvo man juodai:"kartais net ir oralinį suteikt savo noru" ....niu nieko sau, o šiaip nėra noro savo noru suteikti???? Tai kam tada išvis kažką suteikinėt per sukastus dantis, juk tai jaučiasi....Manyčiau turėtų būti pirmiausiai noras, o ne darau nes reikia, nes kiti taip daro...
Trečia po viso to mano nesusivokimo tekste manau, kad jūs iki galo normaliai viens kito nepažinę ir progreso, noro tam nėra....galbūt netgi patys savęs nepažįstat, turiu omenyje savo kūno, o nuo to pradžiai reiktų pradėti, nes visi žmonės yra skirtingi, visi į skirtingai reaguojame į skirtingus dirgiklius...
Посты: 2335
Scritto: 13/02/2013 10:04
[quote='']Nuo pat pažinties pradžios būdavo problemų ir man pačiam. Bet mūsų pirmus penkis kartus ji [b]turbūt[/b] net orgazmo nepajuto. [b]Nors tęsdavau 2 valandas be sustojimo[/b][/quote]
Oho koks bėgikas [d11] Vaikine, jei tiek laiko "kankini" merginą, o tu net nesugebi suprasti ar ji pajuto orgazmą ar ne,- laikas pažvelgti į save ir analizuoti, ką darai ne taip.
Посты: 31
Scritto: 22/04/2013 12:27
ko jus ji del tu 2 valandu uzsipuolet? :D ir tai yra realu, tik turi abiem patikt ir kaitaliot tempus :) o jei jaunas sveikas tai kodel ne? sportuojanciam vaikinui 2 valandos nera labai tragiskai daug :) aisku ne kasdiena, bet... :) o del merginos elgesio... daug gali but priezasciu, bet is esmes reik apie tai pakalbet. plius kasdiene rutina ta pati lova, tos pacios preliudijos tikrai atgraso nuo sexo :) emociju trukumas ir jauduliuko nebuvimas irgi :) tai tampa prievole :) kad jinai atsisako tavo glamoniu, tai arba jai ju is taves tiesiog nereik, nes ji ir taip, kad tu butum laimingas, su tavim kasdien mylisi. arba tu tiesiog nemoki to daryt... merginos nedrista daznai pasakyt, kad vaikinas kazko nemoka, todel jos to tiesiog vengia...juk yra izeidziu vaikinu, kurie oj kaip cia taip, as nemoku??? tu pati lenta!!! :D vienintele jum iseitis pasneketi.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/06/2015 20:44
Teisingas mintis kolegos desto. Manau beda tavyje. Tavo glamones merginai nepatinka, o nenoredama izeisti nieko nesako. Manau gali kelis kartus ja atstumti ir jojimo treniruotes nutraukti, bet daugiau labai svelniai bet rimtai apie tai pasneketi. Jeigu ji nori buti su tavimi supras, pasipasakos ir atskleis savo fantazijas. Taip pat ismokys ja glamoneti. Klausuk jos ir tada viskas bus gerai.
Посты: 2
Scritto: 1/07/2015 22:20
nu jo gali buti [f85]
Посты: 1
Scritto: 3/04/2020 07:11
Jeigu mergina medinė, tai greičiausiai turi kompleksų.Žiūrint iš psichologinės pusės galima tikėtis kastracijos komplekso nukrypimų vaikystėje, neleidžia vyruj dominuoti , reikėtų atsižvelgti ir kokioje šeimyninėje aplinkoje augo. Jeigu mergina tikrai patina ir nori skirti tam laiko tai sìūlyčiau paskaityt "Sigmund Freud - psichoanalizės įvadas". Jei ne kopustas ant galvos tai su knygos pagalba ir kalbėjimas apie vaikystę tikrai išgelbės. Kaip bebūtų reikia apie problemas lovoje kalbėtis atvirai ir garsiai.
Посты: 16
Scritto: 17/06/2020 21:45
Gal jau mesk tu ja :D
...