НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Nudizmas pirtyje

Посты: 431
Scritto: 11/03/2013 10:10
Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?
Ответы (217)
« 1 ... 7 8 9 ... 15 »
Посты: 237
Scritto: 15/03/2013 15:47
Priklausomai nuo aprangos gali paslėpt celiulitą, išvirtusį pilvą, mažą/didelį penį, nukarusias krūtis, nesimetriškas lytines lūpas ir t.t. Gražu ar negražu yra skonio reikalas, man gražu. :)
Изменено 2013 Март 15 15:48
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/03/2013 15:48
celiulitą ir išvirtusį pilvą paslėpsi nebent naro kostiumu :) visa kita priklauso nuo žmogaus požiūrio ir norų.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/03/2013 16:00
[quote='Iksiukai']Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?[/quote]

Keistai parašėte: "sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti." Kaip tik suaugę ir turi daugiausiai Š...galvoje, kuris juos ir supainioja.

Nusirengi ar nenusirengi pirtyje yra kultūrinis reiškinys, vėliau transformavęsis į baimes, gėda, kompleksus, kai kas pavadino noras/nenoras. Mano bobutės jaunystėje buvo net nesuvokiama kaip galima švarintis pirtyje su baltiniais ar, tokiais išmyslais kaip maudymukai. Taip, bendrų abiejų lyčių "pirtinimasis" nebuvo priimtinas, o jei ir toleruojamas tai itin siaurame rate. (Nors kitose kultūrose tai buvo ir yra norma. Atvykėlis su maudomu kostiumu išjuokiamas, rodomi tam tikri ženklai. Tuomet arba pasišalini iš pirties apskritai arba priimi tos kultūros taisykles). Tačiau mūsuose, kai moterys ir vyrai pradėjo "švarintis" kartu ir tai tapo pramoga, o ne būtinybė, bet vis dar nuogumas nebuvo įprastas reiškinys ir žadino erotinę vaizduotę, tada atsirado ir priemonės pridengti savo lytį: neprovokuoti ir nebūti išprovokuotiems seksui. Kas čia keisto, kad ir keičiantis po truputį požiūriui (kai kurių entuziastų dėka) ir kalbant apie nuogo kūno aseksualumą, atsiranda tokių, kurie tuo visiškai netiki. Aš dažnai tuo netikiu ir riba skirianti nuogą seksualų kūną nuo aseksualaus yra labai reliatyvi.
Посты: 237
Scritto: 15/03/2013 16:16
[quote='Lara']Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?

Keistai parašėte: "sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti." Kaip tik suaugę ir turi daugiausiai Š...galvoje, kuris juos ir supainioja.

Nusirengi ar nenusirengi pirtyje yra kultūrinis reiškinys, vėliau transformavęsis į baimes, gėda, kompleksus, kai kas pavadino noras/nenoras. Mano bobutės jaunystėje buvo net nesuvokiama kaip galima švarintis pirtyje su baltiniais ar, tokiais išmyslais kaip maudymukai. Taip, bendrų abiejų lyčių "pirtinimasis" nebuvo priimtinas, o jei ir toleruojamas tai itin siaurame rate. (Nors kitose kultūrose tai buvo ir yra norma. Atvykėlis su maudomu kostiumu išjuokiamas, rodomi tam tikri ženklai. Tuomet arba pasišalini iš pirties apskritai arba priimi tos kultūros taisykles). Tačiau mūsuose, kai moterys ir vyrai pradėjo "švarintis" kartu ir tai tapo pramoga, o ne būtinybė, bet vis dar nuogumas nebuvo įprastas reiškinys ir žadino erotinę vaizduotę, tada atsirado ir priemonės pridengti savo lytį: neprovokuoti ir nebūti išprovokuotiems seksui. Kas čia keisto, kad ir keičiantis po truputį požiūriui (kai kurių entuziastų dėka) ir kalbant apie nuogo kūno aseksualumą, atsiranda tokių, kurie tuo visiškai netiki. Aš dažnai tuo netikiu ir riba skirianti nuogą seksualų kūną nuo aseksualaus yra labai reliatyvi.[/quote]
Mhm, būtent
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/03/2013 23:19
neskaiciau as viso to meslo per en puslapiu bet permetus akimis kieno buvo rasoma tai nerealiai atrodo kaip zmones sitaip inirtingai megina ibrukt nuomone savo kitiem del maudymuku ir tt :D:D atrodo kad cia jie vieninteliai staiga ir netiketai atrado tokius dalykus kaip nusirengimas pries einant i pirti :D koki jus cia brieda meginat isudyt visuomenej tai taip ir nesupratau.. ejo zmones ir eis tiek su ranksluosciais prisidenge tiek su maudymukais ;) asmeniskai as nenoreciau viesose pirtyse matyt apzelusiom putem sedinciu tetu :) beje, reiktu skirti kur pirtis yra daroma savam rate tarp tam tikru zmoniu ratelio nedidelio ar didelio ir pirtis kursios yra viesos :) ir dar daug aspektu :) neikertu tos nuomones brukimo apie visokias sintetikas ir panasu mesla :) sintetikai isvengt tik turek pinigelio ir nusipirksi tokiu maudymo kostiumeliu ar kelnaiciu kad nekiekvienas dar tiek uz masina sumokejes yra :D bet anyway
pezekit dar 8 psl i prieki :D
Посты: 2012
Scritto: 15/03/2013 23:37
[quote='nePatikimas']neskaiciau as viso to meslo per en puslapiu bet permetus akimis kieno buvo rasoma tai nerealiai atrodo kaip zmones sitaip inirtingai megina ibrukt nuomone savo kitiem del maudymuku ir tt :D:D atrodo kad cia jie vieninteliai staiga ir netiketai atrado tokius dalykus kaip nusirengimas pries einant i pirti :D koki jus cia brieda meginat isudyt visuomenej tai taip ir nesupratau.. ejo zmones ir eis tiek su ranksluosciais prisidenge tiek su maudymukais ;) asmeniskai as nenoreciau viesose pirtyse matyt apzelusiom putem sedinciu tetu :) beje, reiktu skirti kur pirtis yra daroma savam rate tarp tam tikru zmoniu ratelio nedidelio ar didelio ir pirtis kursios yra viesos :) ir dar daug aspektu :) neikertu tos nuomones brukimo apie visokias sintetikas ir panasu mesla :) sintetikai isvengt tik turek pinigelio ir nusipirksi tokiu maudymo kostiumeliu ar kelnaiciu kad nekiekvienas dar tiek uz masina sumokejes yra :D bet anyway
pezekit dar 8 psl i prieki :D[/quote]

sakai neskaitei:),bet atsakei:).
Посты: 2012
Scritto: 16/03/2013 08:46
[quote='Keila']Todėl, kad tai yra visiškai nereikšminga. Jei žmogus gėdytųsi savo kūno, jis visai neitų į pirtį, nes maudymosi kostiumėlis nieko nepaslepia. Man visiškai nuogas kūnas neatrodo estetiškai, net ir pats tobuliausias kūnas visiškai nuogas man nėra gražus. Tačiau aš neprieštarauju, jei privačioje pirtyje žmonės yra nuogi. Kita vertus man daug patogiau su liemenėle prilaikančia mano krūtis, ir man labai gražu kaip maudymosi kelnaitės įrėmina mano užpakaliuką.[/quote]

sujaudinai puse tautos:)
Посты: 431
Scritto: 16/03/2013 19:37
Viena priezastis jau yra. Suprantame, kaip gali nusiimti maudymosi kostiumeli kuris kainuoja brangiau uz automobili. Su automobiliu i garine neilysi, o va su prabangiu maudymosi kostiumeliu is karto pirtyje savo verte pakeli :) :)
Посты: 12
Scritto: 16/03/2013 20:45
[quote='Keila']Googlinau googlinau, bet niekaip neradau atsakymo - kodėl į pirtį negalima eiti su sintetiniu maudymuku? Radau tokį argumentą, kad sintetika neva garuoja pirtyje, tačiau kiek prisimenu iš fizikos kurso, kietųjų medžiagų garavimo temperatūra paprastai būna aukštesnė nei lydymosi. O apie išsilydžiusius sintetinisu maudymukus pirtyje neteko girdėti.[/quote]



Labai paprastas atsakymas dėl maudimukų pirtyje. Nėra labai svarbu ar jis sintetinis ar ne. Paprasčiausiai pirtyje ikaista visas kūnas. Išėjus iš pirties dažniausiai mėgstama apsipilti šaltu vandeniu ar įšokti į kokį nors vandens telkinį. Po šitos procedūros kūnas lieka pakankamai įkaitęs , o visi maudimukai atšalę. Va ir būdami pakankamai šalti, lyginant su aplinkos temperatūra, šaldo pačias jautriausias vietas. Tiesiog tai yra puiki profilaktinė priemonė jei nori uždegimo. Jei jau baidotės nuogo kūno geriau naudoti laisvus uždangalus (ar rankšluostis, ar speciali prijuoste, ar šiaip paklodė...) tokios priemonės ir pridengs tai ko nenorit rodyti ir koncentruotai nešaldys jautrių vietų.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/03/2013 21:53
Taigi, jei neapsipylinėji šaltu vandeniu, viskas su maudymukais yra ok. Ir aš nesibaidau nuogo kūno, kai dėl nuogumo yra susitariama - pvz., privačioje pirtyje, namuose ar panašiose ne viešose vietose. Kita vertus, jei eičiau tiesiog į pirtį, o ten lakstytų nuogi diedukai ir bobutės, man tai visiškai nepatiktų.
Изменено 2013 Март 16 21:55
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/03/2013 01:37
pirtys zjbys :D ypac kai akiu ner kur det, kai aplink tiek visko kabancio :D:D:D
Посты: 431
Scritto: 17/03/2013 06:57
Cia isvardinta tik dalis priezasciu del ko garineje reikia nusimti rubus. Sveikoje pirtyje ne i nuoguma reikia koncentruotis, o i nauda sveikaitai ir gaunama malonuma. Priepirtyje sedi taip kaip kam patogiau ir labiau priimtina.
Kas liecia diedukus ir bobutes, tai 50-meciu pirtininku kunai daznai atrodo zymiai geriau nei savimi nesirupinanciu 30-meciu. Jau nekalbant apie sveikata ir savijauta :) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/03/2013 11:06
daktaru net ir cia rast galima :D:D:D pradzioj apie viena sneka, o paskui jau vel apie kita :) apsispreskit ka irodyt cia norit :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/03/2013 11:22
[quote='Iksiukai']Viena priezastis jau yra. Suprantame, kaip gali nusiimti maudymosi kostiumeli kuris kainuoja brangiau uz automobili. Su automobiliu i garine neilysi, o va su prabangiu maudymosi kostiumeliu is karto pirtyje savo verte pakeli :) :)[/quote]
Kaip vargetoms rūpi pinigai, taip beverčiams individams - vertė, nes tik tokie individai sakinį "man patinka kai mano krūtis prilaikomos ir kaip maudymosi kelnaitės įrėmina mano užpakaliuką" gali interpretuoti "su prabangiu maudymosi kostiumeliu is karto pirtyje savo verte pakeli". Iksiukai, vertė ne maudymkėmis matuojama, pirtininkai jūs pirtininkai :DDD
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 17/03/2013 16:14
manau dauguma varzosi apsinuoginti del to kad mazai prisiziuri save merginos gal bus plaukuotom kojom vyrukas nusidepiliaves bikini zona, ka pagalvos kiti
...