НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Patarimai nepatyrusiam :)

Посты: 11
Scritto: 11/06/2013 21:12
Sveikos mergaitės, moterys bei merginos :)
Taip jau susiklostė gyvenime, kad būdamas 24 metų esu dar nebučiuotas. Daugiausia ką esu pasiekęs tai suskaičiuočiau ant vienos rankos pirštų kiek kartų esu apkabinęs merginą :) Esu kuklus vyrukas, užaugau vienatėve galima sakyt, galbūt iš to visa tai ir išsivystė. Mokslus baigiau gerais pažymiais, matyt ne durnas, darbą susiradau nesunkiai, bet va turiu tą baimę moterim ir jau kompleksą baisinį įsivariau. Draugai taip pat juokiasi, kai paklausia kaip sekasi... Kažkaip kai reikia eit kalbėt su mergina, tai visas ant tiek drebu, kad stiklinės nulaikyt negaliu, tuo pačiu ir pokalbis neivyksta. Po klubus lakstyt kažkaip ir nelabai patinka, nejauku man ten. Ps, gyvenu Kaune. Internetinėse pažintyse po klausimo apie mano patirtį visada būnu nurašytas (nors atrodo neesu savanaudis ir stengčiausi dėl partnerės), o meluot tikrai nemoku, tad niekada nesakau, jog aš ten kažkos ale labai kietas, vistiek yla išlys iš maišo.
Vat klausimas jums, kaip moterys iš šalies žiūri į tokius vaikinus (o gal aš čia vienetinis toks) ir ką patartumėt iš savo pusės, kaip nugalėt tokias baimes, kokio tipo moters patartumėt geriau ieškoti tokiam kaip aš? O gal ir vyrukai iš savo pusės ką patart galėtų :) Apie moteris esu perskaitęs begalo daug straipsnių, bet jie nė kiek nepadeda... Padėtų betkokie patarimai į tą pusę :)
Ačiū jums ;)
Ответы (38)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/06/2013 00:37
As ne mergina, bet pasakysiu. Stenkis bendarut su merginomis, bet kur parduotuvej, gatvej, pievoj, miske, lauke ir t.t :) Svarbu neturek jokiu pasaliniu minciu ir niekad nevertink merginos pries eidamas. Tiesiog nesirink, snekek ir tiek. Apie ora, sunis, batus, kelio gali klausti arba kur Kaune santaka :D, zodziu svarbu bendrauti taip atsipalaiduosi ir igausi patirties ir pamatysi viskas bus sauniai ir gerai! Tikiuosi pameginsi! :)
Посты: 2012
Scritto: 12/06/2013 12:10
[quote='Santino']As ne mergina, bet pasakysiu. Stenkis bendarut su merginomis, bet kur parduotuvej, gatvej, pievoj, miske, lauke ir t.t :) Svarbu neturek jokiu pasaliniu minciu ir niekad nevertink merginos pries eidamas. Tiesiog nesirink, snekek ir tiek. Apie ora, sunis, batus, kelio gali klausti arba kur Kaune santaka :D, zodziu svarbu bendrauti taip atsipalaiduosi ir igausi patirties ir pamatysi viskas bus sauniai ir gerai! Tikiuosi pameginsi! :)[/quote]

geriau ir nepatarsi:),daryk klaidas ir nenusiminki,viskas bus gerai:)
Посты: 11
Scritto: 12/06/2013 13:44
Dėkui :) Na reikės pabandyt, jei panika nepaims viršaus :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/06/2013 14:39
hmm....ir kodel as itariu cia klasta... Gal per daug itarus esu, nezinau.. Sorry, jei klystu. Bet as cia izvelgiu jau senai nuvalkiota ir labai neveiksminga metoda, sukelti gailesti ir tiketis vyresnes moters - mokytojos. Jauciu, jei paklaustume sio zmogaus kokios jam moterys patinka, gautume atsakyma butent toki "Patyrusios, drasios ir panasiai"
Посты: 2335
Scritto: 12/06/2013 15:13
Berniokazs, o tau ne px? Tegul kabinasi vyriokas į gyvenimą. O kokiais metodais - čia jo reikalas [f85]
Посты: 11
Scritto: 12/06/2013 15:20
[quote='berniokazs']hmm....ir kodel as itariu cia klasta... Gal per daug itarus esu, nezinau.. Sorry, jei klystu. Bet as cia izvelgiu jau senai nuvalkiota ir labai neveiksminga metoda, sukelti gailesti ir tiketis vyresnes moters - mokytojos. Jauciu, jei paklaustume sio zmogaus kokios jam moterys patinka, gautume atsakyma butent toki "Patyrusios, drasios ir panasiai"[/quote]

na nereikia taip piktai, prašau tik draugiško patarimo :) neieškau meilės iš gailesčio ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/06/2013 16:02
gal ir px kaip, tik is savo cia buvimo jau apie 5-6 metus patirties ir ivairiu metodu isbandymo galiu pastebeti, jog sis budas nebus veiksmingas.. Draugiskas patarimas butu bandyti sugalvoti nauja metoda,..
Посты: 2335
Scritto: 12/06/2013 16:07
Seksas iš gailesčio - bullshit.
Посты: 2012
Scritto: 12/06/2013 16:23
[quote='berniokazs']gal ir px kaip, tik is savo cia buvimo jau apie 5-6 metus patirties ir ivairiu metodu isbandymo galiu pastebeti, jog sis budas nebus veiksmingas.. Draugiskas patarimas butu bandyti sugalvoti nauja metoda,..[/quote]

jau 6 meteliai:),ir kaip sekas organizuot:).oi pasiprasau gyvuot:)
Посты: 2012
Scritto: 12/06/2013 16:24
[quote='kuklus_as']Dėkui :) Na reikės pabandyt, jei panika nepaims viršaus :)[/quote]

jei panikuosi nestoves:)
Посты: 21
Scritto: 12/06/2013 18:13
jei tai ne "fake'as", aš tau šiek tiek pavydžiu. Turi šansą normaliam, blaiviam pirmam kartui ;)
Посты: 11
Scritto: 12/06/2013 19:35
[quote='sermuksnislukas']jei tai ne "fake'as", aš tau šiek tiek pavydžiu. Turi šansą normaliam, blaiviam pirmam kartui ;)[/quote]
Tai tikrai ne feikas, aš nežinau kodėl čia kaikurie taip galvoja. Nejau ant tiek neįtikėtinai atrodo? :)
Изменено 2013 Июнь 12 19:38
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/06/2013 19:52
patarimas papist kokia monic ar tai barbie_girl- sio portalo zvaigzdes kurios intensyviai gieda kokios jos profes, bet niekas ju nepisa.. ir busi toks patyres, kad tau kiti net pavydes :D
Посты: 36
Scritto: 12/06/2013 21:57
[quote='Santino']As ne mergina, bet pasakysiu. Stenkis bendarut su merginomis, bet kur parduotuvej, gatvej, pievoj, miske, lauke ir t.t :) Svarbu neturek jokiu pasaliniu minciu ir niekad nevertink merginos pries eidamas. Tiesiog nesirink, snekek ir tiek. Apie ora, sunis, batus, kelio gali klausti arba kur Kaune santaka :D, zodziu svarbu bendrauti taip atsipalaiduosi ir igausi patirties ir pamatysi viskas bus sauniai ir gerai! Tikiuosi pameginsi! :)[/quote]
Labai geras patarimas - nebūtina pradėt bendraut nuo "Olia lia pupyčių", pradėk nuo visiškai nereikšmingų mažmožių,-pvz paklausti kiek valandų kaimynės, arba pasiteirauti apie prekės kokybę kasininkės parduotuvėje...ir po truputėlį, po truputėlį judėt į priekį :)
Посты: 11
Scritto: 13/06/2013 17:58
[quote='Sonetana']As ne mergina, bet pasakysiu. Stenkis bendarut su merginomis, bet kur parduotuvej, gatvej, pievoj, miske, lauke ir t.t :) Svarbu neturek jokiu pasaliniu minciu ir niekad nevertink merginos pries eidamas. Tiesiog nesirink, snekek ir tiek. Apie ora, sunis, batus, kelio gali klausti arba kur Kaune santaka :D, zodziu svarbu bendrauti taip atsipalaiduosi ir igausi patirties ir pamatysi viskas bus sauniai ir gerai! Tikiuosi pameginsi! :)
Labai geras patarimas - nebūtina pradėt bendraut nuo "Olia lia pupyčių", pradėk nuo visiškai nereikšmingų mažmožių,-pvz paklausti kiek valandų kaimynės, arba pasiteirauti apie prekės kokybę kasininkės parduotuvėje...ir po truputėlį, po truputėlį judėt į priekį :)[/quote]
Dėkui ;)
...