НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Vakarėliai, jų kaina ir kokybė

Посты: 431
Scritto: 2/10/2013 15:04
Ar įmanoma už ypač mažą kainą suorganizuoti vakarėlį, kuriame jo dalyviai jaustųsi patogiai ir išsivežtu gerus prisiminimus?
Ką mes tikimės gauti mokėdami daugiau ir ar to reikia geram vakarėliui?
Ответы (197)
« 1 ... 4 5 6 ... 14 »
Посты: 55
Scritto: 3/10/2013 13:31
[quote='erotomanas']Gincia - tu neteisus! Nei viename vakarėlyje nepavyko išleisti mažiau kaip 50 lt. už maistą ir gėrimus. Nebent jūs samagoną vartojate, pirktą iš kaimo dieduko ir vaisiai bei kitos konservuotos gėrybės iš uošvienės sodo...[/quote]


visiskai pritariu tau, erotomanai. nesuprantu, kaip galima isleisti tik 30 lt. maistui ir gerimams, jei 0.5 brendzio tik per akcija kainuoja 19.99lt. (ir tai jis bus toks kurio nelabai noresis gerti) dar neteko matyti, kad kas atsivestu tik 100g. ar koki pradeta buteli :) ir vaisiai su konservuotom darzovem tinka tik prie samagono :) taip, kad 30 lt. isleisti vaisems pries vakareli yra nerealu.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 13:39
[quote='Keila']Koreliacija yra priežąstinis ryšys tarp dviejų kintamųjų. Tavo asmeninės sąnaudos koreliuoja su tavo dalyvavimu vakarėlyje, bet ne su sodybos ir pirties kaina. T.y. tavo asmeninės sąnaudos įtakoja tavo dalyvavimą, bet ne sodybos kainą - kad ir kokios didelės tavo išlaidos maistui ir kelionei, sodyba nuo to neatpigs. Todėl naudok tą žodį kiek tik nori, bet tik žinok jo reikšmę. Todėl man ir keista, kad temoje apie vakarėlių kainą tu pradėjai temą apie tavo asmeninį biudžetą.[/quote]

Zek, tu moki labai daug protingu zodziu - sita as supratau. Pesiotis siandien su tavim neidomu - uzstrigai ties savo koreliacijom ir suki ta pacia subraizyta plokstele. As tau paskutini karta, be jokiu "koreliaciju", zmogiska kalba atsakysiu i temos klausima apie kaina - man popik, kiek organizatoriams kainuoja sodyba vakareliui ir kitos atrakcijos, kaip ir jiems popik, kokie bus mano dalyvavimo vakarelyje kastai. Mane bendra suma, isleista tusui, tenkina arba yra per didele - nuo to priklauso, dalyvauju as, ar ne. Jeigu ta kaina netinka daugumai - vakarelis neivyksta. Viskas. Taskas. Jokiu navarotu, koreliaciju ir kitokiu -aciju. Geros dienos:)
Посты: 2012
Scritto: 3/10/2013 13:39
[quote='erotomanas']Gincia Gincia... negi man tave mokinti. Iš moterų imk po červoncą. Daugelis iš jų su malonumu sumokės, o kitos atgaus tai iš savo poros, su kuria atvažiuos. O tu liksi bent ne minuse [f43] Tada įsipieši į 50 lt vyrui. Taigi: bilietas+gerimai ir maistas - 100 lt. O tai tinkama kaina daugumai paprastai kaimo sodybai savaitgaliui per naktį.
Kas dėl kelionės kaštų. Juk galima susitarti ir nevažiuoti visiems skirtingu transportu iš kitų miestų. Juk ir smagiau kartu, kelionė neprailgsta.[/quote]

e 50,tai tik uz pirti su kubilu:),visa kita galit vezti kg.mes antra saldytuva turim[f43].gera mintis:) klausiu Moteriskiu uz kuri mokesi:)(kad dalyvautum) 10lt,vyro kad atsiduotu[f43]supazindinu uz 20,o kaip bus ne musu reikalas,babkes surinktos[f43][f43]
Посты: 2012
Scritto: 3/10/2013 13:52
[quote='saksa']Gincia - tu neteisus! Nei viename vakarėlyje nepavyko išleisti mažiau kaip 50 lt. už maistą ir gėrimus. Nebent jūs samagoną vartojate, pirktą iš kaimo dieduko ir vaisiai bei kitos konservuotos gėrybės iš uošvienės sodo...


visiskai pritariu tau, erotomanai. nesuprantu, kaip galima isleisti tik 30 lt. maistui ir gerimams, jei 0.5 brendzio tik per akcija kainuoja 19.99lt. (ir tai jis bus toks kurio nelabai noresis gerti) dar neteko matyti, kad kas atsivestu tik 100g. ar koki pradeta buteli :) ir vaisiai su konservuotom darzovem tinka tik prie samagono :) taip, kad 30 lt. isleisti vaisems pries vakareli yra nerealu.[/quote]


suklydau,apytiksliai parasiau,ne as perku.pamastykim realiai kai visi susirinktu vienu metu(atveze uz 30)stalas butu pilnas,ar ne taip?,bet jai vesit daugiau mes nesupyksim:),bobas laukia jusu skanestu[f85]
Посты: 148
Scritto: 3/10/2013 14:01
Gincia, man butu geda dejuoti bel to, kad po vakarelio tavo suo nesueda likusio maisto, bent nesiskelbk, tai nepagarba dalyvavusiems pas tave vakarely,, o jei lieka daug maisto, atiduok i Carita, uz tai tau dar pedekos, bet buk geras nesumenkink zmoniu kurie buna pas tave vakarely
Посты: 2335
Scritto: 3/10/2013 14:05
[quote='Gincia_balamutas']

...gera mintis:) klausiu Moteriskiu uz kuri mokesi:)(kad dalyvautum) 10lt,vyro kad atsiduotu[f43]supazindinu uz 20,o kaip bus ne musu reikalas,babkes surinktos[f43][f43][/quote]
Jeigu vyras nesijaučia užtikrintas, kad sugundys moterį - nėra ko jam važiuoti į tokio formato vakarėlius. O jeigu nori laimingos pabaigos, nesvarbu ar jis moka bendrauti ar ne - tokiam galima pasiūlyti samdytas mergaites, bet tada vakarėlio kaina bus 50x10.
Посты: 55
Scritto: 3/10/2013 14:07
[quote='erotomanas']

...gera mintis:) klausiu Moteriskiu uz kuri mokesi:)(kad dalyvautum) 10lt,vyro kad atsiduotu[f43]supazindinu uz 20,o kaip bus ne musu reikalas,babkes surinktos[f43][f43]
Jeigu vyras nesijaučia užtikrintas, kad sugundys moterį - nėra ko jam važiuoti į tokio formato vakarėlius. O jeigu nori laimingos pabaigos, nesvarbu ar jis moka bendrauti ar ne - tokiam galima pasiūlyti samdytas mergaites, bet tada vakarėlio kaina bus 50x10.[/quote]


mergaites galima ir prie stoties uz cebureka tokiems paieskoti [f43]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 14:12
saksa-sesut galiu informuoti, prie stoties mergaites jau uz cebureka nerasi bent vln... ten dabar tokios vaiksto kad ogogo, na kitaip tariant naujokes, pamaina pasikeite ... [f73] gandai tokie sklinda,.... bet kokybe sake ziauri... tai manau normalus tikri vyrai nepagailes nei vaisiu nei pinigiuku tamkad smagiai ir ar su pabaiga ar be jos, bet draugiskai praleisti laika,.. pavyzdys akivaizdus buvo
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 14:15
[quote='muduabu2']
Zek, tu moki labai daug protingu zodziu - sita as supratau. Pesiotis siandien su tavim neidomu - uzstrigai ties savo koreliacijom ir suki ta pacia subraizyta plokstele. As tau paskutini karta, be jokiu "koreliaciju", zmogiska kalba atsakysiu i temos klausima apie kaina - man popik, kiek organizatoriams kainuoja sodyba vakareliui ir kitos atrakcijos, kaip ir jiems popik, kokie bus mano dalyvavimo vakarelyje kastai. Mane bendra suma, isleista tusui, tenkina arba yra per didele - nuo to priklauso, dalyvauju as, ar ne. Jeigu ta kaina netinka daugumai - vakarelis neivyksta. Viskas. Taskas. Jokiu navarotu, koreliaciju ir kitokiu -aciju. Geros dienos:)[/quote]
Tai ar organizatorių bėdos, kad mažai uždirbi? Ne, ne organizatorių. Tai kam čia pradėjai bėdavotis? Nori vakarėlio palapinėje su pigiausia degtine - tavo teisė rinktis.
Посты: 55
Scritto: 3/10/2013 14:16
[quote='satijukas']saksa-sesut galiu informuoti, prie stoties mergaites jau uz cebureka nerasi bent vln... ten dabar tokios vaiksto kad ogogo, na kitaip tariant naujokes, pamaina pasikeite ... [f73] gandai tokie sklinda,.... bet kokybe sake ziauri... tai manau normalus tikri vyrai nepagailes nei vaisiu nei pinigiuku tamkad smagiai ir ar su pabaiga ar be jos, bet draugiskai praleisti laika,.. pavyzdys akivaizdus buvo[/quote]


negi jos taip pabrango? [d11]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 14:19
[quote='saksa']saksa-sesut galiu informuoti, prie stoties mergaites jau uz cebureka nerasi bent vln... ten dabar tokios vaiksto kad ogogo, na kitaip tariant naujokes, pamaina pasikeite ... [f73] gandai tokie sklinda,.... bet kokybe sake ziauri... tai manau normalus tikri vyrai nepagailes nei vaisiu nei pinigiuku tamkad smagiai ir ar su pabaiga ar be jos, bet draugiskai praleisti laika,.. pavyzdys akivaizdus buvo


negi jos taip pabrango? [d11][/quote]










na teko girdeti kad pakilo ju kainos [f10]net juokjas paeme ,jo kokybiskos bacilos gaunas aukstos kokybes[f70]
Посты: 2012
Scritto: 3/10/2013 14:24
[quote='SexBaroniene']Gincia, man butu geda dejuoti bel to, kad po vakarelio tavo suo nesueda likusio maisto, bent nesiskelbk, tai nepagarba dalyvavusiems pas tave vakarely,, o jei lieka daug maisto, atiduok i Carita, uz tai tau dar pedekos, bet buk geras nesumenkink zmoniu kurie buna pas tave vakarely[/quote]

geda ar dejuoti[f43],as keikejus,kai kroviau in bazine[f43].Dar kart sakom vezam po truputi:).o jei norit musu boba pamaitint:)prasom:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 14:26
[quote='Keila']
Zek, tu moki labai daug protingu zodziu - sita as supratau. Pesiotis siandien su tavim neidomu - uzstrigai ties savo koreliacijom ir suki ta pacia subraizyta plokstele. As tau paskutini karta, be jokiu "koreliaciju", zmogiska kalba atsakysiu i temos klausima apie kaina - man popik, kiek organizatoriams kainuoja sodyba vakareliui ir kitos atrakcijos, kaip ir jiems popik, kokie bus mano dalyvavimo vakarelyje kastai. Mane bendra suma, isleista tusui, tenkina arba yra per didele - nuo to priklauso, dalyvauju as, ar ne. Jeigu ta kaina netinka daugumai - vakarelis neivyksta. Viskas. Taskas. Jokiu navarotu, koreliaciju ir kitokiu -aciju. Geros dienos:)
Tai ar organizatorių bėdos, kad mažai uždirbi? Ne, ne organizatorių. Tai kam čia pradėjai bėdavotis? Nori vakarėlio palapinėje su pigiausia degtine - tavo teisė rinktis.[/quote]

Kad vienas is tavo hobi - pasitaskyt s..ais eteryje, as jau pastebejau. Deja, su manim sitas variantas neisdegs, imk kita auka:) Dar karta - geros dienos:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/10/2013 14:32
[quote='muduabu2']
Kad vienas is tavo hobi - pasitaskyt s..ais eteryje, as jau pastebejau. Deja, su manim sitas variantas neisdegs, imk kita auka:) Dar karta - geros dienos:)[/quote]
Niekas nieko ir nedegina, bet čia ne bėdų turgus, o diskusija apie kainą ir kokybę.
Посты: 55
Scritto: 3/10/2013 14:32
[quote='Gincia_balamutas']Gincia, man butu geda dejuoti bel to, kad po vakarelio tavo suo nesueda likusio maisto, bent nesiskelbk, tai nepagarba dalyvavusiems pas tave vakarely,, o jei lieka daug maisto, atiduok i Carita, uz tai tau dar pedekos, bet buk geras nesumenkink zmoniu kurie buna pas tave vakarely

geda ar dejuoti[f43],as keikejus,kai kroviau in bazine[f43].Dar kart sakom vezam po truputi:).o jei norit musu boba pamaitint:)prasom:)[/quote]

reikejo visiems pusryciams jas iskepti, ir butu nereikeje keiktis [f43] o dabar norejai viska sau susigriebti ir verksleni, kad tipo buvo sunku [d11]
...