НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

orgazmo poreikis

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/03/2014 12:05
Norėčiau paklausti merginų, patiriančių orgazmą, kaip dažnai jums norisi sekso? Pati metai kaip gyvenu lytinį gyvenimą, orgazmo nėkart nepatyriau, kuo toliau, tuo ir malonumą mažesnį jaučiu, na bet sekso vis vien dažnai norisi. Jeigu patirčiau orgazmą, turbūt jo norėčiau dar dažniau. Žinau, kad būna, kurioms norisi 2-3 k per savaitę, bet jeigu pavyksta patirti orgazmą, negi neturėtų norėtis to dažniau? Ir kaip išvis gali nesinorėti sekso, jei žinai, jog laukia orgazmas?
Ответы (24)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2014 20:54
[i]2belioza: [/i] nebandei jam užtvot į marmūzę sekso metu ? Šiaip ką paskaičiau iš tavo pusės, pabandyk padominuoti. Manau dauguma mūsų turi tam tikrus nepajudinamus in action pozicijų standartus/ fokusus sekse, baisiai susikoncentruojam į savo bibius ir pamirštam partneres.
Посты: 2335
Scritto: 3/03/2014 21:15
Moters orgazmo pasiekime (jei ai ne masturbacija) dalyvauja ir vyras, todėl pasisakysiu. Partneris labai svarbu, bet pačiai merginai reiktų tiesiog mėgautis pačiu seksu ir neapkrauti smegenų galvojimais, o kada gi tas orgazmas, nu kada... Kuo daugiau galvosi, tuo labiau tai atitolinsi, o partneriui bus vis sunkiau susilaikyti nuo savojo orgazmo, kad moterį privesti prie viršūnės.
Jei vyras nepamiršo preliudijos ir Ji yra pakankamai susijaudinusi,- orgazmą gali pasiekti ir per kelias minutes. Čia jau individualu kiekvienai. Bet, nesureikšmink to orgazmo, o patyrusi paprastą orgazmą, patirsi ir daug kitokių, daug stipresnių ateityje, kai pažinsi savo kūną labiau. Norint pačiai pasiekti greičiau, turi nukreipti savo partnerį (jei jis dar neišmoko skaityti tavo kūno) tinkama linkme, o tam reikia pačiai pastudijuoti ir pažinti savo kūną.
Moters orgazmas yra daug stipresnis už vyro ir ilgiau trunkantis, o kai vyras, matys ir savo kūnu jaus partnerės ekstazę,- pats išgyvens papildomą dvasinį pasitenkinimą ir kiekvieną sekantį kartą norės tai pakartoti.
Изменено 2014 Март 3 21:17
Посты: 112
Scritto: 5/03/2014 00:18
[quote='raganeleee']jei cia esu bunu kurva,o tavo zmona irgi kurva nes cia yra,tai gal namie pirma sutvarkyk kurvyna,o tada jau kitur..............[/quote]
eiktu pelkiu vanda
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/03/2014 18:21
labas.. vakaras perskaičiau įdomių pasakymų ir pakankamai kvailų nupezejimų ypač vyru tarpe[f43] o tau patarčiau ir toliau daryti ant viršaus, bet prieš vyro pabaigą lai jis pas stimuliuoja klitorį, manau tikrai tas orgazmas bus abiem kartu. tai truputi sunkoka bet galima padaryti. sėkmės
Посты: 20
Scritto: 5/03/2014 18:35
Nėra sekso be orgazmo . reikia tik mokėt jį suteikt
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 7/03/2014 18:47
Mano vaikinas žino, kad nepatiriu orgazmo, nevaidinu jo. Kai jis pats jau artėja prie orgazmo ir baigia, tuo metu ir man būna didžiausias kaifas, na bet ne orgazmas. Pvz jam po orgazmo reikia kiek laiko atsigauti, o aš kaip niekur nieko. Nesam kalbėję apie tai, kaip jis jaučiasi, jog jam nepavyksta man jo suteikti. Manau, jog žino, kad yra dalis moterų, kurios ypač sunkiai ar net visai nepatiria orgazmo, tai gal neverčia didelės kaltės ant savęs (tikiuosi). Tiek, kad kartais ga kiek pasijaučia mano nusivylimas po visko, kai visgi nieko. Šiaip sekso metu stengiuosi susikoncentruoti į patiriamą malonumą, taip pat galvoju ir apie orgazmo atėjimą. Nežinau, ar tokios mintys ir atitolina orgazmą, o gal kaip tik turėtų padėti pasiekti...
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/03/2014 14:06
Vaginalinį orgazmą patiria toli gražu ne visos moterys, todėl tai, ką aprašei, visiškai įprasta situacija. Vaikinas galėtų tau suteikti orgazmą darydamas oralinį, arba suradęs tokią pozą, kad mylėjimosi metu jis galėtų pirštais papildomai stimuliuoti klitorį.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 30/03/2014 17:17
ex sake, kad kai patiri orgazma norisi dar ir dar
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/06/2014 21:42
Autore, vien mintimis orgazmo nepasieksi, bandyk atrasti pozą, kurioje jauti didžiausią malonumą ir dirbk vaginos ramenimis - orgazmą reikia mokėti "pagauti". Neskubėk sau pasakyti, kad vaginalinis orgazmas ne tau - tą gali tau pasakyti tik ginekologė.
...