НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Sekso zaidimai

Посты: 77
Scritto: 13/04/2010 11:50
Ar cia yra rimtu zmoniu kurie kultyvuoja fetisa? Ar tik cia visi kalba daugiau nieko nedaro, labai butu idomu rasti bendraminciu
Ответы (22)
Посты: 2335
Scritto: 13/04/2010 12:19
Ka turi minty "kultyvuoja"? Abejoju, kad kas atrasys, nes fetisas turi begale porusiu. Pabandyk sukonkretinti klausima.
Посты: 77
Scritto: 13/04/2010 12:30
[quote='erotomanas']Ka turi minty "kultyvuoja"? Abejoju, kad kas atrasys, nes fetisas turi begale porusiu. Pabandyk sukonkretinti klausima.[/quote]
Na man tiesiog labai idomu suzinoti daugiau apie tai gal galetum apsviesti :) nlb zinau nuo ko pradeti :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2010 12:52
eroromanas, o kokius tu labiausia megsti sekso zaidimus? :) kaip pastebejau labai patyres cia visomis temomis esi :)
Посты: 2335
Scritto: 13/04/2010 12:57
Fetisas atsirado, berods Prancuzijoje. Tai materialiniu daiktu garbinimas. Zmones susijaudina nuo kvapu, drabuziu, kuno vaizdo... Vnz. - paguglink ir rasi daug iformacijos.
Man patinka seksualus drabuziai, svelni oda. As tiesiog negaliu atsispirti tokiai moteriai, kuri devi odini korseta ir jos krutys tik siek pridengtos, matosi speneliai. Korsetas labai pakelia krutine ir ja isryskina. Labai jaudina tinklines kojines, kai jos prisegtos kojaraisciais. O dar, jei visa tai pridengta kokiu permatomu peniuaru [c7]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2010 14:27
Na reikes pasidometi :) ziuriu gana lakia fantizja vaikinas turi :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2010 15:01
Taip moteris su korsetu ar lateksu yra labai sexualu :) mane dar labai domina ivairus botageliai ir siaip neiprasta gundanti apranga
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/04/2010 15:15
[quote='geratas']Taip moteris su korsetu ar lateksu yra labai sexualu :) mane dar labai domina ivairus botageliai ir siaip neiprasta gundanti apranga[/quote]
O kokiu dar zinai idomiu aprangeliu ? :) pats naudoji?bandei?
+1
Посты: 2335
Scritto: 14/04/2010 09:10
Mane labai uzveda zaidimas rolemis. Pavyzdziui moteris apsirengia sesele, o tu vaizduoji ligoni, ji tave slaugo ir bando lyg tarp kitko sugundyti...
Galimi ir kiti scenarijai: policininkes, prancuzisko tipo padavejos...panardyk po sexshopus, tikrai atrasi dar daugiau variantu :)
Посты: 2335
Scritto: 14/04/2010 09:13
Mane labai uzveda zaidimas rolemis. Pavyzdziui moteris apsirengia sesele, o tu vaizduoji ligoni, ji tave slaugo ir bando lyg tarp kitko sugundyti...
Galimi ir kiti scenarijai: policininkes, prancuzisko tipo padavejos...panardyk po sexshopus, tikrai atrasi dar daugiau variantu :)
Pvz. sitame puslapiuke:
http://www.sexi-vibes.co.uk/contents/en-uk/d36.html
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2010 14:47
Taip visai nieko puslapiukas sakyciau, siaip ir musu eshope maciau visai neblogu dalykeliu...
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2010 15:31
Mes tai su partneriu kartais leidizam sau tokia pramogai kaip pasikeisti rolemis, na as bunu vaikinas, o jis mergina, tai labai uzveda :P
Посты: 77
Scritto: 14/04/2010 17:24
[quote='loretta']Mes tai su partneriu kartais leidizam sau tokia pramogai kaip pasikeisti rolemis, na as bunu vaikinas, o jis mergina, tai labai uzveda :P[/quote]
Kol kas dar taip nebandziau :0 bet jei sakai uzveda reiks pabandyti :0 tik nzn ar partneris pasirasys tokiem zaidimeliams :DDDD
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/04/2010 13:32
Na kazkaip tas fwetisas man labai keistai atrodo, nors kiekvienam savo :) nesigincysi juk :))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/04/2010 13:42
[quote='kovaldas1']Na kazkaip tas fwetisas man labai keistai atrodo, nors kiekvienam savo :) nesigincysi juk :))[/quote]
Na as cia per kalbos juk idomu paivairinti savo seksualini gyvenima :P
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/04/2010 14:03
Kovaldas1 turbut dar nesipruses iki galo, nu nieko ismoks visu imantrybiu :D
...