НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Pasijuokime...:)))

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/04/2014 07:38
Vyrukas ant moterų vienuolyno vartų pamatė skelbimą: “Seksas su jauna vienuole 500 lt.”. Pasibeldė, atidarė nuostabi vienuolė, paėmė iš jo pinigus ir sako: - Aš kol kas pasiruošiu, o jūs prašau eikite šiuo koridoriumi iki galo ir paskutinės durys į dešinę. Vyrukas greitai nueina prie nurodytų durų, atidaro jas ir vėl atsiduria gatvėje, durys už nugaros užsitrenkia. Atsigręžia ir mato ant durų lentelę: “Šiandien jus patvarkė sesuo Marija"
Ответы (148)
« 1 ... 9 10
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/10/2016 12:53
[b]Mokytoja:
- Petriuk, kiek bus penki plius penki?
- Vienuolika.
- Petriuk, ištrauk rankas iš kišenių, kai skaičiuoji...[/b]
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/10/2016 13:03
[b]Ateina vyriškis pas seksopatologą ir sako:
- Daktare, nežinau ką daryti? Per anksti baigiu lovoje.
- Mmmm, taip... siūlau nusipirkti startinį pistoletą!
- Kaip tai?
- Kai pajusite, kad orgazmas artėja – iššaukite į orą ir atleis. Galėsite tęsti savo žaidimus.
Po 2 savaičių ateina tas pats vyriškis:
-Daktare, aš su žmona išsiskyriau.
-????
-Na va, suprantate, nusipirkau aš tą pistoletą... Pries seksą nusprendėm su žmona užsiimti glamonėm, poza 69, jaučiu artėja... Išsitraukiau pistoletą, kaip dėjau į lubas. Maža to, kad man ant veido apšiko, tai dar kaimynas su pakeltom rankom iš spintos išlindo...[/b]
Изменено 2016 Октябрь 18 13:06
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/10/2016 20:20
[b]Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų.
Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Ha ha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566![/b]

[d11]
Изменено 2016 Октябрь 19 21:07
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/10/2016 20:27
[b]Studentų bendrabutis. Įbėga mergina į kambarį ir šaukia kambariokėms:
- Panos, greitai nusiimkite kelnaites, bahūrai pas mus ateina. [f57]
Tos tik šmaukšt... šmaukšt... nusiėmė...
- Ei, panos, taigi nuo radiatoriaus...
[/b]
[f10][d11]
Посты: 21
Scritto: 21/10/2016 15:36
Natali po keliu metu jau sukure nauja hita
- О боже какой скотина!
А я родила от него сына!
А надо было дать по почкам и точка и точка!!! )))))))))))))
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/11/2016 13:49
[b]Seksuali mergina pažiūrėjo į vyro alaus pilvą, ir sarkastiškai paklausė:
- Čia "Kalnapilis" ar "Švyturys"?
Vyras:
- Po juo yra čiaupas, tad siūlau pačiai paragauti![/b]

[f10][e12]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/11/2016 19:50
Daug kas pasikeitė mano gyvenime, kai sužinojau, kad mano mergina laukiasi: mano vardas, adresas, telefono numeris…
+1
Посты: 6
Scritto: 4/04/2017 22:38
Ateina mergina į automobilių saloną:
- Sveiki, norėčiau įsigyti automobilį.
- Modelis?
- Ne, buhalterė, bet vistiek ačiū už komplimentą. [of43]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/05/2018 13:02
Keikiu savo vyrą:
- Buvau akla ir kurčia, kai už tavęs tekėjau!

O jis man ramiai:
- Va matai, nuo kokių baisių ligų tave išgydžiau.

[e12]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 25/05/2018 12:28
PAVOGIAU. 😂😂😂 [b]Fantastikams, jei nenorit kad pasiūstų na... [/b][d11]
Sexy: tu užsiiminejai virtualiu seksu?
ŠA: nea. man labiau patinka real.
Sexy: davai pabandykime?
ŠA: Nenoriu chernioj užsimineti. Sakau,kad megstu realu. jei nori sekso, davai susitinkame.
Sexy: paskui susitiksime. man juk reikia žinoti ko ateityje tiketis.
Ša: gerai. pabandom. Pradek.
Sexy: aš aukšta blondine, su raudonu permotamo chalatu, po ckalatu neriniuoti apatiniai, guliu lovoje žvakiu apsuptyje ir laukiu,kada pareisi.
ŠA: ryže.
Sexy: ka?
Ša: blondinkiu nemegstu.
Sexy: ok. Kaip atrodai tu?
Ša: ir kanapeta.
Sexy: ?!
Ša: megstu ryžas ir kanapetas. ir namuose tuo užsiimti nemegstu. Davai aš pradesiu.
Sexy: davai.
Ša: aš negyvenamoje saloje, kur pragyvenau trys metus be bobos. Tu stiuardese ir skrydai lektuvu, kuri kažkoks madžohedas susprogdino. Tave sprogimo banga išmeta tiesiai i mano sala. Tu šoke,panikoje, aplink alkani žverys. Ir štai šokinedamas nuo šakos ant šakos,s u Tarzano klyksmu pasirodau aš. išvaikiau visus žverys ir su klubo raišciu pasirodau tau.
Sexy: aš taip dekinga tau, kad mane išgelbejai ir noriu tau atsidekoti. Aš prieinu prie taves ir stipriai buciuoju, mano rankos vis slenka tavo kunu prie tavo klubu raišcio. Aš paimu i ranka tavo kieta peni.
Ša: stop. Tu visa purvina,užmiršai? Juk iš lektuvo tekštelejais, kakta pramušta. Aš imu tave ant ranku ir nešu prie juros nuprausti. Pakeliui aš suklumpu ir ikrentame i bala, kurioje buvo dideles siurbeles, kurios isisiurbia tau i užpakaliuka.
Sexy: ?
Ša: aš užsimetu tave ant peties ir begomis nešu tave prie juros. Siurbeles labai pavojingos,jos jau išsiurbe beveik visa krauja. Tavo veidas tapo baltas,kaip subine, nežinanti apie saules idegima. Dar truputelis ir tave aš prarasiu. O aš to nenoriu, nes trys metus nemaciau bobos!!!
Sexy: kas per x***a?
Ša: atleisk. Isijauciau.
Sexy: eik na***!
Ša: gerai jau, atleisk. Aš tave nunešiau prie juros, siurbeles atšoko. Mes stovime jjuroje sulyg juosmeniu. Aš pradejau buciuoti tavo lupas, pereidamas prie kaklo, o po to prie krutines.
Sexy: aš labai stipriai noriu taves!!! paimk mane, ilgau laukti nebegaliu.
Ša: paimu tave ant ranku ir nešu i kranta. Guldau tave ant smelio ir tesiu savo glamones.
Sexy: aš nnuimu raišti ir glamoneju tavo daikta.
Ša: aš baigiau. Atleisk, kad ant veido.
Sexy: taip greitai?… Aš juk nespejau nieko padaryti!
Ša: aš trys metus bobos nemaciau.
Sexy: na tu dar gali?
Ša: taip.A š pasilenkiu,kad padaryti tai, ko tu trokšti, bet tuo laiku iš džiungliu išlenda Balu.
Sexy: kas?
Ša: korešas mano, lokys. Jis irgi nori, aš stoviu nuošalyje kol jis baigs.
Sexy: viskas. Na*** eik.

[f21][d1][d11]
Изменено 2018 Май 25 12:28
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/08/2018 18:01
[img=140e8a927a6d7.jpg][/img]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/08/2018 01:09
Su sventem visus :)

Patenka narkomanas į pragarą. Pamato pilnus laukus žolytės ir ima ją skinti. Velnias prieina ir sako:
- Kam skini, juk jau yra priskinta!
Narkomanas pažiūri, pažiūri, o gi iš tikrųjų - pilnos pintinės žolytės. Imasi ją sukti.
Velnias vėl sako:
- Kam suki, juk jau yra prisukta!
Tada narkomanas pasiema vieną suktinukę ir sako velniui:
- Duok prisidegti!
O velnias atšauna:
- Cha, būtų prisidegti, tai būtų ROJUS!
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 20/08/2018 21:29
Susitinku šiandien kaimynka, o ji man ir sako: Nepatikėsi kas vakar mano vyreliui nutiko. Aš įtempus ausis klausau. Žinai vakar vyrą įkalbėjau liūstrą krištolynę nusipirkti, brangi labai( pusę metų taupėm). Nuvažiavom į parduotuvę, nusipirkom tą liustrą ir labai laimingi, kaip ant sparnų lekiam namo. Pakeliui dar nusipirkom konjakėlio aplaistyti visą šitą reikaliuką. Grįžom susiruošėm padarėm po 50g. Paskui dar pakartojom. Aš jam ir sakau davai liustrą šiandien pakabinam? Vyras pagalvojo kiek, bet ar čia nuo to konjako, ar nuo mano didelės laimės jis sutiko. Pasistatė dvi kėdes viena ant kitos užsikaparojo, ir paprašė prilaikyti. Stoviu laiminga stebiu kaip mano erelis ten palubyje man buria, kad nebedaug liko. O jis buvo po triusikėliais nukreipiu žvilgsnį žemyn. Ir ką aš matau- iš tų simpatiškų triusikėlių išriedėjęs kiaušiukas. Na aš iš to nesusilaikymo ėmiau taip lengvai ir sprigtelėjau. Mano erelis tik kaip dėjos nuo tos kėdžių estakados, kartu su liustra. Kuri sudužo į šipulius, pašoka nuo žemės ir prie manęs visas pamėlynavęs prišoka. Galvoju užmuš, jis man ir sako: Bliaaattt taip elektra kirto...., kad net iki kiaušų daėjo, gerai kad gyvas likau.

😂😂😂😂😂😂😂
...