НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

skelbiu oficialius prostituciu ikainius

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2014 21:49
Sveiki kolegos,
Zinot, as pries seksa uz pinigus, kadangi jis negali suteikt jokio malonumo.
Bet, viena diena kazkas uzejo, ir nusprendziau Cia susirasti prostitute.
Bet paaiskejo, kad sioje rinkoje visiskas bardakas...
Pavyzdziui, raso: 300 litu, analo nedarau, vietos neturiu...
Kas per nesamones??? Vienos skyles kaina- 100 lt. Nedarai analo, tai ir nesvajok apie 300 lt. Neturi vietos, skyles kaina dalinama per pus: t.y. 50 lt. uz skyle.
Arba raso: galiu oralini padaryti be prezervatyvo... Ka reiskia "galiu"? Oralinis su prezervatyvu tai is vis ne seksas, tai tas pats kas pasiulyt kartu laikrasti paskaityt...
Tad Mielos prostitutes, zinokit savo galimybes ir atsiminkit kainas.
Mes Cia ne tam, kad laika gaistume.

Pavyzd
Изменено 2014 Сентябрь 10 21:52
Ответы (180)
« 1 ... 5 6 7 ... 12 »
Посты: 336
Scritto: 17/09/2014 22:28
[quote='Gincia_balamutas']Merginos-kiek uz kartu masinoje paskaitys vakaro zinias?[/quote]

Aisim abu skaityti.... [d11][f70]
Посты: 336
Scritto: 17/09/2014 22:29
[quote='istvirkesss']Beje, merginos. Kai kurios nesugebat ivardinti savo paslaugu ikainiu...
Tai zinokit, kad tai nereikia, jog esat "neikainuojamos", tai reiskia, kad esat "bevertes"!
Girdz Petrai,aiskiai matosi ,kad norejai vienos ,o ji nedave!.ir uz babkes nedave!Jo,tu teisus,ji zinojo,kad tau vistiek neitiksi,tad padare ivaizdi nepasiekiamos Ale,gudri merga![f79][/quote]

[d11]
kaip pirstu i aki....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 13:39
Girdejau prie stoties Vilniuje uz 50lt galima gauti prostitute, jos gal sutiks ir be prezervatyvo ir anal :)
Посты: 147
Scritto: 18/09/2014 14:04
[quote='Orhideja']Beje, merginos. Kai kurios nesugebat ivardinti savo paslaugu ikainiu...
Tai zinokit, kad tai nereikia, jog esat "neikainuojamos", tai reiskia, kad esat "bevertes"!
Girdz Petrai,aiskiai matosi ,kad norejai vienos ,o ji nedave!.ir uz babkes nedave!Jo,tu teisus,ji zinojo,kad tau vistiek neitiksi,tad padare ivaizdi nepasiekiamos Ale,gudri merga![f79]

[d11]
kaip pirstu i aki....[/quote]

kiba, tu cia ir uzvirei Petrui ta kose?[f85]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 16:31
nesigincysiu cia su moteriskem ir diedais, kuriem per 50 metu ,nes ne to cia uzsireginau[f66] bet tesiant tema man tikrai lb gaila tu 17-19m. mergaiciu ,kurios ciulpia senoliams pimpalus uz 200lt o po to is burnos traukia zilus ju kusplaukius vien del to, kad tiesiog paskui nueiti nusipirkti 2jas poras bateliu ar rankinuka[f9] mano paauglyste buvo kitokia ir tikrai nepavydziu joms to uzdarbio nors ir 500lt uz oral.

ir 113 vyru px ka krusti, nes mano anketa be foto [f78] tad rasykit rasykit man negaila, bet nepazadu skaityti [img=a86cba3c876fd.jpg][/img]
Изменено 2014 Сентябрь 18 16:34
Посты: 2012
Scritto: 18/09/2014 18:41
nesigincysiu cia su moteriskem ir diedais, kuriem per 50 metu ,nes ne to cia uzsireginau[f66] bet tesiant tema man tikrai lb gaila tu 17-19m. mergaiciu ,kurios ciulpia senoliams pimpalus uz 200lt o po to is burnos traukia zilus ju kusplaukius vien del to, kad tiesiog paskui nueiti nusipirkti 2jas poras bateliu ar rankinuka[f9] mano paauglyste buvo kitokia ir tikrai nepavydziu joms to uzdarbio nors ir 500lt uz oral.

ir 113 vyru px ka krusti, nes mano anketa be foto [f78] tad rasykit rasykit man negaila, bet nepazadu skaityti

Tik patvirtini:kad tokiai kaip tu[of47],raso tik lopai.O tas pasakymas:mano paauglyste.....dar labiau suzaves lopus[f43]
Изменено 2014 Сентябрь 18 18:47
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 19:25
Viskas, chebra, prapisom prieš wednesday [s179]- ji pati kiečiausia šliūcha.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 19:28
tu stovedamas per pilva savo pimpala matai? lb abejoju. tad toliau tyliai dulkink tokias pat pusamzes kaip ir tu pats nukarspapes bobas o nuo manes atsiknisk nes px gyliai ka tu manai ,oh net susirimavo[f43]
Посты: 2012
Scritto: 18/09/2014 19:50
Diplominis garantuotas,sugryzk,be ^taves ^taip liudna[f43]
Изменено 2014 Сентябрь 18 19:52
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 19:54
man tai nei vieno jusu negaila,ar piskites ar ciulpkites kekvienas atsakingas uz save.ta vadinama PROSTITUCIJA tiesiog greitas uzdarbis tiem kurie nelb turi rinktis is ko,o pinigeliu visiem reik.taip kad zmogeliukai kol yra paklausa tol ir bus pasiula.



..
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 19:54
man tai nei vieno jusu negaila,ar piskites ar ciulpkites kekvienas atsakingas uz save.ta vadinama PROSTITUCIJA tiesiog greitas uzdarbis tiem kurie nelb turi rinktis is ko,o pinigeliu visiem reik.taip kad zmogeliukai kol yra paklausa tol ir bus pasiula.



..
Посты: 2012
Scritto: 18/09/2014 20:20
[quote='visosmano']man tai nei vieno jusu negaila,ar piskites ar ciulpkites kekvienas atsakingas uz save.ta vadinama PROSTITUCIJA tiesiog greitas uzdarbis tiem kurie nelb turi rinktis is ko,o pinigeliu visiem reik.taip kad zmogeliukai kol yra paklausa tol ir bus pasiula.


uzejau,parasiau 114 zin.,ir vel neatsake.:(
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 20:46
[quote='Wednesday']tu stovedamas per pilva savo pimpala matai? lb abejoju. tad toliau tyliai dulkink tokias pat pusamzes kaip ir tu pats nukarspapes bobas o nuo manes atsiknisk nes px gyliai ka tu manai ,oh net susirimavo[f43][/quote]
Aišku kad matau- mano labai ilgas kaklas. Dar patrukdysiu, jei nesupyksi... norėjau pasiteirauti kaip mėgstantis poeziją- KUR tau susirimavo ? Kaip bandei- haiku, tanka, sonetas ? ar tiesiog paprastu ritmu:

jei iš rojaus mane išvarytų-
pagailėkit manęs angelai
aš pačiulpsiu už 1000 litų
kad pakiltų dangun aitvarai

kad pakiltų ir niekad nekristų
kad žaibai jų nedaužytų...
kad manęs niekad nieks neišpistų
už tuos 1000 litų
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 18/09/2014 22:01
[quote='SkyEnter']tu stovedamas per pilva savo pimpala matai? lb abejoju. tad toliau tyliai dulkink tokias pat pusamzes kaip ir tu pats nukarspapes bobas o nuo manes atsiknisk nes px gyliai ka tu manai ,oh net susirimavo[f43]
Aišku kad matau- mano labai ilgas kaklas. Dar patrukdysiu, jei nesupyksi... norėjau pasiteirauti kaip mėgstantis poeziją- KUR tau susirimavo ? Kaip bandei- haiku, tanka, sonetas ? ar tiesiog paprastu ritmu:


siaip jau tu asilo uodega ta zinute buvo skirta balamutui,bet matau prisitaikei ir sau[f9] nors fotkes neturi itariu kad pilvas toks pat ar net didesnis. kaip man juokinga kai diedukai kuriem beveik po 50 metu cia darkosi bwhahaha[f43]
Изменено 2014 Сентябрь 18 22:51
Посты: 2012
Scritto: 18/09/2014 23:58
Alio valio,kiek klasiu baigus treciadieni?
...