НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

apkuni moteris iesko draugo:)

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/10/2014 20:03
na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...
Ответы (135)
« 1 ... 8 9
Посты: 151
Scritto: 31/10/2014 15:03
[quote='Valdone']Sukūriau storulės anketą. Kur gi tie pulkai gerbėjų? Nuo šiandienos 7 val. ryto atėjo tik 7 laiškai.

Storule storulei nelygu!AURA skiriasi !Ta vyrai gerai pajaucia[f79][/quote]
aha, iš internetinės anketos jau tokia aura sklinda, net apšvitina :D
Посты: 156
Scritto: 31/10/2014 19:37
Dedukcija, telepatija, o gal tiesiog hūjopatija kužda, kad maximos atstovė spaudai - persikūnijusi "Keila" . Kadangi jos psichika sutrikusi, tai nieko nuostabaus, kad bando kantrybę apvalučių (tokių kaip ji pati). Tai akla nuojauta.
Посты: 151
Scritto: 31/10/2014 21:59
[quote='auksapimpis']Dedukcija, telepatija, o gal tiesiog hūjopatija kužda, kad maximos atstovė spaudai - persikūnijusi "Keila" . Kadangi jos psichika sutrikusi, tai nieko nuostabaus, kad bando kantrybę apvalučių (tokių kaip ji pati). Tai akla nuojauta.[/quote]
oh ja ja, Herr Fuehrer :D mažiau mirkyk savo pimpuką aukse, hūjopatas :) anyway, jei tau palengvės - ne, aš ne Keila.
Посты: 147
Scritto: 1/11/2014 07:10
[quote='Maxxximali']Dedukcija, telepatija, o gal tiesiog hūjopatija kužda, kad maximos atstovė spaudai - persikūnijusi "Keila" . Kadangi jos psichika sutrikusi, tai nieko nuostabaus, kad bando kantrybę apvalučių (tokių kaip ji pati). Tai akla nuojauta.
oh ja ja, Herr Fuehrer :D mažiau mirkyk savo pimpuką aukse, hūjopatas :) anyway, jei tau palengvės - ne, aš ne Keila.[/quote]

pimpi mirkyt sveika,nuo to protas nedziusta,o raumenys kieteja[f79][f85]
Посты: 186
Scritto: 2/11/2014 01:46
[quote='Laimontas']Bangini, kuo toliau tuo labiau matau tavo idiotizmą :) Dabar net lygini kreivą užgimusią nosi su nupenėta nuo ryjimo subine.. Tingėjimas irgi užgimtas..[/quote]
savo paranojiskais isvedziojimais dar karta irodai,kad esi zymiai kvailesnis uz savo suni
Посты: 374
Scritto: 2/11/2014 18:58
[quote='banginis11']Bangini, kuo toliau tuo labiau matau tavo idiotizmą :) Dabar net lygini kreivą užgimusią nosi su nupenėta nuo ryjimo subine.. Tingėjimas irgi užgimtas..
savo paranojiskais isvedziojimais dar karta irodai,kad esi zymiai kvailesnis uz savo suni[/quote]
Tu nelabai gali taip sakyti, nes mano šuns dar nepažysti, o va aš pažystu ir drasiai galiu teigti, jis kaip šuo, labai protingas, o tu kaip žmogus, tai labai jau durnas..
Посты: 186
Scritto: 2/11/2014 23:28
tikiu,kad tavo suo protingesnis uz tave,nebutina to irodineti cia... antraip-suprastum esme apie ka parasyta...
Посты: 374
Scritto: 3/11/2014 09:44
[quote='banginis11']tikiu,kad tavo suo protingesnis uz tave,nebutina to irodineti cia... antraip-suprastum esme apie ka parasyta...[/quote]

Nejaugi tau taip nuo amžiaus durna galva paliko? ar visą jaunyste toks durnas ir buvai? Tu pirma atsakyk į klausimus kuriuos tau uždaviau, pasuk makaulę vieną kartą gyvenime ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/11/2014 22:45
Atsiprašau, ne į temą įsiterpsiu.
[b]ZUZIE[/b], nors medžiai virstų iš šaknų- aš tau linkiu gražių dienų !!! Miau [f81]
Посты: 2012
Scritto: 5/11/2014 20:18
bangini-mums primeni toki "vyra"kuris pirma kart atvaziaves(cia mano kalte)i vakareli.gere savo 3 devynerios(2vnt),ir rode i savo pimpala kiekvienai praeinaciai Moteriskei(tipo paciulpk as uz tai sumokejau).APGAILETINA.Sekmes pazintyse:).
Посты: 186
Scritto: 8/11/2014 23:20
[quote='Laimontas']tikiu,kad tavo suo protingesnis uz tave,nebutina to irodineti cia... antraip-suprastum esme apie ka parasyta...

Nejaugi tau taip nuo amžiaus durna galva paliko? ar visą jaunyste toks durnas ir buvai? Tu pirma atsakyk į klausimus kuriuos tau uždaviau, pasuk makaulę vieną kartą gyvenime ;)[/quote]
vienas irodineja,kd jis uz savo suni protingesnis,nes jis begioja i penkta auksta,kitas nezinia ko prisigeres prisimena kazkoki baliu... psicheliai jus- nusisnekate,net nezinodami apie ka kalbama...
Посты: 1
Scritto: 13/11/2014 17:35
apkunumas gražu :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/11/2014 09:48
nereikia ryt kaip kiaulėm ir neatrodysim kaip kiaulės, ....
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/12/2014 21:24
Vyras - ne suo, kad ant kaulu liptu. Bet ir ne kepejas, kad tesla minkytu
Посты: 25
Scritto: 28/12/2014 13:54
Labukas na tai ar yra čia tokiu?[f81] 862231971 laukiu[f41]
...