НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

dėl prašymosi į draugus ar privilegijuotus narius

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/09/2015 00:58
Sveiki,

žiauriai užknisa kai kurie piliečiai, besiprašantys į draugus ir privilegijuotus narius ir tai darantys netgi tuomet, kai yra įtraukti į ignore list'ą. Gal yra galimybė padaryti taip, kad tuo atveju, jei narys yra tavo ignoruojamųjų narių sąraše, negalėtų prašytis į draugus, privelgijuotus narius, o idealiu atveju - negalėtų apskritai peržiūrinėti anketos.
Arba išvis padaryti FB stilium - anketos nustatymuose galima būtų pasirinkti, kas išvis jokiems nariams nebūtų galimybės prašytis į privilegijuotus ar add'inti kaip draugo.
Ответы (14)
Посты: 74
Scritto: 9/09/2015 09:15
O kaip gali dar listi į draugus,jei jį įtraukei į ignorus? Parašyti laiškus negali,nes blokuoja...Yra išetis...,pasidaryti privačią anketą,tada nerašynės nepageidaujami..
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/09/2015 09:34
Paprastai gali :) nes negali tik parašyti. O privati anketa nėra išeitis šiuo atveju, nes nerašinės niekas :D o dėl rašinėjimo pretenzijų neturiu, įsitrauki į listą ir neberašinėja;)
Изменено 2015 Сентябрь 9 11:53
Посты: 2012
Scritto: 9/09/2015 18:17
Ne tema kurk o adminams rasyk.
Посты: 71
Scritto: 9/09/2015 19:27
[quote='Gincia_balamutas']Ne tema kurk o adminams rasyk.[/quote]
o adminai forumo neskaito?
Посты: 2012
Scritto: 9/09/2015 20:01
[quote='thegirlnextdoor']Ne tema kurk o adminams rasyk.
o adminai forumo neskaito?[/quote]

Adminu paklausk.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2015 22:46
dazniausia prasymas priimti i draugus yra tik tam, kad dominantys asmenys butu mazesniame sarase:) kitaip tariant matytum kada jis online, kada nea:) ir nereiktu po visa siukslyna ieskoti zmogaus sudarinejant filtrus ir tt:) nereikia to baisulingai sureiksmint;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2015 22:47
[quote='thegirlnextdoor']Ne tema kurk o adminams rasyk.
o adminai forumo neskaito?[/quote]
adminai cia atskira respublika;) dazniausiai net nesuprantama:)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2015 23:38
nematau prasmės rašinėt kažkam privačiai, kai yra viešas forumas, pavadinimu "Pasiūlymai" ir paaiškinimu [b]"Pasiūlymai mums, kaip patobulinti pazintysxxx.com puslapį"[/b], tai manau, kad būtent čia ir turėtų būti keliamas klausimas :)

aš funkciją "Mano draugai" ir kam ji reikalinga suprantu, bet tema ne apie tai :)
Посты: 386
Scritto: 11/09/2015 15:30
kas nenorin, tas nesupranta

[quote='OpOsum_for_free']Ne tema kurk o adminams rasyk.
o adminai forumo neskaito?
adminai cia atskira respublika;) dazniausiai net nesuprantama:)[/quote]
Посты: 386
Scritto: 11/09/2015 15:31
būtent.
sutvarkys šitą funkciją

[quote='Hourglass']nematau prasmės rašinėt kažkam privačiai, kai yra viešas forumas, pavadinimu "Pasiūlymai" ir paaiškinimu [b]"Pasiūlymai mums, kaip patobulinti pazintysxxx.com puslapį"[/b], tai manau, kad būtent čia ir turėtų būti keliamas klausimas :)

aš funkciją "Mano draugai" ir kam ji reikalinga suprantu, bet tema ne apie tai :)[/quote]
Изменено 2015 Сентябрь 11 15:32
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/09/2015 21:28
fainai, ačiū :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/09/2015 12:38
[quote='paulius_r']kas nenorin, tas nesupranta

Ne tema kurk o adminams rasyk.
o adminai forumo neskaito?
adminai cia atskira respublika;) dazniausiai net nesuprantama:)[/quote]
paulekai, kai tos kosmones taisykles galios visiems portalo nariams o ne pasirinktinai ir is lempos tada ir galima bus rekti viesai, kad administracija cia atlieka funkcija;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/04/2016 09:24
As irgi uz tai, ka jei jau itraukei i blokuojamu sarasa, tai tiesiog jis ar ji dingsta visam laikui is mano eterio- nebematau karstosios linijos pezalu, forumo temu, grupese, apklausose, anketos perziurose ir t.t.
Посты: 117
Scritto: 27/06/2016 17:46
[quote='_KOBRA_']As irgi uz tai, ka jei jau itraukei i blokuojamu sarasa, tai tiesiog jis ar ji dingsta visam laikui is mano eterio- nebematau karstosios linijos pezalu, forumo temu, grupese, apklausose, anketos perziurose ir t.t.[/quote]

feisbuke taip ir yra, o čia, matomai, yra kur tobulėt...
...