НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Kodel jauni normaliai atrodantys vaikinai naudojasi plastakiu paslaugomis???

Посты: 170
Scritto: 21/12/2015 22:13
Sveiki visi , taigi varinejau as cia po pazintis i kaire i desine , kol nedaejau iki skelbimu. Nesupratau kodel sitiek daug vaikinu 20-30 metu siulo susitikt uz parama merginoms ir pan. Kai kurie su foto i kurias paziurejus matosi kad normalus baxurai (ne kazkokie paryziaus katedros kupriai). Tai vat ir noreciau kad tokie parasytu kodel naudojasi ? Nes pats niekada nesinaudojau ir nesuprantu nx moket simtus euru jei susiradus savo ji tiek pat ir dar daugiau uz dyka padarys?
Ответы (141)
« 1 2 3 ... 10 »
Посты: 374
Scritto: 24/12/2015 07:54
Iš kiekvieno imk po eurą.
Посты: 2
Scritto: 27/12/2015 15:02
Nesenai pariso puse Prancuzijos futbolo rinktines zaideju surengus orgija su prostitutemis. Jauni, pasportave, populiarus. Daug mergu uz dyka sugultu su jais. Bet kazkodel jie norejo plastakiu :) Yra poreikis, bus ir pasiula. Cia nei gerai, nei blogai. Turbut ir Irane rasi plastakiu :)
Посты: 170
Scritto: 27/12/2015 16:47
[quote='kalgaris']Nesenai pariso puse Prancuzijos futbolo rinktines zaideju surengus orgija su prostitutemis. Jauni, pasportave, populiarus. Daug mergu uz dyka sugultu su jais. Bet kazkodel jie norejo plastakiu :) Yra poreikis, bus ir pasiula. Cia nei gerai, nei blogai. Turbut ir Irane rasi plastakiu :)[/quote]

Pats parasei SURENGUS ORGIJA. Reiskias ten buvo daug baxuru ir mergu toje pacioje patalpoje. Daug merginu uz dyka sugultu su jais? TAIP , 1 ant 1 tikrai sugultu. Bet esme ta ir yra kad jie norejo orgijos ir normalios mergos ant to nepasirasytu , nu bent dauguma tikrai ne . Todel ir pasieme prostitutes. O prostituciu tai ir tarp eskimiu rastum.
Изменено 2015 Декабрь 27 16:51
-1
Посты: 433
Scritto: 28/12/2015 06:21
[quote='MILFSearcher']Nesenai pariso puse Prancuzijos futbolo rinktines zaideju surengus orgija su prostitutemis. Jauni, pasportave, populiarus. Daug mergu uz dyka sugultu su jais. Bet kazkodel jie norejo plastakiu :) Yra poreikis, bus ir pasiula. Cia nei gerai, nei blogai. Turbut ir Irane rasi plastakiu :)

Pats parasei SURENGUS ORGIJA. Reiskias ten buvo daug baxuru ir mergu toje pacioje patalpoje. Daug merginu uz dyka sugultu su jais? TAIP , 1 ant 1 tikrai sugultu. Bet esme ta ir yra kad jie norejo orgijos ir normalios mergos ant to nepasirasytu , nu bent dauguma tikrai ne . Todel ir pasieme prostitutes. O prostituciu tai ir tarp eskimiu rastum.[/quote]
supykes ant moteru juodai[s179] bet vien smaukytis nuobodu,vilioja,centus skaiciuoja ir dziaugias kad galejo sutaupyti [f43]kelis,misionieriaus poza pati jam geriausia[d11] ir stebis kad kiti nori kitokio sex.Man gyventi netrukdai ir dziaugiuos kad tokiu dar neteko sutikt ir neteks manau[d8]
Посты: 170
Scritto: 28/12/2015 10:55
[quote='raganeleee']Nesenai pariso puse Prancuzijos futbolo rinktines zaideju surengus orgija su prostitutemis. Jauni, pasportave, populiarus. Daug mergu uz dyka sugultu su jais. Bet kazkodel jie norejo plastakiu :) Yra poreikis, bus ir pasiula. Cia nei gerai, nei blogai. Turbut ir Irane rasi plastakiu :)

Pats parasei SURENGUS ORGIJA. Reiskias ten buvo daug baxuru ir mergu toje pacioje patalpoje. Daug merginu uz dyka sugultu su jais? TAIP , 1 ant 1 tikrai sugultu. Bet esme ta ir yra kad jie norejo orgijos ir normalios mergos ant to nepasirasytu , nu bent dauguma tikrai ne . Todel ir pasieme prostitutes. O prostituciu tai ir tarp eskimiu rastum.
supykes ant moteru juodai[s179] bet vien smaukytis nuobodu,vilioja,centus skaiciuoja ir dziaugias kad galejo sutaupyti [f43]kelis,misionieriaus poza pati jam geriausia[d11] ir stebis kad kiti nori kitokio sex.Man gyventi netrukdai ir dziaugiuos kad tokiu dar neteko sutikt ir neteks manau[d8][/quote]

Bet tu tai nerealiai tupa boba. As ant moteru NEPYKSTU , pykstu ant prostituciu ir jas perkanciu. Smaukytis nereikia , nes yra dar normaliu moteru siais laikais. Centu neskaiciuoju , bet prostituciu neperku , nes man tai atrodo lieva ir zema. Kiek pozu as isbandes tai cia ne tavo reikalas , o kad kiti nori kitokio sex , tai ji galima gaut ir neperkant prostituciu , nes moteru irgi skirtingu yra su skirtingais pomegiais. Kam tu cia pilstai is tuscio i kiaura? Vel tas pats per ta pati. Tiesiog susitaikyk kad prostitucija yra zema (nors pagal tave tai nieku gyvu NE). O baxurai besinaudojantys paslaugom yra asilai (cia gryn apie jaunus baxurus , 50meciai tai jau kita kalba). Prostitutes neturi savigarbos , savivertes ir smegenu. Ir dauguma moteru irgi prostituciu nemegsta. PERIOD!!!!!
+3
Посты: 2
Scritto: 28/12/2015 15:22
Nu kam tu toks piktas :) Prostitucija atsirado daug metu atgal kai zmogus islindo is urvo ir seksas taip pat tapo ir malonumu, ne vien reprodukcijos irankiu. Nuo to laiko vis atsiranda kovojonciu su prostitucija. Bet jei per tukstantmecius nieks to nenugalejo, tai nepvyks ir tau. Yra tik vienas budas-pakeisti pacia zmogaus prigimti.
Patarciau ziureti placiau ir uzsiimt savo reikalais. Daug laiko praleidziu salyje, kur prostitucija yra legalizuota. Ir zmones labai laisvai i viska ziuri. Tokiu kovotoju kaip tu, neteko sutikt :) Poziuris yra toks, buk kuom nori buti, daryk ka nori. Tik istatymu nepazeisk. Kai kurie vietiniai sako, turim viska ko reikia normaliai atsipust. T.y. alkoholis, zole ir kekses :) Ir minios turistu is viso pasaulio plusta i Amsterdama parukyt legaliai zoles ir po to nueit i Red Light District legaliai atsikrust :)
Taigi, atsiplaiduok ir megaukis tuom ka turi ir buk pakantus kitiem, kurie turi kita poziuri. Plius su prostitucija ne viskas taip paprasta kaip galbut atrodo. Kiek savo noru dirba, kiek ne. Pilni viesnamiai V.Europoje prekybos zmonemis auku. Geriau savo energija nukreipk kovai su tai :)
-2
Посты: 9
Scritto: 3/01/2016 20:41
Na aš galiu pasakyti kodėl aš naudoju tokias paslaugas todėl ,kad aš vis dar judu pagal panetkes ir mano mergina niekada nečiulps bybio net gi man ,o jaigu ir pačiulps tai bus jos paskutinė diena su manim , o apie putės laižymą ižvis net kalbos nėra . Tai va susimoki išpisai per visus galus baigiai ant veido numetei poperiukus ir viso gero taip jas reik naudoti , bet čia puse asilų dar laižo tas pyzdas kur perdiena visas rajonas su bybiu pralekia :D skanaus vyrukai :D
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/01/2016 20:56
[quote='NSAFUN']Na aš galiu pasakyti kodėl aš naudoju tokias paslaugas todėl ,kad aš vis dar judu pagal panetkes ir mano mergina niekada nečiulps bybio net gi man ,o jaigu ir pačiulps tai bus jos paskutinė diena su manim , o apie putės laižymą ižvis net kalbos nėra . Tai va susimoki išpisai per visus galus baigiai ant veido numetei poperiukus ir viso gero taip jas reik naudoti , bet čia puse asilų dar laižo tas pyzdas kur perdiena visas rajonas su bybiu pralekia :D skanaus vyrukai :D[/quote]


Pasigilinus i sitoLondono negra, tai jis niekada netures merginos, nematys pyzdos ir drocins bybi iki smercies. Kaip neliks matomos rankoi venos, leisis i bybio vena-tai bus jo paskutinis orgazmas...
+2
Посты: 170
Scritto: 4/01/2016 07:13
[quote='NSAFUN']Na aš galiu pasakyti kodėl aš naudoju tokias paslaugas todėl ,kad aš vis dar judu pagal panetkes ir mano mergina niekada nečiulps bybio net gi man ,o jaigu ir pačiulps tai bus jos paskutinė diena su manim , o apie putės laižymą ižvis net kalbos nėra . Tai va susimoki išpisai per visus galus baigiai ant veido numetei poperiukus ir viso gero taip jas reik naudoti , bet čia puse asilų dar laižo tas pyzdas kur perdiena visas rajonas su bybiu pralekia :D skanaus vyrukai :D[/quote]

Tu is slabotkes gal? [d11]

Paniatkes senamadiskos pas tave. Saulius velicka (Agurkas) susituoke su Marina Bui (kuri pusei europos vyru nuciulpus). Ir gal tau tai ir labai nepatiks bet zinok kad 95% moteru ciulpia. Jei kada ieskosi rimtos mergos tai ieskok kokiam afganistane [f43] . Bet turbut ir ta bus bent karta kazkam ciulpus. Geriau svarus ant skyliu taskyk. Way to go !!! [f70]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/01/2016 16:12
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/01/2016 16:33
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
Посты: 170
Scritto: 12/01/2016 17:33
[quote='juozas777']P.s. Kam įdomu. Straipsnis apie tai kodėl vyrai naudojasi plaštakių paslaugomis:
http://www.alternet.org/story/79635/why_men_do_stupid_things%3A_the_psychological_appeal_of_prostitutes[/quote]

Having studied the dynamics of sexual arousal for almost 15 years, and having treated dozens of men who find prostitutes irresistible, I have found that for the overwhelming majority of them, the appeal lies in the fact that, after payment is made, the woman is experienced as completely devoted to the man -- to his pleasure, his satisfaction, his care, his happiness. The man doesn't have to please a prostitute, doesn't have to make her happy, doesn't have to worry about her emotional needs or demands. He can give or take without the burden of reciprocity. He can be entirely selfish.

Savanaudziai tinginiai [f43].
Посты: 170
Scritto: 12/01/2016 17:37
[quote='juozas777']Manau, kad didžioji dalis naudojasi, nes yra vedę.
[b]Nemaža dalis naudojasi, nes turi partnerę, kuri nepatenkina visų fantazijų, bet yra prisirišimas.[/b]
Kiti naudojasi, nes, kaip sakė kai kurios protingos moterys, yra efektyviau, greičiau ir pigiau pasiimti profesionalę, negu bandyti gydyti princo ant žirgo ieškančią.
Tam reikia laiko ir noro ir pinigų ir nervų... Be to,dažnai rezultatas gali būti ne toks, kokio tikėjais.
Dalis naudojasi iš smalsumo :)
Dalis naudojasi, nes būna apsvaigę ir ant "kablio". O tada sudominti moterį daug sunkiau. Tai kam vargti, kai žinai, kam paskambint.
Manau, dalis porų irgi naudojasi tokiomis paslaugomis.

O šiaip nieko čia blogo:) Praktika vyrams nemaišo. Jei nepiktnaudžiaujama per daug. Nes rizika, manau, yra tikrai didesnė pasigauti LPL tokiu būdu.[/quote]

Kiek laiko reikia kad issiaiskintum ar drauge patenkina tavo poreikius lovoj? Menesio? Dvieju? Po tiek laiko dar nebuna jokiu jausmu , nemanau kad yra sunku issiskirt ir tiesiog pasieskot tokios , kuri tau suteiks ka reikia.
-1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/01/2016 20:31
Todėl, kad jos dirba darbą. Ir padaro viską taip profesionaliai, kad vaikinas būtinai patirtų tikrą malonumą ir sugrįžtų dar ir dar, kad jis mokėtų pinigus ir jaustų, kad juos sumokėjo ne veltui. Jos nereikalauja ir nelaukia malonumų sau, jos dirba nuoširdžiai ir profesionaliai, kad malonumus jaustų bei išgyventų klientas ir kad vaikinui nereikėtų trikdyti bei nuodyti savo aistros blaškymusi, pergyvenimu bei galvojimu apie tai ar partnerė tikrai juo patenkinta, ar jis neapsijuokė, ar benores jo ji kitą kartą, ar buvo jis pakankamai geras ir pajėgus lovoje. Tuo tarpu paneles ir zmonos neturi tiek patirties bei sugebejimu, o be to jos pačios, bent jau dalinai, laukia ir siekia malonumų suteikimo is savo partnerio, neretai savo reikalavimais, pastabomis, norais užmuždamos savo partneriu aistrą, pasitikėjimą savimi, net norą mylėtis. Štai taip mielieji...
Посты: 170
Scritto: 16/01/2016 22:32
[quote='hotkatyte'][b]Todėl, kad jos dirba darbą. Ir padaro viską taip profesionaliai, kad vaikinas būtinai patirtų tikrą malonumą ir sugrįžtų dar ir dar, kad jis mokėtų pinigus ir jaustų, kad juos sumokėjo ne veltui. Jos nereikalauja ir nelaukia malonumų sau, jos dirba nuoširdžiai ir profesionaliai, kad malonumus jaustų bei išgyventų klientas ir kad vaikinui nereikėtų trikdyti bei nuodyti savo aistros blaškymusi, pergyvenimu bei galvojimu apie tai ar partnerė tikrai juo patenkinta, ar jis neapsijuokė, ar benores jo ji kitą kartą, ar buvo jis pakankamai geras ir pajėgus lovoje. Tuo tarpu paneles ir zmonos neturi tiek patirties bei sugebejimu[/b], o be to jos pačios, bent jau dalinai, laukia ir siekia malonumų suteikimo is savo partnerio, neretai savo reikalavimais, pastabomis, norais užmuždamos savo partneriu aistrą, pasitikėjimą savimi, net norą mylėtis. Štai taip mielieji...[/quote]

Ka tu cia kliedi , pereik per anketas parama priimanciu , ant veido nebaigsit , i burna irgi ne , anal ne ir pan. Apie koki tu cia profesionaluma sneki. Patys kalti jei bendrauja su tokiom , kurios guli kaip lentos lovoj. O jei vyras tingi moteri patenkint , tai jis hmm nu krc ne vyras.
...