НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Mada? Kunilingas (be sex)

Посты: 146
Scritto: 2/01/2016 03:30
Sveiki!
Vis atsiranda pasiulymu moteriai suteikti kunilinga, daznai pridedant, kad daugiau nieko ir nereikia.

Ar cia kokia nauja mada, tendencija? Ar vyrukai tik dabar atrado kunilinga ir jiems taaaaip patiko? Ir, kas turbut idomiausia ar keisciausia, kodel sakytu, kad tik to jiems ir uzteks (kaip/kodel galetu nenoreti ir tolesnio/kito sex)?
Изменено 2016 Январь 5 00:47
Ответы (31)
Посты: 433
Scritto: 8/01/2016 18:52
[quote='MILFSearcher']Baikit tyčiotis iš visų įvarysit kompleksą žmonėms :D

Visi tyciojimaisi cia tik del to , kad norima kad kai kurie zmones pasikeistu ir nustotu but idiotais.[/quote]
Kvailesnio padaro nesu dar macius,ne tavo reikalas ka jie daro,cia laisva salis jei pamenI :KIEKVIENO ZMOGAUS PRIGIMTINE TEISE ELGTIS PAGAL SAVO NORUS,GALIMYBES,JO LAISVE GINA ISTATYMAS IR TAIP PAT BAUDZIA JEI ZALOJA,ZUDO AR KITAIP RODO AGRESIJA KITIEMS ZMONEMS.Metas susitupeti ir baigti malti nesamones ir reikia dekoti kad toks asilas tik vienas[f43][f43]
+1
Посты: 24
Scritto: 8/01/2016 18:56
[quote='ausreja']lygiai tokias pačias žinutes esu gavusi - jiems matyt net dzin, kuriai laižyt, svarbu tik laaižyyt :DDD[/quote]

Aisku, kad dzyn. Atsibusk. Rasai simtui merginu, o kadangi 80% vistiek neatraso, tai praktiskai net neziuri. Jei kokia susidomu, tada jau su ja snekiesi ir derini viska, kas, kaip, kaip reguliariai ir pan. ir ziuri, ji tau tinka ar ne. O jei tu galvoju kad butent tau parase del to kad patiko tavo nickas/postas forume/anketos aprasymas/foto ar dar kazkas - labai klysti.
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 19:20
[quote='raganeleee']Baikit tyčiotis iš visų įvarysit kompleksą žmonėms :D

Visi tyciojimaisi cia tik del to , kad norima kad kai kurie zmones pasikeistu ir nustotu but idiotais.
Kvailesnio padaro nesu dar macius,ne tavo reikalas ka jie daro,cia laisva salis jei pamenI :KIEKVIENO ZMOGAUS PRIGIMTINE TEISE ELGTIS PAGAL SAVO NORUS,GALIMYBES,JO LAISVE GINA ISTATYMAS IR TAIP PAT BAUDZIA JEI ZALOJA,ZUDO AR KITAIP RODO AGRESIJA KITIEMS ZMONEMS.Metas susitupeti ir baigti malti nesamones ir reikia dekoti kad toks asilas tik vienas[f43][f43][/quote]

Gal jau uzteks tu MILFSearcher vs raganeleee nesamoniu gerai? Pasiskaityk blogus , forumu temas , pilna moteru kurios rage''ina nes jom nusibodo lopai , loxai ir pan. Faktas tas kad cia tokiu pilna ir kol nieks nestums ant ju jie net ir nesusimastys kad ka nors blogai daro.
-1
Посты: 433
Scritto: 8/01/2016 20:29
paklausk kiek moteru yra patenkintos savo vyrais atsakys ta pati :lopai,tinginiai,girtuokliai ir ttt o gyvena .Nematau as tu lopu,paprasti ,puikus vyrai,bendraujantys,klausinejantys ir kas cia blogo?? Cia toks saitas yrs:netinka,nepatinka,vieni lopai ar lopes ,isnykit,raskit kitur ir nesmerkit kitu kam cia gera,idomu[f85][f85]
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 20:36
[quote='raganeleee'][b]paklausk kiek moteru yra patenkintos savo vyrais atsakys ta pati :lopai,tinginiai,girtuokliai[/b] ir ttt o gyvena .Nematau as tu lopu,paprasti ,puikus vyrai,bendraujantys,klausinejantys ir kas cia blogo?? Cia toks saitas yrs:netinka,nepatinka,vieni lopai ar lopes ,isnykit,raskit kitur ir nesmerkit kitu kam cia gera,idomu[f85][f85][/quote]

Tai o kas kaltas , kad gyvena su jais ir verkia , susiranda tegul tada normalius meiluzius , o paskui zhiu gal ir issiskirt su vyru nores ir meiluzis tada taps jau sugyventiniu. Jei jom blogai , tai tegul iesko geriau , nieko super sudetingo as cia nematau. Gyvenimas tai bega greitai , nereikia jo leist su asilais.
Посты: 117
Scritto: 8/01/2016 20:47
geras pasakymas - atseit, rašo ten kažkokiam skaičiui merginų, vis tiek 80proc. netarašo, o tu, jei durna, galvoji, kad vien tau rašo, nes patikai ir pan.??? vaikeli, tai jei rašai 100 merginų ir tikslas, kad tik kuri nors atsilieptų, nes tu nori laaaižyyytt, tai ko po to verki, kad visos už pinigus?? jei su drauge gaunam vienodas žinutes copy-paste, blokuojam nesigilindamos, nes čia maždaug: noriu sekso, nesvarbu su kuria. o po to lochai nesupranta, kodėl jiems 80proc. merginų neatrašo. tai atskleisiu paslaptį, dauguma merginų čia turi draugių :DD
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 21:01
[quote='ausreja']geras pasakymas - atseit, rašo ten kažkokiam skaičiui merginų, vis tiek 80proc. netarašo, o tu, jei durna, galvoji, kad vien tau rašo, nes patikai ir pan.??? vaikeli, tai jei rašai 100 merginų ir tikslas, kad tik kuri nors atsilieptų, nes tu nori laaaižyyytt, tai ko po to verki, kad visos už pinigus?? jei su drauge gaunam vienodas žinutes copy-paste, blokuojam nesigilindamos, nes čia maždaug: noriu sekso, nesvarbu su kuria. o po to lochai nesupranta, kodėl jiems 80proc. merginų neatrašo. tai atskleisiu paslaptį, dauguma merginų čia turi draugių :DD[/quote]

Tai aisku kad SPAM''ina ta pati visoms , rasiau begalviu armijoj kad raso moterims - Palaizyciau tokiai graziai moteriai (o anketa tai be FOTO [d11] ).
-1
Посты: 24
Scritto: 8/01/2016 23:16
Tik nereikia cia lia lia, kad tipo mes su draugem cia patikrinam, jei gaunam tas pacias kopi paste zinutes tai blokuojam.

Asmeniskai pats buvau parenges virs 20 SKIRTUNGU sablonu ir naudojau skripta, kad siuntinet visom, nes rankom uzsiknisimas yra. Ir vistiek 80% neatsako, nes iesko pacios nezino ko.
Посты: 120
Scritto: 9/01/2016 07:44
Laiziau, laizau, laizysiu ir dar zinau kur gauti 😊 yra norinciu? Parasykite. [e12]
+1
Посты: 117
Scritto: 9/01/2016 14:08
[quote='briedziantis']Tik nereikia cia lia lia, kad tipo mes su draugem cia patikrinam, jei gaunam tas pacias kopi paste zinutes tai blokuojam.

Asmeniskai pats buvau parenges virs 20 SKIRTUNGU sablonu ir naudojau skripta, kad siuntinet visom, nes rankom uzsiknisimas yra. Ir vistiek 80% neatsako, nes iesko pacios nezino ko.[/quote]

:DDDDDDDD o tai tau pikta, kad jos ieško "nežino ko" :DDDD tai gal briedą su aibe gramatinių klaidų sukūrei ir siuntinėjai? :DDD be to, mano, tarkim, priežastis neatrašyti į tavo gražiausią laišką būtų tavo amžius. ar aiškiau dabar, kodėl tie 80proc neatrašo? nes ne tom rašai :DDDDDDDDDDDD
Изменено 2016 Январь 9 14:08
-1
Посты: 24
Scritto: 9/01/2016 14:41
[quote='ausreja']Tik nereikia cia lia lia, kad tipo mes su draugem cia patikrinam, jei gaunam tas pacias kopi paste zinutes tai blokuojam.

Asmeniskai pats buvau parenges virs 20 SKIRTUNGU sablonu ir naudojau skripta, kad siuntinet visom, nes rankom uzsiknisimas yra. Ir vistiek 80% neatsako, nes iesko pacios nezino ko.

:DDDDDDDD o tai tau pikta, kad jos ieško "nežino ko" :DDDD tai gal briedą su aibe gramatinių klaidų sukūrei ir siuntinėjai? :DDD be to, mano, tarkim, priežastis neatrašyti į tavo gražiausią laišką būtų tavo amžius. ar aiškiau dabar, kodėl tie 80proc neatrašo? nes ne tom rašai :DDDDDDDDDDDD[/quote]

Nu ir dura. Is kur cia istraukei, kad man pikta? Neatraso ir neatraso, siunti toliau. Tikrai ten su kiekviena nesicackinsiu ir nerasysiu p o 2 kartus, tipo "mazute, kodel neatrasei i mano laiskuti?"

Be to, tu esi gavosi mano "brieda su aibe gramatiniu klaidu", kad taip sneki?

O taip pat, tu zinai aplamai kokio amziaus merginoms as siusdavau? Amzius mle.
+1
Посты: 170
Scritto: 9/01/2016 19:52
[quote='Patriotas38']Laiziau, laizau, laizysiu ir[b] dar zinau kur gauti 😊 yra norinciu[/b]? Parasykite. [e12][/quote]
Tai jei zinai kur gauti tai nx klausi ar yra norinciu? Ir dar pyksta kad apie begalvius rasineju. Galvoji ka nors prigausi cia? Nebent kokia 63m. ponia.
Изменено 2016 Январь 9 19:52
Посты: 146
Scritto: 14/01/2016 02:43
[quote='youdas']Baikit tyčiotis iš visų įvarysit kompleksą žmonėms :D[/quote]

Gal busi bent is dalies teisus.. :/
Посты: 2
Scritto: 27/12/2016 20:55
Sveiki, tinkamai patenkinus liezuviu puiki sekso pradzia ( cia dar plius jei ansciau laiko baigiasi viskas - apsidraudi kad abu bus patenkinti) . Spjaukit i stereotipus , o merginom siulyciau buti drasesnem. Reikia naudotis privalumais kuriuos mums suteike dievas[f1]

sorry kad su klaidom.
Посты: 10
Scritto: 9/01/2017 18:58
[quote='raganeleee']Pritariu...yra moterų kurios patiria orgazmą tik kunilingo metu. o man taip pat patinka ilgai ir švelniai laižyti ten... galiu tam sugaišti valandą, dvi...o jei dar keičiant pozas: kai sekso partnerė sėdi ant veido...69...ir t.t. gali neužtekti nakties...
[s148][s148] [d8][/quote]
ir man kuni labai patinka - rasykite kam palaizyti
...