НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Посты: 2
Scritto: 6/01/2016 18:27
Ar perkat moterys vyrus.ka apie tai manot?
Ответы (8)
Посты: 170
Scritto: 6/01/2016 18:59
[quote='x1auriux']Ar perkat moterys vyrus.ka apie tai manot?[/quote]

Tu man paaiskink kaip tai susije su internetiniu seksu? Forumas » Internetinis seksas » zigolo.
Посты: 71
Scritto: 6/01/2016 19:17
[quote='MILFSearcher']Ar perkat moterys vyrus.ka apie tai manot?

Tu man paaiskink kaip tai susije su internetiniu seksu? Forumas » Internetinis seksas » zigolo.[/quote]
nesigilink, žmogus ne to klausia [f43] greičiausiai nori, kad kokia solidaus amžiaus, apsirūpinusi finansiškai ponia jį nupirktų ;)
Посты: 336
Scritto: 7/01/2016 09:38
[quote='thegirlnextdoor']Ar perkat moterys vyrus.ka apie tai manot?

Tu man paaiskink kaip tai susije su internetiniu seksu? Forumas » Internetinis seksas » zigolo.
nesigilink, žmogus ne to klausia [f43] greičiausiai nori, kad kokia solidaus amžiaus, apsirūpinusi finansiškai ponia jį nupirktų ;)[/quote]


Manau tik tiria dirva,,,, o gal pasiseks. Bet tam tikriausia, reiktu pateitki savo sugebejimus ant lekstutes.:D
P.S. Nieko neperku ir neparduodu
Посты: 19
Scritto: 7/01/2016 12:58
Kam moket vyrui uz sex, jei ir taip daug alkanu vilku vaiksto.
+1
Посты: 2
Scritto: 7/01/2016 13:48
As neparsiduodu. Man tiesiog idomu ka darytu merginos jei viskas apsiverstu aukstyn kojomis ir vyrai i pasimatymus eitu tik uz pinigus O nuotraukas atidarinetu tik uz kreditus:-) .
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/01/2016 12:55
[quote='x1auriux']As neparsiduodu. Man tiesiog idomu ka darytu merginos jei viskas apsiverstu aukstyn kojomis ir vyrai i pasimatymus eitu tik uz pinigus O nuotraukas atidarinetu tik uz kreditus:-) .[/quote]

Siaip paimkime realybe siame saite 90 procentu eina uz pinigus ir kreditus.
Man buvo tokia ideja kilusi nusipirkti vyra, idou ka jis gali?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/01/2016 12:55
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
Посты: 33
Scritto: 20/03/2016 11:51
[quote='x1auriux']As neparsiduodu. Man tiesiog idomu ka darytu merginos jei viskas apsiverstu aukstyn kojomis ir vyrai i pasimatymus eitu tik uz pinigus O nuotraukas atidarinetu tik uz kreditus:-) .[/quote]

Manau pirkčiau, jei poreikis būtų. Nors foto už kreditus manęs nedomintų. Moterys juk ne vizualinės būtybės. Nors... jei foto būtų vyro, pusnuogio, besitvarkančio namuose.. gaminančio vakarienę, siurbiančio kilimą, lyginančio savo baltus vyriškus marškinius, šviečiančio dušo kabiną... Net susijaudinau..
...