НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

prostitucija

Посты: 134
Scritto: 7/01/2016 19:54
ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada
Ответы (21)
-1
Посты: 170
Scritto: 7/01/2016 21:10
[quote='Lilika69']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada[/quote]

FACEPALM Koks malonumas is prostitucijos? Pinigai? Ju kiekis? Nesinaudoju tokiom paslaugom ir nemanau kad kazkuris vyras stengsis patenkint prostitute ir jos poreikius (Juk sumokejo kad tu jo poreikius patenkintum). Tau smagiau ciulpt belekokiam baisuokliui ar normaliai atrodanciam bachurui ? Jus mergos vapshe nuprotejot , dauguma be pinigu daugiau nieko nemato. Suestum shuda uz 1000EUR? Paciulptum 75 metu pensininkui uz 200EUR? Nurytum uz 100EUR? Duok dieve ismirtu tie visi Begalviai ir jum darbo nebeliktu (Aisku Naivu , bet ganetinai imanoma). Jei cia is pazinciuxxx bachuru bent 70% igautu 50% smegenu tai ragas jum visom. Kristu drastiskai kainos , pradetumet viena kita pridavinet mentam , nesuprastumet kas darosi. Galiausiai varytumet i Maxima dirbt kur jum ir vieta (Taip as vel lieku prie savo nuomones , atsipiskit nuo manes) ten jum ir vieta. [f79][f79]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/01/2016 18:40
Niekada nemokėjau pinigų už seksą ir nesuprantu tų kas naudojasi prostitučių paslaugomis. Nebent kokie neįgalūs.
Seksas turi suteikti maksimum malonumo abiems partneriams (ar stengsis tas fiziškai ar protiškai neįgalus klientas suteikti malonumo prostitutei manau klausimų nekyla, nes jis sumokėjo pinigus ,kad pakaifuotų pats).
Merginos nori savo kūnu užsidirbti pinigų ,o vėliau verkia jog papuola ant visokio plauko iškrypelių.
Aišku čia kiekvieno pasirinkimas.
-1
Посты: 134
Scritto: 8/01/2016 19:15
kaip neigaliam, as sveika, tik gal mastymas iskrypes, kad sex reikia beprotiskai
-1
Посты: 134
Scritto: 8/01/2016 19:17
tai cia tik atsakys tipo nesinaudoja tokiu kaip as paslaugom
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 19:25
[quote='Lilika69']kaip neigaliam, as sveika, tik gal mastymas iskrypes, kad sex reikia beprotiskai[/quote]

Rase kad vyrai neigalus , ne tu. O jei labai daug sex reikia tai tu Nimfomane , dar ir uz pinigus.
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 19:27
[quote='Lilika69']tai cia tik atsakys tipo nesinaudoja tokiu kaip as paslaugom[/quote]

Ne TIPO o tikrai nesinaudoju. Spek visi cia puls postint kaip jie eina pas prostitutes ir ALE kaip ten gerai [f43]
Посты: 134
Scritto: 8/01/2016 19:50
o tai super puiku, kad as nimfomane, zinau faina daina apie nimfomanes, taip man daug reikia sexo
Посты: 134
Scritto: 8/01/2016 19:52
na jei nesinaudoji, tai nesinaudoji, na jau, sveiki vyrai ir nori ismegint prostituciu paslaugom, paivairint gyvenima
Посты: 170
Scritto: 8/01/2016 19:57
[quote='Lilika69']na jei nesinaudoji, tai nesinaudoji, na jau, sveiki vyrai ir nori ismegint prostituciu paslaugom, paivairint gyvenima[/quote]

Tokie sveiki gal kunu , bet ne protu. Dziaukis kad tokiu daug , badaut tau neteks [f43]
Посты: 2335
Scritto: 9/01/2016 00:55
Geri vyrai nebadauja, nes turi pakankamai moterų.
Beje, ne vieną nimfomanę iš čia pažįstu. Smagu su jom. Bemiegis savaitgalis - garantuotas.
Посты: 2335
Scritto: 9/01/2016 00:56
P.S. Jei prostitucija versliukas - būkite mielos, sumokėkite VMI bent jau už eskorto paslaugas, nes kitokia veikla dar neįteisinta.
Посты: 96
Scritto: 9/01/2016 16:11
Arba reikia sekso arba pinigu - noras suderint viena ir kita - mano nuomone - nesamone.

Niekada ypatingai nesistengciau del moters malonumo - kuriai as sumoku uz savo malonuma.
Посты: 134
Scritto: 9/01/2016 18:53
zinau, kad prostitucija neiteisinta, o taip butu gerai,
man ir sex ir pinigu reikia, juos tikrai eina suderint.
o taip as nepasotinama sex reikia ir reikia
Посты: 301
Scritto: 10/01/2016 10:40
[quote='Lilika69']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada[/quote]

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.
Посты: 170
Scritto: 10/01/2016 10:46
[quote='zepelinas']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.[/quote]

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?
...